دانشگاه کویینزلند جنوبی University of Southern Queensland

دانشگاه کویینزلند جنوبی

دانشگاه کویینزلند جنوبی

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ)

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) به عنوان یکی از ارائه کنندگان پیشرو برنامه های آموزش (از راه دور) در استرالیا به صورت آنلاین و در پردیس شناخته شده است. این دانشگاه با بیش از 75% دانشجو که از طریق آموزش از راه دور یا آموزش آنلاین در حال تحصیل هستند همچنان در زمینه ارائه منابع آموزشی خارجی پیشرو است. دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) دانشگاهی جوان و پویاست که برنامه ها و مدارج با کیفیتی را در محیطی انعطاف پذیر و حمایتی ارائه می کند. طی کمتر از 50 سال، دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) تبدیل به موسسه آموزشی و تحقیقاتی برتری شده که خدمات آموزشی با کیفیتی را در سطح جهان ارائه می کند. با دانشجویانی از بیش از 80 کشور و برنامه های معتبر بین المللی، دانشجویان می توانند تحصیلات خود را در پردیس و یا به صورت آنلاین ادامه دهند.

ویژگی ها

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) ارائه کننده شماره 1 QLD در زمینه تحصیلات تکمیلی بر خط است – وزارت آموزش، 2015

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) دارای 14 رشته تحقیقاتی در سطح استاندارد جهانی و یا بالاتر است – برتری در تحقیق در استرالیا (ERA) 2015

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) جزء 5 دانشگاه برتر استرالیا در زمینه دوره های کارشناسی مدیریت بازرگانی است – گروه بررسی مالی، 2015

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) دانشگاه شماره 1 QLD در زمینه فارغ التحصیلان مهندسی شاغل به صورت تمام وقت است. (95.5%) – آمار مقاصد فارغ التحصیلان 2016-2012

مقطع کارشناسی ارتباطات (روابط عمومی) این دانشگاه به تائید موسسه روابط عمومی استرالیا رسیده است

درجه کارشناسی فناوری اطلاعات توسط انجمن کامپیوتر استرالیا (ACS) تائید شده است.

از لحظه ثبت نام تا روز فارغ التحصیلی، افسر/مامور ویژه روابط دانشجویی در کنار شما خواهد بود. این افراد در دستیابی به اهداف به شما کمک کرده و از طریق هر چالش شما را پشتیبانی کرده و موفقیت شما را جشن می گیرند. این خدمات شامل موارد زیر است:

  • اسقبال در فرودگاه و انتقال به پردیس دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ)
  • کالج های اقامتی و اقامت در خارج از پردیس
  • کارگروه دانشجویان بین المللی در Career hub دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ)
  • رفاه، سلامت و بهداشت ،مشاوره و تندرستی دانشجویان
  • پشتیبانی و خدمات چند مذهبی
  • رویدادها و فعالیت های منظم دانشجویی
  • منابع ناتوانی

روش های تحصیل آنلاین، از راه دور، خارج از پردیس و تحصیل خارجی تمام به منظور تشریح کلاس درسی انعطاف پذیر برای شما مورد استفاده قرار می گیرند، کلاس درسی که به شما این امکان را می دهد تا مکان، زمان و چگونگی تحصیل خود را انتخاب کنید. چنانچه مایل به تحصیل به صورت Studying on the go، انطباق تحصیلات با شغل خود و یادگیری دروسی یکسان به عنوان دانشجوی on-campus باشید، تحصیل به صورت آنلاین برای شما مناسب است.

دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) متعهد به ارائه تجربه آنلاین بی نظیری است و در رده سه دانشگاه برتر استرالیا از نظر تحصیل آنلاین قرار دارد (تحصیل آنلاین، 2016). تمام رشته ها امکان دسترسی شما به انجمن های آنلاین، بحث و گفتگو با همکلاسی ها، مطالعه مطالب، گروه های رسانه های اجتماعی را فراهم می سازند به گونه ای که علیرغم عدم حضور فیزیکی در کلاس درس، باز هم احساس می کنید که در کلاس حضور دارید. بیش از 70% از دانشجویان دانشگاه کویینزلند جنوبی (USQ) تحصیل به صورت آنلاین را انتخاب می کنند.

