دانشگاه صنعتی کوئینزلند

دانشگاه کوئینزلند استرالیا

دانشگاه صنعتی کوئینزلند

دانشگاه صنعتی کوئینزلند (QUT) یکی از دانشگاه های بزرگ استرالیا با چشم اندازی جهانی و متمرکز بر جهان واقعی است. کوئینزلند یکی از دانشگاه های تحقیقاتی و پژوهشی استرالیاست که دارای سریع ترین رشد بوده و تقاضای بالایی برای رشته های آن وجود دارد. هشت نفر از فارغ التحصیلان این دانشگاه  از دانشمندان Rhodes می باشند.
هدف این دانشگاه پرورش و آموزش دانشجویان و فارغ التحصیلان با مهارت هایی است که در دنیای پرچالش و پر اختلال امروز بدان نیاز خواهند داشت. این دانشگاه در حال تغییر تجربه دانشجویی و ارائه آن به بیش از 50.000 دانشجو است که تقریبا 8.000 دانشجوی بین المللی از بیش از 100 کشور جهان را شامل می شود.
همچنین این دانشگاه جوایزی در مقطع ملی و بین المللی دریافت کرده است. مرکز بین المللی علوم و مهندسی دانشگاه صنعتی کوئینزلند (QUT) مرکز The Club است و به عنوان یکی از بزرگ ترین فضاهای نمایش و آموزش دیجیتالی و تعاملی جهان شناخته شده است.
QUT دارای بزرگ ترین مراکز هنری، رسانه ای و طراحی در منطقه آسیا و اقیانوسیه بوده و سرمایه گذاری زیادی در زمینه آموزش مشارکتی و محیط های تحقیقاتی بین رشته ای کرده است.

دانشگاه کوئینزلند استرالیا

رتبه بندی دانشگاه صنعتی کوئینزلند 2019

رتبه جهانی QS در سال 2023 : 222
رتبه جهانی Times در سال 2019 : 250-201
رتبه جهانی Shanghai در سال 2018 : 300-201

حوزه های تحقیقاتی دانشگاه

دانشگاه صنعتی کوئینزلند QUT دانشگاهی تحقیقاتی با سریع ترین رشد در استرالیاست که طی شش سال گذشته بیش از نیم میلیار دلار برای تحقیقات، و زیرساخت های تدریس و یادگیری هزینه کرده است.
دانشگاه QUT از طریق نظارت بر پروژه، تسهیلات و تکنولوژی جهانی، آموزش تحقیق و پژوهش و آماده سازی شغلی پشتیبانی زیادی را از دانشجویان محقق خود به عمل می آورد. مرکز تحقیقات دانشجویی این دانشگاه در تمام موضوعات از جمله ثبت نام در مقطع پژوهشی و برنامه های توسعه مهارت به محققین کمک می کند.
حیطه های تحقیقاتی برتر ما عبارتند از:

دانشگاه فناوری کوئینزلند

علوم پایه و تکنولوژی

علوم زیست، زمین شناسی، سلولی و ملکولی، شیمی، علوم کامپیوتر، اطلاعات سیستم ها، علوم ریاضی، پزشکی پرتویی، علوم پزشکی، داروسازی، فیزیک

رشته های معلمی

آموزش کودکان، آموزش زبان، ریاضی، علوم پایه و تکنولوژی های آموزش

حقوق

حقوق، وکالت، مطالعات قانون، مرکز تحقیقاتی حقوق و عدالت

علوم بهداشت

مطالعات حرکات بدن انسان، پرستاری و مامایی، اپتومتری، بهداشت عمومی، روانشناسی و مشاوره، خدمات اجتماعی

تجارت

حسابداری، تبلیغات، بازار یابی، اقتصاد و دارایی، مدیریت، تجارت و مرکز زبان کیو.یو.تی

هنر

هنر پیشگی، تکنیک های تولید، انیمیشن، نویسندگی و ادبیات، رقص، درام، مد، فیلم و تلویزیون، جلوه های ویژه، خبرنگاری، رسانه ها و ارتباطات، موسقی، هنرهای تجسمی

نام دانشکده: دانشکده مهندسی و ساخت محیط زیست

مهندسی سیستم، طراحی و گسترش فضای شهری

پردیس های دانشگاه

پردیس Gardens Point campus

دانشکده های بازرگانی، حقوق، و علوم و مهندسی، فناوری و ریاضیات در این پردیس قراردارد.
موزه هنر (The QUT Art Museum houses) و سالن تئاتر حرفه ای در این پردیس قرارداشته و دوره های تاتر حرفه ای در این پردیس برگزار می شود.

موقعیت مکانی: Brisbane’s City Centre بر رودخانه بریزبین بنا شده و نزدیک باغ گیاه شناسی بریزبین و پارلمان کویینزلند می باشد.

پردیس Kelvin Grove campus

کلوین گراو میزبان دانشکده های خلاق صنایع، آموزش و پرورش و بهداشت و همچنین کالج بین المللی QUT و موسسه بهداشت و پزشکی نوآوری می باشد.
درمانگاه خدمات بهداشتی و درمانی QUT با ارائه خدمات به صورت رایگان یا هزینه کم به کارکنان، دانش آموزان وعموم مردم در این پردیس قراردارد.

فضاهای نمایشگاهی آثار هنری عمومی و صنایع در این پردیس قراردارد.

موقعیت مکانی: Victoria Park Golf Complex

پردیس Caboolture campus

پردیس Caboolture ، دوره های کارشناسی در کسب و کار، آموزش و پرورش، و پرستاری، و مطالعات سال اول در صنایع خلاق را ارائه می دهد.

موقعیت مکانی: واقع در 45 کیلومتری (28 مایل) در شمال بریزبن

 

کالج بین المللی دانشگاه صنعتی کوئینزلند QUTIC

کالج بین المللی دانشگاه صنعتی کوئینزلند که بخشی از این دانشگاه می باشد، برای آن دسته از دانشجویان بین المللی که واجد شرایط ورود مستقیم به دانشگاه نیستند، برنامه های زبان انگلیسی و مسیر آکادمیک را ارائه می کند.
دانشجویان QUTIC به تجهیزات دانشگاه دسترسی داشته و از سطح بالایی از حمایت و پشتیبانی دانشجویی بهره مند می باشند.
مرکز آموزش QUT IELTS واقع در کالج بین المللی دانشگاه صنعتی کوئینزلند در پردیس Kelvin Grove آموزش عمومی و ماژول های آکادمیک را به علاقمندان ارائه می کند.
مسیر برنامه‌های کالج QUT به شما مهارت‌ها و اعتماد به نفسی را می‌دهد که برای دنبال کردن مدرک انتخابی خود در QUT نیاز دارید.

کالج دانشگاه کوئینزلند

پشتیبانی واقعی دانشگاه کوئینزلند

در دانشگاه کوئینزلند QUT، خدماتی ارائه می شود که در هر یک از جنبه های زندگی شما را به عنوان یک دانشجو مورد حمایت قرار می دهد.  پاره ای از این خدمات به شرح زیر است:

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات پشتیبانی QUT روی دکمه زیر کلیک کنید

گالری تصاویر دانشگاه

برای مشاوره دریافت ویزا و تحصیل در دانشگاه صنعتی کوئینزلند با ما تماس بگیرید

برای مشاهده سایر دانشگاه های استرالیا روی دکمه کلیک کنید

پیمایش به بالا
Call Now Button