دانشگاه تیلُرز استرالیا

کالج تیلُرز Taylors College

درکالج تیلرز، برنامه های تخصصی برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی در مقطع دبیرستان و آماده سازی برای ورود به دانشگاه ارائه می شود.کالج تیلرز بیش از 90 سال سابقه در آموزش به دانش آموزان و دانشجویان کمک می کند تا به بهترین توانایی های بالقوه ی خود دست یافته و در دانشگاه و حرفه ی آینده ی خود موفق باشند.
برنامه های کالج تیلرز ترکیبی از دانش آکادمیک و عملی با مهارت های زبان انگلیسی است که برای موفقیت در تحصیل خود به آن ها نیاز خواهید داشت. این برنامه ها به طور خاص برای دانش آموزان و دانشجویان بین المللی طراحی شده اند. آزمون های پایانی کالج تیلرز توسط دانشگاه سیدنی نظارت می شود و اساتید این دانشگاه از کالج تیلرز بازدید می نمایند که به دانش آموزان این کالج امکان این را می دهد تا در مورد رشته ی تحصیلی آینده ی خود اطلاعات بیشتری کسب نمایند. دوره ی فاندیشن کالج سیدنی مختص دانش آموزان بین المللی است.

کالج تیلرز

کالج های تیلرز استرالیا

کالج تیلرز دو کالج در اکلند و سیدنی دارد.

کالج اکلند: این کالج که در قلب شهر اکلند واقع شده است، برای آماده سازی دانشجویان جهت ورود به یکی از سه دانشگاه برتر نیوزیلند برنامه های پیش از دانشگاه ارائه می دهد. برنامه های این کالج عبارتند از:
– دوره ی فاندیشن اکلند
– برنامه ی پیش از فاندیشن
– دوره ی زبان انگلیسی

کالج سیدنی: برنامه های کالج سیدنی تیلرز، متقاضیان را برای ورود به دانشگاه سیدنی که در بین 50 دانشگاه برتر چهان قرار دارد ارائه می دهد. این برنامه ها عبارتند از:
– دوره ی فاندیشن دانشگاه سیدنی
– دوره ی آماده سازی دبیرستان
– برنامه ی زبان انگلیسی آکادمیک (AEP)

کالج تیلرز سیدنی

Taylors college Sydney
 • خدمات: در کالج تیلرز، نیاز های شما اولین اولویت است و تلاش می شود تا همه چیز بر اساس علایق و اولویت های شما باشد. در این کالج شما از همه نظر ساپورت خواهید شد، از کمک ها و راهنمایی های آکادمیک تا خدمات بهداشتی و مشاوره. برای افراد زیر 18 سال نیز در این کالج خدمات ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای امنیت بیشتر، از سوی کالج تیلرز از اقامتگاه های این افراد بازدید شده و سرپرست آن ها در تماس دائم با مشاوران کالج است. همچنین از آنجایی که ورود به یک کشور جدید برای اولین بار، می تواند تجربه ی پر استرسی برای برخی افراد باشد، کالج تیلرز با هماهنگی قبلی، افرادی را برای استقبال از شما در فرودگاه می فرستد و همچنین یک شماره تلفن 24 ساعته به شما داده می شود که در صورت تغییر هرکدام از اطلاعات شخصی شما، می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با آن شماره تماس گرفته و این تغییرات را اطلاع دهید.

  70 درصد اعتبارات رقابتی در سطح ملی وارد دانشگاه UWA میشود.

 • امکانات کالج: امکاناتی که برای موفقیت و استفاده ی بهینه از زمان خود دارید، در این کالج فراهم است. شما در این پردیس به امکانات زیر دسترسی خواهید داشت:

کالج تیلرز استرالیا
 • دوره ی فاندیشن: این دوره ها برای آماده سازی متقاضیان ورود به دوره ی کارشناسی برگزار می شوند و بسته به سطح آکادمیک متقاضیان، طول مدت آن ها متفاوت است. همچنین زمان شروع این دوره ها بسیار متنوع بوده و در سرتاسر سال تحصیلی گنجانده شده است. این دوره ها عبارتند از:

  Standard Program : طول مدت این دوره 52 هفته بوده و در دو ترم برگزار می شود. در هر هفته 25 ساعت کلاس برگزار شده و شروع دوره ها در ژانویه و جولای است.
  Intensive Program : طول دوره 40 هفته بوده و به دو دوره ی آموزشی تقسیم می شود. دوره ی اول 10 هفته و دوره ی دوم در 20 هفته برگزار می شود. 30 ساعت کلاس در هر هفته برگزار شده و شروع ترم ها در آوریل و اکتبر می باشد. برای این دوره نسبت به دوره ی استاندارد نمره ی زبان بالاتری مورد نیاز است.
  Extended Program : طول دوره 78 هفته است و در سه ترم برگزار می شود. شروع دوره ها در ژانویه و آگوست است. این دوره شامل دو بخش است، در 19 هفته ی اول موضوعات مختلفی تدریس شده و در پایان این 19 هفته باید آزمون هایی را بگذرانید و ملزومات آکادمیک برای ادامه ی 40 هفته ی باقیمانده از دوره را کسب کرده باشید.

  برای آشنایی بیشتر با جزئیات این دوره ها می توانید به taylorssydney.edu.au  مراجعه نمایید.

 • اقامتگاه ها: کالج تیلرز در سیدنی انواع اقامتگاه های دانشجویی و دانش آموزی را ارائه می دهد:

  Homestay : زندگی با خانواده ای که استرالیایی بوده و یا سال ها در این کشور زندگی کرده اند، می تواند تجربه ی شگفت انگیزی از آشنایی با فرهنگ و رسومات این کشور باشد. همچنین روشی بسیار موثر در تقویت مهارت های زبان انگلیسی شما است.

  Student Residences : این آپارتمان ها کاملا مبله هستند و به شما تجربه ی زندگی مستقل را داده و آشپزخانه و فضاهای مشترک در کنار آن، امکان آشنایی با افراد جدید را فراهم می سازد. اکثر این اقامتگاه ها دارای نگهبانی 24 ساعته هستند.

  Rental houses or apartments : ممکن است ترجیح دهید در یک خانه یا آپارتمان شخصی زندگی کنید. در این صورت کالج تیلرز مکان هایی که به محل تحصیل شما نزدیک باشند را به شما پیشنهاد خواهد داد.

شرایط پذیرش کالج تیلرز

 • سیاست پذیرش کالج تیلرز به این صورت است که تنها اپلیکیشن هایی را می پذیرد که مشخص شود فرد متقاضی قادر به اتمام دوره با نتایج مطلوب است! برای مثال، متقاضیان دوره ی فاندیشن Intensive باید نمرات بالایی در زبان انگلیسی و دروس مرتبط با رشته ی انتخابی خود داشته باشند.
  متقاضیان دوره ی فاندیشن Standard Program باید حداقل نیمی از نمره ی کامل در زبان انگلیسی و دروس مشخصی را کسب کرده باشند و دوره ی فاندیشن Extended Program برای کسانی طراحی شده است که واجد شرایط دوره ی استاندارد نباشند و یا تصمیم دارند قبل از ورود به دانشگاه در دروس اصلی مانند ریاضیات یا علوم پایه ی قوی تری داشته باشند.
  برای متقاضیان ایرانی نمره ی زبان و معدل لازم برای ورود به دوره های مختلف فاندیشن به شرح زیر است:

  Extended Program : مدرک سال 11 با معدل 14 از 20 – مدرک IELTS با نمره ی 5 در تمامی مهارت ها

  Standard Program : مدرک سال 11 با معدل 16 از 20 – مدرک IELTS با نمره ی 5.5 در تمامی مهارت ها

  Intensive Program : مدرک سال 11 با معدل 18 از 20 – مدرک IELTS با نمره ی 6 در تمامی مهارت ها

هزینه ی تحصیل در کالج تیلرز

شهریه ی دوره های مختلف در این کالج عبارتند از:

 • Standard Program
  38 هزار دلار
 • Extended Program
  47 هزار دلار
 • Intensive Program
  37  هزار دلار

برای مشاهده سایر دانشگاه های استرالیا روی دکمه کلیک کنید

برای مشاوره دریافت ویزا و تحصیل در دانشگاه تیلُرز استرالیا با ما تماس بگیرید

پیمایش به بالا
Call Now Button