  • یکی از سه دانشگاه برتر استرالیا از نظر تحصیل به صورت آنلاین
  • به صورت 24 ساعته و طی هفت روز هفته می توانید از کلاس آنلاین خود در هر جا که هستید بازدید کنید

1.پردیس تووومبا

پردیس اصلی ما در تووومبا واقع است که یکی از بزرگترین شهرهای جزیره ای استرالیا بوده و فاصله آن تا غرب بریزبین با اتومبیل حدود دو ساعت است.  بیش از 4000 دانشجوی ثبت نام شده در پردیس تووومبا به تحصیل در رشته های بازرگانی، ارتباطات، هنرهای خلاق، بهداشت، علوم انسانی، آموزش و پرورش، مهندسی و علوم فضایی، فناوری اطلاعات، حقوق و علوم اشتغال دارند.

2. پردیس اسپرینگفیلد

پردیس اسپرینگفیلد دانشگاه کویینزلند جنوبی طیف وسیعی از گزینه های تحصیلات کارشناسی و تکمیلی را در مجموعه ای پرجنب و جوش ارائه می دهد که در فاصله 25 دقیقه از Ipswich CBD و 45 دقیقه از شهر بریزبین و یک ساعت از Gold Coast قرار دارد. بیش از 2200 دانشجو که به پردیس اسپرینگفیلد دانشگاه کویینزلند جنوبی تعلق دارند به تحصیل در رشته های هنرهای خلاق و رسانه ها، تجارت و بازرگانی، آموزش و پرورش، مهندسی و ساخت محیط، فناوری اطلاعات، حقوق و قضاوت، بهداشت و جامعه اشتغال دارند.

 

3. پردیس ایپسویچ دانشگاه کویینزلند جنوبی

دانشگاه کویینزلند جنوبی از سال 2006 بخشی از جامعه ایپسویچ بوده و ما خوشحالیم که مراکز خود را تا بخش ایپسویچ مرکزی گسترش داده و به رشد آن در این منطقه ادامه می دهیم. پردیس ایپسویچ دانشگاه کویینزلند جنوبی که رسما در سال 2015 به سایت ایپسویچ انتقال داده شد مدارجی را در رشته های خدمات انسانی، پرستاری، مامایی، پیراپزشکی، روانشناسی، ورزش و تمرین، و Tertiary Preparation ارائه می دهد. ما در انتظار توسعه فرصت های تحصیلی سه گانه در منطقه و ساخت آینده ای روشن برای جامعه خود هستیم.

4. پردیس USQHub@Maryborough

پردیس USQHub@Maryborough در مرکز تحصیلی ماریبورو واقع است که فاصله آن از ساحل سان شاین با اتومبیل حدود دو ساعت بوده و دوره هایی رایگان را به جامعه ماریبورو ارائه می دهد.

5. کالج Wine Tourism کویینزلند

کالج Wine Tourism کویینزلند مشارکتی است میان وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه کویینزلند جنوبی. این کالج در ماه مارس 2007 افتتاح شد. این کالج که دارای تاسیسات 8.5 میلیون دلاری آموزش و پرورش برای صنعت شراب سازی می باشد، در پردیس دبیرستان دولتی Stanthorpe واقع بوده و تجهیزات آموزش و پرورش تخصصی را در اختیار صنعت شراب سازی برای توریسم قرار می دهد. در مشارکت با دانشگاه کویینزلند جنوبی، دبیرستان دولتی Stanthorpe و 20 دبیرستان دیگر، این کالج آموزش هایی را از سطح دبیرستان تا سطوح سه گانه در صنعت شراب سازی، oenology، توریسم، میهمانداری و تجارت ارائه می کند.

6.USQHub@Stanthorpe

USQHub@Stanthorpe در کالج کویینزلند توریسم نوشیدنی سازی در 140 کیلومتری (تقریبا 2 ساعت) جنوب توومبا قرار دارد. ما خدماتی حضوری را جهت ارتباط با یادگیرندگان در انگلستان جدید، نیوساوث ویلز و Southern Downs و مناطق کویینزلند ارائه می کنیم. این مجموعه خدمات زیادی را به دانشجویان فعلی و آتی (هم دانشجویان در پردیس و هم دانشجویانی که به صورت آنلاین تحصیل می کنند) که در برنامه دانشگاه کویینزلند جنوبی ثبت نام کرده اند ارائه می کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *