بورسیه دانشگاه وسترن استرالیا در سال 2018

بورسیه دانشگاه وسترن استرالیا

تاریخ شروع دوره های آموزشی دانشجویان در دانشگاه وسترن استرالیا -19 فوریه
استقبال از دانشجویان جدید الورود به پردیس زیبای پرث در ترم یک سال 2018 از تاریخ 19 فوریه برای نیمسال اول آغاز میشود ، روز شروع کلاس ها 26 فوریه می باشد.

پیشنهادات ویژه و بورس تحصیلی

تور پردیس در روز دوشنبه 5 مارس
در روز دوشنبه 5 مارس یک تور ویژه در پردیس دانشگاه برای همه دانشجویان جدید و خانواده هایشان خواهیم داشت.

کمک هزینه تحصیل در کارشناسی ارشد برای دانشجویان کوشا – تا 7000 دلار

دانشجویان برجسته ای که تحصیلات کارشناسی خود را در استرالیا به اتمام رسانده اند دعوت می شوند تا برای تحصیل در مقطع ارشد مرتبط خود از بورسیه کارشناسی ارشد، بین 3000 تا 7000 دلار در سال، بر اساس معدل (بین 70 تا 80+) بهره ببرند. بورس تحصیلی برای رشته های انتخابی و کشورهای مختلف در تمامی چهار دانشکده – هنر، تجارت، حقوق و آموزش – مهندسی و علوم ریاضی – بهداشت و علوم پزشکی – علوم در دسترس است.

بورس تحصیلی بین المللی (در حال حاضر می توان اقدام کرد)

بورسیه RTP دانشگاه UWA برای ترم دوم، 2018 برای متقاضیان بین المللی در حال حاضر بازاست. تاریخ بسته شدن بورس جمعه 6 آوریل 2018 است.

تخفیف فامیلی تا 7000 دلار

تخفیف شهریه سالانه 5000 دلار برای ثبت نام سومین عضو خانواده دانشجو و 7000 دلار برای چهارمین و دیگر اعضای خانواده برای تمام مدت تحصیلات در UWA خواهد بود.

رشته های جدید
کارشناسی ارشد رهبری اقیانوس (The Master of Ocean Leadership)
UWA برای تخصص دریایی خود در سطح بین المللی شناخته شده است، رتبه نهم در جهان در مهندسی دریا / اقیانوس (by Shanghai Jiao Tong) و جزو 50 دانشگاه برتر جهان در علوم دریایی و زمین( (by the QS World University Rankings ، و محل ساخت مرکز تحقیقات دریایی اقیانوس هند با بودجه 62 میلیون دلاری می باشد که این موضوع باعث شده است تا رشته کارشناسی ارشد رهبری اقیانوس برای اولین بار در این دانشگاه ارائه شود.