درباره ما

درباره ما

به نام خداوند جان و خِرد                    کز این برتر اندیشه برنگذرد

     موسسه مدیریت مشاوره آریا با مديريت آقاي شهرام میرزایی افتخار دارد از سال 1384 فعالیت خود را در زمینه خدمات اعزام دانشجو با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری آغاز تا با ارايه خدمات منحصر به فرد توسط مشاورین و کادر مجرب داراي مدرک رسمی مشاوره تحصيلي از کشور استرالیا تقاضیان عزيز را جهت تحصیل در برترین دانشگاهها و کالجهای استرالیا و نیوزیلند ياري نمايد.

ما افتخار داریم تا بعنوان يکي از پيشگامان اطلاع رساني در ضمینه اعزام دانشجو به خارج از کشور، بواسطه ارتباط تنگاتنگ با دانشگاهها، کالجها و مدارس معتبر استرالیا و نیوزیلند با ارائه مشاوره های دقیق و جامع براي کلیه مقاطع تحصيلي از متوسطه تا دکتری بر اساس شرایط و درخواست متقاضيان، کلیه خدمات خود را اعم  از اخذ پذيرش، بورسیه و ويزا را انجام داده تا متقاضیان و خانواده محترمشان بتوانند با آگاهی کامل از شرایط تحصیل برنامه ريزي مطمئن وهدفمندي را برای نیل به اهداف خود انجام دهند.

سايت موسسه داراي اطلاعات مناسبی درباره شرایط تحصيل در مراکز آموزشی برتر استراليا  و نیوزیلند مي باشد كه ميتواند راهنماي مناسبي براي شما عزيزان قبل از هرگونه اقدام براي تحصيل در استراليا ونیوزیلند باشد. سايت موسسه به طور مستمر در حال به روز رساني بوده و شما میتوانید از طریق سایت و یا صفحات اجتماعی نظیر تلگرام، اینستاگرام و لاین از آخرین اخبار در این حوزه اطلاع یابید.

کارشناسان مجرب ما با آگاهی کامل از شرایط زندگي و تحصیل در استراليا و نیوزیلند راهنماييهاي لازم رادر اختيارشماع زيزان قرار داده و پاسخگوي سؤالاتتان خواهند بود. دفتر ما در شهرسیدنی نیز شما را در استرالیا و نیوزیلند همراهی خواهد نمود.

متقاضیان عزيز ميتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره رايگان با شماره تلفن  88240445 تماس حاصل فرمايید.