دانشگاه گریفیث

دانشگاه گریفیث استرالیا

دانشگاه گریفیث استرالیا

یکی از دانشگاه‌های رتبه زیر ۱۰۰ جهان با سن کمتر از ۵۰ سال که اولین پردیس آن در سال ۱۹۷۵ با ۴۵۱ دانشجو آغاز به کار کرد. هم اکنون گریفیث ۴۳ هزار دانشجو دارد که در ۵ پردیس Queensland جنوب شرقی در حال تحصیل هستند.
پیشرفت گریفیث بیانگر موفقیت آمیز بودن مدل تحصیلی پیشرو این دانشگاه است که توسط موسسان آن پایه گذاری شده است.  دانشگاه گریفیث ۳۰۰ نوع رشته در مقاطع لیسانس، تحصیلات تکمیلی و در سطح تحقیقاتی را در زمینه‌های کلی زیر ارئه می‌دهد: علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق، تجارت، علوم پایه، موسیقی، هنرهای زیبا و پزشکی. ۱۲ رشته از رشته‌های این دانشگاه در بین ۲۰۰ رشته برتر جهان قرار دارند. در سال ۲۰۱۴ فارغ التحصیلان گریفیث برترین وکیل جوان استرالیا و بهترین پزشک جوان استرالیا شدند.
از همان سالی که تحصیلتان در دانشگاه را آغاز می‌کنید با فراهم کردن تیم کاریابی، کارآموزی، آموزش کار محور، برنامه‌های وابسته به صنعت و نظارت الکترونیک جهانی گریفیث به شما کمک میکند تا در شغل آینده‌تان موفق باشید.
از لحاظ کاریابی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از موسسه QS رتبه ۵ ستاره را دریافت کرده است.

دانشگاه گریفیث


۵ پردیس‌ این دانشگاه در سه شهر Queensland جنوب شرقی قرار دارند. از سال ۲۰۱۰ توسعه دانشگاهی به ارزش ۳۲۰ میلیون دلار صورت گرفته است که شامل ساخت اولین ساختمان دوست‌دار محیط زیست ۶ ستاره استرالیا می‌شود.
تیم سیار جهانی گریفیث به شما کمک می‌کند تا بخشی از دوران تحصیلتان را در یکی از دانشگاه‌های شریک با گریفیث که در ۴۸ کشور جهان قرار دارند، بگذرانید. از طریق مشاوران موفقیت تحصیلی، یادگیری زبان انگلیسی همراه با همتایانتان، مشاوران دانشجویان بین‌المللی و کارگاه‌های آموزشی فوق برنامه رایگان، به شما این اطمینان را میدهد که منابع لازم برای موفقیت تحصیلی را در اختیار دارید.

رتبه بندی دانشگاه دانشگاه گریفیث ۲۰۱۹

مجموعه‌ای از سیستم‌های رتبه‌بندی معتبر جهان این دانشگاه را در رتبه ۳% دانشگاه برتر جهان قرار داده‌اند. همچنین این دانشگاه در رتبه بندی داشگاه‌های QS در سال۲۰۱۶/۲۰۱۷ در بین ۵۰ دانشگاه‌ برتر جهان که در ۵۰ سال اخیر تاسیس شده‌اند رتبه ۳۴ و در رتبه بندی Times Higher Education در بین صد دانشگاه برتر که در ۵۰ سال اخیر تاسیس شده‌اند رتبه ۴۸ را دارد. با انتخاب دانشگاه گریفیث برای تحصیل دانشجویان از مزایای دوره‌های مجهز به تحقیقات در کلاس جهانی، دانش تخصصی و ارتباطات صنعتی بهره می‌برند.

در ۵ رتبه بندی، از بزرگترین و معتبرترین رتبه بندی‌های دانشگاهی جهان، گریفیث در بین ۴۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد:

گریفیث جوا‌ن و جاه طلب

گریفیث رتبه‌بالایی در بین دانشگاه‌های جوان دارد، رتبه ۳۷ در رتبه بندی QS در سال ۲۰۱۵-۲۰۱۶؛ در بین ۵۰ دانشگاه‌ برتر جهان که در ۵۰ سال اخیر تاسیس شده‌اند و در رتبه بندی Times Higher Education 150 در دانشگاه برتر که در ۵۰ سال اخیر تاسیس شده‌اند قرار دارد. جوان بودن دانشگاه به این معنی است که ما می‌توانیم آزادانه به سنتها احترام بگذاریم بدون اینکه توسط آنها محدود شویم که این کار به ما انعطاف‌پذیری لازم برای تطبیق با نیازهای متغییر دانشجویان، صنایع و جامعه را می‌دهد. در گستره‌ی وسیعی از زمینه‌ها از مطالعات آسیایی و علوم محیطی گرفته تا فناوری دندانپزشکی و پزشکی قانونی ،گریفیث اولین دوره‌ها را در استرالیا ایجاد کرده‌ است. گریفیث به سرعت خودش را با تحصیل آنلاین وفق داده و امکان مطالعه آنلاین را تقریباً ۲ سال است که فراهم نموده است.

برترین اساتید استرالیا

از دیدگاه اداره آموزش و تربیت دولتی استرالیا این دانشگاه از لحاظ پژوهشگران و ارجاعات برترین دانشگاه استرالیا شناخته شده است. از سال ۲۰۰۷ ما برنده:

 • ۳ مورد برنده جایزه برترین استاد سال
 • ۹ بار جایزه برترین مدرس
 • ۴ جایزه برای برنامه‌های تقویت کننده آموزش
 • ۴۲ تقدیر نامه برای داشتن سهم برجسته در یادگیری دانشجویان
 • ۷ پژوهشگر تدریس ملی
۵ ستاره برای کاریابی

این دانشگاه از موسسه رتبه بندی QS  پنج ستاره بخاطر کاریابی فارغ التحصیلان دریافت کرده است. در گریفیث دانش آکادمیک مورد انتظار از یک دانشگاه با کلاس جهانی و اعتماد به نفس و مهارتی که کارفرماهای بیرون از دانشگاه انتظار دارند را بدست می‌آورند، که باعث می‌شود در زمینه کاریابی همیشه به روز باشند.

رتبه بندی‌های موضوعی

دانشگاه گریفیث در رتبه‌بندی موضوعی دانشگاه‌های جهان توسط موسسه QS در سال ۲۰۱۶ در گستره وسیعی از موضوعات در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر قرار گرفت.

بین ۵۰ دانشگاه برتر

پرستاری و مامایی (رتبه ۲۹ ام )

دوره‌های پرستاری ما به شدت روی کلینیک‌ها همراه با تحقیقات قوی تمرکز می‌کند. ما همچنین روابط پایداری با با برخی از مراکز مثل بیمارستان دانشگاه ساحل طلایی ( Gold Coast University Hospital ) داریم.

بین ۵۰ تا ۱۰۰ دانشگاه برتر
 • حقوق
 • علوم تحصیلی
 • مطالعات بین‌الملل و سیاست
 • مدیریت و سیاست اجتماعی
 • مطالعات توسعه‌ای
 • محیط سازه / معماری
 • هنر و طراحی
 • هنرهای نمایشی
بین ۱۰۱ تا ۱۵۰ دانشگاه برتر
 • ادبیات و زبان انگلیسی
 • علوم محیطی
۱۵۱ تا ۲۰۰ دانشگاه برتر
 • مدیریت و بازرگانی
 • مطالعات مطبوعات و ارتباطات
 • روان‌شناسی
 • جامعه شناسی
کیفیت تحقیق

تحقیقات در زمینه کیفیت تحقیق دانشگاه ها در سال ۲۰۱۵ در استرالیا و مقایسه با استانداردهای جهانی با بیش از ۵۰ معیار مختلف کیفیت عالی تحقیق در دانشگاه گریفیث را بیان می‌کند. دانشگاه گریفیث با بیش از ۱۷۰۰ محقق که روی تمام معیارهای آکادمیک تحقیق می‌کنند روی درک بهتر ما از دنیایی که در آن زندگی میکنیم و بهبود زندگی بشر تمرکز می‌کند.

در ۱۰ زمینه تحقیقاتی زیر دانشگاه گریفیث به مقدار زیادی بالاتر از استانداردهای جهانی قرار دارد.

 • فیزیک ماده چگال
 • فیزیک کوانتومی
 • شیمی ارگانیک
 • شیمی مواد و مایکرو مولکول
 • کاربردهای بوم‌شناختی
 • اکولوژی
 • دندانپزشکی
 • پرستاری
 • جرم‌شناسی
 • علوم سیاسی

در رتبه بندی مجله MBA مجله CEO در سال ۲۰۱۶ رشته MBA دانشگاه ما در بین برترین رشته‌های MBA جهان قرار گرفت. در بررسی رشته MBA انجام شده توسط بخش اقتصادی مجله BOSS در سال ۲۰۱۵ دانشگاه ما در رتبه چهارم قرار گرفت و رتبه ۵ ستاره را از انجمن مدیریت فارغ‌التحصیلان استرالیا در سال ۲۰۱۵ دریافت کرد.

رتبه جهانی QS در سال ۲۰۱۹ : ۳۲۹
رتبه جهانی Times در سال ۲۰۱۹ : ۳۰۰-۲۵۱
رتبه جهانی Shanghai در سال ۲۰۱۸ : ۴۰۰-۳۰۱

دانشکده های دانشگاه گریفیث

دوره‌های این دانشگاه تمام نیازهای دانشجویان، صنایع و جامعه را برطرف می‌کند. در سال ۱۹۷۵ برای اولین بار در استرالیا دانشگاه گریفیث دوره‌های علوم محیطی و مطالعات آسیایی را معرفی کرد. درآن زمان این دوره‌ها یک تحول بودند و امروزه مهم‌تر از قیل هستند.ما در این دانشگاه بیش از ۳۰۰ دوره تحقیقاتی، لیسانس و فوق لیسانس را به ترتیب زیر ارائه می‌دهیم:

دانشکده های دانشگاه گریفیث

رشته‌های محیط سازه/ معماری، هنر و طراحی، حقوق و مطالعات قانونی و مطالعات بین‌الملل و سیاست در بین ۱۰۰ رشته برتر جهان قرار دارند.از لجاظ موضوعی ما در بین ۲۰۰ دانشگاه برتر جهان هستیم.
گذرگاه زبان انگلیسی (موسسه زبان انگلیسی دانشگاه گریفیث GELI که دارای چندین گواهی نامه است) موسسه زبان انگلیسی برپایه دانشگاه است. در GELI میتوانید مهارت‌های انگلیسی خود را بهبود بخشیده تا واجد شرایط برنامه‌های دانشگاه باشید. دوره‌های با کیفیت گریفیث معادل تحصیلات در سطح دانشگاهی هستند و براساس پردیس دانشگاهی هستند.

امکانات آموزشی ما

یک ساختمان تجاری به ارزش ۳۸ میلیون دلار که دارای محل اجتماعات دانشجویان، یک اتاق بازرگانی و یک کافی شاپ است؛ بخش دانش و سلامت gold coast که باعث وحدت بین مرکز سلامتی گریفیث بیمارستان دانشگاهی ۱.۷۶ میلیارد دلاری و ۷۵۰ تخت خوابه gold coast می‌شود و در مجاورت پردیس gold coast دنشگاه قرار دارد؛ بخش Red Zone تعاملی (که دسترس عموم به آن آزاد است) جایی است که می‌توانید در آن فناوری‌های آینده را آزمایش کنید؛ و ساختمان Sir Samuel که اولین مرکز ۶ ستاره دوستدار محیط زیست در استرالیا است.

دانشگاه گریفیث از سال ۲۰۰۹ ۷ جایزه بخاطر کیفیت تدریس، ۴ جایزه برنامه‌های افزایش یادگیری، ۴۲ تقدیرنامه بخاطر داشتن سهم برجسته در یادگیری دانشجویان برده است و دارای ۷ پژوهشگر آموزشی ملی است. دو تن از اساتید دانشگاه به عنوان معلم استرالیایی نخست وزیر انتخاب شدند

پردیس دانشگاه گریفیث

پنج پردیس دانشگاه گریفیث از بوته‌زارهای بکر (با فاصله اندک از Brisbane) تا یکی از بی‌نظیرترین شهرهای ساحلی استرالیا در گستره‌ای از مناطق South East Queensland قرار گرفته‌اند.

South Bank

از مرکز Brisbane چند دقیقه فاصله دارد و در قلب قسمت فرهنگی قرارگرفته است. پردیس South Bank دانشگاه گریفیث دارای رشته موسیقی، هنر، فیلم و ساختمان‌های Graduate است. هر ساختمان در چند کیلومتری جای پارک جلوی رودخانه قرار دارد؛ یک مکان عالی برای الهام بخشی خلاقانه.

دانشجویان پردیس South Bank دانشگاه گریفیث در فاصله چند متری مجتمع هنرهای نمایشی Queensland، گالری هنرهای مدرن Queensland و گالری هنر Queensland قرار دارند.

Mt Gravatt

با مناظر پهنه نما و مکان بوته‌های شهر Brisbane ، پردیس Mt Gravatt یک پیاده روی کوتاه یا رانندگی از پردیس Nathan قرار دارد. پردیس Mt Gravatt دارای زمین در حد کلاس جهانی است و مرکز آبی دارد.

Nathan

پردیس Nestled که در بوته‌زارهای بکر قرار دارد فاصله نزدیکی از مرکز شهر Brisbane با ماشین دارد، زمین‌های مدرن همراه با کوالا، جوجه تیغی استرالیایی، Possums، گلایدرها و ۲۴۰ نوع از گل‌های بومی هستند.
جدیدترین ساختمان Nathan (مرکز Sir Samuel Griffith) تمرکز ما بر پایدار بودن را نشان می‌دهد. این پردیس اولین گروه تحقیقاتی و آموزشی نوع خودش در استرالیا را دارد و رتبه بندی ۶ ستاره سبز را از شورای ساختماهای سبز را دارد.

Logan

پردیس اجتماعی گریفیث مزیت یک دانشگاه مشهور بین‌المللی را همراه با حجم کوچکی از دانشجویان دارد. کلاس‌های کوچک این مزیت را دارند که دانشجویان می‌توانند از مزیت صحبت تک نفره با استاد بهره ببرند و از دسترسی به تمام تجهیزات گریفث لذت ببرند.

Gold Coast

پردیس Gold Coast دانشگاه گریفیث بزرگترین پردیس دانشگاه و نزدیکترین آن به ساحل است. بعد از کلاس در یکی از مراکز پیشرفته میتوانید بوسیله قطارهای سبک شهری خود را به ساحل برسانید و در فضای آزاد مطالعه کنید یا اینکه یک شنای انرژی بخش داشته باشید.

ماموریت ، ارزش ها و تعهدها

ماموریت ما: هدف دانشگاه ما درگیر کردن علم ، دانش و تحقیقات بنیادین و تاثیر گذار است که سهم عظیمی در جامعه دارند. همچنین به دانشجویان امکان تحصیلات عالی و ظرفیت لازم برای استفاده از دانش بدست آمده ‌شان برای تاثیر گذاری عمیق در جامعه و در تمام طول عمرشان داده می‌شود.

ارزش ها و تعهد ها

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره دانشگاه گریفیث روی دکمه زیر کلیک کنید

گالری تصاویر دانشگاه

برای مشاوره دریافت ویزا و تحصیل در دانشگاه گریفیث استرالیا با ما تماس بگیرید

برای مشاهده سایر دانشگاه های استرالیا روی دکمه روبه رو کلیک کنید

Call Now Button