دانشگاه لاتروب استرالیا

لوگو دانشگاه لاتروب استرالیا

دانشگاه لاتروب latrobe استرالیا

دانشگاه لاتروب همواره به عنوان یکی از دانشگاه های برتر استرالیا شناخته می شود. پردیس ملبورن این دانشگاه که در سال 1964 تاسیس شده یکی از بزرگترین پردیس های بین المللی در منطقه می باشد. دانشگاه لاتروب دارای دو کالج می باشد: کالج هنر، علوم اجتماعی و بازرگانی و کالج علوم، بهداشت و مهندسی.
 این دانشگاه یک مجموعه بی نظیر از دوره های منتخب شامل دوره های مقدماتی، کارشناسی، تحصیلات تکمیلی و دوره های تحقیقاتی را به دانشجویان ارائه می دهد.

 • یکی از بهترین دانشگاه های استرالیا
 • دوره های مقرون به صرفه با استادان برجسته
 • بورسیه های تحصیلی برای دانشجویان خارجی
 • پردیس های بسیار پیشرفته و تسهیلات پژوهشی
 • دوره های منتخب ارایه شده در چین، ویتنام و سنگاپور
 • همکاری در پروژه های تحقیقاتی برجسته
 • تسهیلات اقامتی در داخل پردیس
 • تسهیلات ویژه دانشجویان خارجی
 • جامعه چندملیتی، و در حال رشد دانشجویان خارجی
 • شبکه فارغ التحصیلان بین المللی موفق
 • دسترسی به بسیاری از باشگاه ها و سازمان های دانشجویی
دانشگاه لاتروب استرالیا

دوره های پرطرفدار لاتروب

دوره MBA دانشگاه لاتروب یک دوره بسیار معتبر است که توسط دانشکده بازرگانی ارایه می شود. در طی سه سال گذشته این دوره تنها دوره در ویکتوریا بوده است که بالاترین درجه پنج ستاره ممکن را از اتحادیه مدیریت عمومی استرالیا (GMAA) کسب نموده است. این دوره شامل 10 ماژول درسی اصلی، دو دوره انتخابی و دو دوره تعیین سطح حرفه ای می باشد.

دوره کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر در میان دانشجویان بین المللی بسیار پرطرفدار است. در این دوره دانشجویان تخصص های لازم برای طراحی، برنامه ریزی، مدیریت، نگهداری و ارتقای سیستم های کامپیوتری، به ویژه سیستم های دانش بنیان، را به دست می آورند. این دوره شامل دو پروژه بوده و دانشجویان می بایست یک پایان نامه را در ارتباط با پروژه های خود ارایه دهند.

رتبه بندی دانشگاه لاتروب

رتبه جهانی QS در سال 2019 : 397
رتبه جهانی Times در سال 2019 : 350-301
رتبه جهانی Shanghai در سال 2018 : 400-301

بورسیه ها و فرصت های تحقیقاتی

مطالعه بین المللی تصمیم بزرگی است، به خصوص زمانی که آینده ممکن است کمی مبهم به نظر برسد. بنابراین این دانشگاه طیف وسیعی از بورسیه‌های تحصیلی خود را طراحی کرده‌ تا در دنیایی در حال تغییر به شما کمک کند.
بورسیه های دانشگاه لاتروب به این معنی است که می توانید برای تحصیل به حمایت مالی دسترسی داشته باشید.
از کاهش شهریه گرفته تا کمک های نقدی، این بورسیه ها دستاوردهای شما را به رسمیت می شناسند بنابرین این دانشگاه دامنه و مقدار بورسیه های ارائه شده را افزایش داده است، اگر به دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد یا تحقیقات کارشناسی ارشد علاقه مند باشید، بورسیه تحصیلی La Trobe برای شما وجود دارد.

بورسیه دانشگاه لاتروب

پردیس دانشگاه لاتروب

دانشگاه لاتروب دارای هشت پردیس در شهر ملبورن می باشد:

آلبوری-ودونگا ( Albury-Wodong )، بندیگو ( Bendigo )، میلدورا  ( Mildura )، شپارتون ( Shepparton ) و سیدنی ( Sydney ).

پردیس ملبورن پردیس اصلی دانشگاه بوده و بیش از 660 جریب از پارک ها و آبراه های زیبای استرالیا را در بر می گیرد. این پردیس 14 کیلومتر از مرکز شهر ملبورن فاصله داشته و با دارا بودن انواع کافه ها، تسهیلات اقامتی دانشجویان، رستوران ها و پناهگاه های حیات وحش محافظت شده یک جامعه کامل به شمار می رود.

دانشکده بازرگانی لاتروب در پردیس ملبورن قرار دارد. این دانشکده دوره های MBA دانشگاه لاتروب که بسیار پرطرفدار هستند را ارایه می دهد که دانشجویان خارجی بسیاری را جذب می کند. پردیس خیابان فرانکلین دانشگاه لاتروب ( La Trobe’s Franklin Street Campus ) دوره های تحصیلات تکمیلی در رشته های بازرگانی و سلامت ارایه می دهد.

پردیس آلبوری-ودونگای دانشگاه لاتروب در بزرگترین مرکز منطقه ای درون مرزی استرالیا قرار داشته و منطقه ریورینا و آلپ استرالیا را در چشم انداز خود می بیند. این پردیس تعدادی از دوره های منحصر به فرد و تسهیلات پیشرفته را ارایه کرده و مرکز تحقیقات آب شیرین مورای-دارلینگ (Murray-Darling Freshwater Research Centre ) در آن قرار دارد.

پردیس بندیگو دومین پردیس بزرگ دانشگاه بوده و دانشکده بهداشت و سلامت روستایی و مرکز جوامع محلی پایدار در آن قرار دارد. بیش از 5000 دانشجوی داخلی و خارجی در این پردیس مشغول به تحصیل هستند.

پردیس میلدورا دارای حدود 500 دانشجو می باشد. میلدورا مرکز اصلی در ویکتوریای شمال غربی بوده و به لطف مناظر بسیار زیبا، آب و هوای مدیترانه ای و هزینه پایین زندگی مکان ایده آلی برای زندگی، کار و تفریح می باشد.

پردیس شپارتون بیش از 20 سال است که دوره های بسیار باکیفیت را به دانشجویان ارایه کرده و بخش جدایی ناپذیری از جامعه محلی می باشد. حدود 500 دانشجو در این پردیس مشغول به تحصیل هستند.

پردیس سیدنی بیش از 600 دانشجو دارد که شامل دانشجویان خارجی از بیش از 22 کشور جهان می باشد. این پردیس در قلب بخش تجارت مرکزی سیدنی ( CBD ) و در بالای ایستگاه قطار وینیارد ( Wynyard ) قرار دارد.

گزینه های تحصیل در دانشگاه لاتروب

دانشجویان بین المللی می توانند دوره مورد نظر خود را از مجموعه بی نظیری از دوره های تحصیلی انتخاب نمایند. کالج هنر، علوم اجتماعی و بازرگانی دوره های خود را در مناطق بسیار مهم تجاری، بازرگانی، علوم انسانی، علوم اجتماعی، حقوق و آموزش و پرورش ارایه می دهد. کالج علوم، بهداشت و مهندسی مجموعه گسترده ای از دوره های تحصیلی شامل بهداشت و علوم مولکولی، مهندسی، ریاضیات و آمار، بهداشت عمومی، روان شناسی، پرستاری و بهداشت روستایی را ارایه می دهد.

کالج هنر، علوم اجتماعی و بازرگانی دارای چهار دانشکده به شرح ذیل می باشد:

 • دانشکده بازرگانی لاتروب
 • دانشکده آموزش
 • دانشکده علوم انسانی و علوم اجتماعی
 • دانشکده حقوق لاتروب

کالج علوم، بهداشت و مهندسی شامل نه دانشکده به شرح ذیل می باشد:

 • دانشکده بهداشت
 • دانشکده پزشکی سرطان
 • دانشکده مهندسی و علوم ریاضیات
 • دانشکده علوم زندگی
 • دانشکده علوم مولکولی
 • دانشکده پرستاری و مامایی
 • دانشکده روان شناسی و بهداشت عمومی
 • دانشکده بهداشت روستایی
 • دانشکده بیولوژی کاربردی

دانشجویان بین المللی دانشگاه لاتروب

دانشگاه لاتروب ( La Trobe University ) دارای یک میراث پرافتخار از حضور دانشجویان بین المللی از سرتاسر جهان می باشد. در مراسم جوایز آموزش بین المللی ویکتوریا در سال 2013، این دانشگاه عنوان بهترین دانشگاه منطقه ویکتوریا در شاخه های تجربه و نوآوری را به خود اختصاص داده است. درست از زمان پذیرش در دانشگاه تا زمان ورود به استرالیا و شروع زندگی دانشجویی، یک تیم تخصصی برای تسهیل امور مربوطه به دانشجویان بین المللی کمک می کند.

اقامت: دانشگاه لاتروب تسهیلات بسیار مطلوبی را برای اقامت دانشجویان در پردیس ارایه می دهد. اتاق ها امن و راحت بوده و دسترسی سریع به کلاس های درس و تسهیلات دانشگاه نظیر کتابخانه و آزمایشگاه کامپیوتر را فراهم می کنند. دانشجویانی که از تسهیلات اقامتی دانشگاه استفاده می کنند از مزایای دیگری نظیر مشاوره سال اول، مربیان اختصاصی، فعالیت های گروهی و برنامه های تفریحی نیز برخوردار خواهند شد.

دانشجویانی که مایل به زندگی خارج از پردیس هستند می توانند از گزینه های زندگی در خانه میزبان یا آپارتمان های خصوصی نزدیک پردیس استفاده کنند. گزینه های زندگی در خانه میزبان معمولا تسهیلات کرایه مسکن را به دانشجویان ارایه داده و دانشجویان با خانواده میزبان غذا صرف می کنند.

برنامه آشنایی با دانشگاه:

تمامی دانشجویان بین المللی می بایست در دوره آشنایی با دانشگاه شرکت کنند. فرآیند مرحله به مرحله برای دانشجویانی که در دانشگاه لاتروب ثبت نام می کنند به شرح ذیل می باشد:

 • ثبت نام در بخش بین المللی دانشگاه لاتروب
 • انجام جزئیات مربوطه و پرینت اطلاعات دوره
 • ایجاد یک جدول زمان بندی تحصیلی مقدماتی (مشاوران ثبت نام برای کمک به دانشجویان حضور دارند)
 • شرکت در جلسه اطلاع رسانی ثبت نام و اخذ کلاس های مربوطه
 • تسویه شهریه دانشگاه
 • اخذ کارت شناسایی دانشجو

برنامه آشنایی با دانشگاه شامل گردش در پردیس، دریافت اطلاعات اقامتی، بیمه درمانی، آشنایی با قوانین و مقررات دانشگاه، اطلاعات حمل و نقل و غیره می باشد. این برنامه به دانشجویان خارجی کمک می کند تا با زندگی در دانشگاه لاتروب خو بگیرند.

برنامه میزیان بین المللی:

در هر ترم تحصیلی از یک گروه منتخب از دانشجویان بین المللی دعوت می شود تا از دانشجویان خارجی تازه وارد میزبانی کرده و به آنها در آشنایی با محیط دانشگاه کمک کنند. این یک موقعیت بسیار خوب برای دانشجویان است تا مهارت های مدیریتی و رهبری خود را نشان داده و یک آیتم تاثیرگذار را در رزومه خود ثبت کنند.

تفریح در دانشگاه:

سایر فعالیت های تفریحی شامل برنامه معرفی یک غذای محلی است که در آن دانشجویان یک غذای بومی از کشور و فرهنگ خود معرفی می کنند. این فعالیت ها بسیار سرگرم کننده و مفرح هستند. انجمن دانشجویان بین المللی همچنین سفرهای اسکی، سفرهای ساحلی و گردش های داخلی در سراسر طول سال را برای دانشجویان فراهم می کند.

تسهیلات و خدمات:

تیم خدمات دانشجویی انواع کارگاه های تخصصی شامل مهارت های رهبری و گروهی، حسابرسی و نگارش رزومه را به دانشجویان ارایه می دهد. همچنین به دانشجویان در خصوص نحوه مواجهه با چالش های یک شغل آموزش داده می شود. بخش ورزشی دانشگاه لاتروب انواع فعالیت های ورزشی و تفریحی را به دانشجویان ارایه می دهد. باشگاه ورزشی مدرن به همراه مربیان بدنسازی، استخر شنا و سالن تمرین بخشی از تسهیلات ورزشی دانشگاه می باشد.

گالری تصاویر دانشگاه

برای مشاوره دریافت ویزا و تحصیل در دانشگاه لاتروب استرالیا با ما تماس بگیرید

برای مشاهده سایر دانشگاه های استرالیا روی دکمه کلیک کنید

پیمایش به بالا
Call Now Button