استادی گروپ ( Study Group )

استادی گروپ ( Study Group )

استادی گروپ ( Study Group )

در دهه بعد، تخمین زده شده است که هفت میلیون دانشجو در جایی بجز کشور محل تولدشان به تحصیل خواهند پرداخت. گروه مطالعاتی، که با موسسات دانشگاهی و کالج ها کار می کنند در اینجا کمکی برای آنها به حساب می آید تا رویاهایشان را تحقق بخشند.

استادی گروپ ( Study Group ) به مثابه یک رهبر جهانی جهت آماده کردن دانشجویان، برای کسب موفقیت دانشگاهی در عرصه بین المللی و پاداش دهی به مشاغل از طریق یک تحول تجربه یادگیری است.

ما برنامه های آموزشی سطح بالا، زبان و آموزش آنلاینی را آموزشی می دهیم که از مقطع دبیرستان آغاز شده و برای تمام طول عمر ادامه می یابد. استادی گروپ ( Study Group ) کالج های ما را اداره می کنند و همچنین با دانشگاه های طراز اول در سراسر انگلستان، اروپا، شمال امریکا و استرالیا کار می کنند. کالج های ما دانش آموزان بلند همت در زمینه های علمی گوناگون را پرورش می دهند و آنها برای کسب موفقیت در دانشگاه های انتخابی خود آماده می نمایند. ما امکان آموزش حضوری و غیر حضوری را از طریق مراکز مطالعاتی بین المللی (ISCs) که با دانشگاه های طراز اول همکاری می نمایند را فراهم می کنیم. برنامه های پیشروی ما، زبان، مهارت های دانشگاهی و اجتماعی را ارائه می نمایند که دانش آموزان برای پیشرفت در عرصه دانشگاهی و موفقیت مستمر در یک جامعه جهانی به آنها نیاز دارند .

برنامه های فنی حرفه ای و زبان استادی گروپ ( Study Group ) فرصت های جدیدی را دانش آموزان ایجاد می نماید که آنها بتوانند اهداف تحصیلی و حرفه ای خود را تحقق بخشند. تیم استخدام جهانی ما بالغ بر 70000 دانش آموز را از 163 کشور در سال 2016 ثبت نام کرده است. دانشگاه هایی که ما بعه آنها همکاری می کنیم به ما از این جهت اطمینان دارند که جای پای خود را در عرصه بین المللی مستحکم سازند، به جمع کثیری از دانشجویان دسترسی داشته باشند و روند پیشرفت تضمین شده ای را فراهم نمایند، بنابراین آنها تمی توانند بر روی تعالی تحصیلی متمرکز شوند.

موسسه مدیریت مشاوره آریا نماینده رسمی استادی گروپ ( Study Group ) در ایران می باشد.

استادی گروپ ( مجوز فعالیت مدیریت مشاوره آریا )

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *