بهترین کتابفروشی های ونکوور ، کانادا

بهترین کتابفروشی های ونکوورر ، کانادا

 

ونکوور یکی از شهرهای اصلی کانادا در استان زیبای بریتیش کلمبیا است؛ شهری شلوغ و پر جنب و جوش که در آن می‌توانید نظاره‌گر مناظر تماشایی اقیانوسی و کوهستان‌های اطراف باشید. با این حال، ونکوور محلی برای انتخاب گستردهای از مؤسسات جهانی نیز به حساب می‌آید. در ادامه‌ی این مقاله لیستی از بهترین کتابفروشی‌های موجود در ونکوور را به شما معرفی می‌کنیم، که انواع مختلفی از آثار متمایز و شگفت انگیز را به بازدیدکنندگان ارائه می‌دهند.

کتابفروشی تازی کاغذی (The Paper Hound)

یکی از بهترین کتابفروشی های ونکوور، کتابفروشی تازی کاغذی است. کتابفروشی تازی کاغذی به عنوان نوعی کتابفروشی کلاسیک، سرشار از عجایب، نادر و زیبا شناخته می‌شود. این کتابفروشی در ساختمانی تاریخی و زیبا قرار دارد و مجموعه ای از انتخاب‌های جدید، مورد استفاده، و نادر را در پیش روی مشتریان خود قرار می‌دهد. در کتابفروشی تازی کاغذی، که تعداد قابل توجهی کتاب (بیش از ۹۰۰۰ عنوان) دارد، پیش‌تر حتی نقشه‌ای از شهرک‌های قدیمی ارواح و اردوگاه‌های معدن‌کاری عرضه می‌شد. این کتابفروشی متمایز و منحصر به فرد محیطی مناسب برای افرادی که امید خود برای پیدا کردن آنچه که انتظار دارند را از دست نداده‌اند، فراهم آورده است.

ساعات کاری: یکشنبه تا پنج شنبه ۱۰ صبح تا ۷ بعد از ظهر، جمعه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۸ بعد از ظهر

توجه: در هنگام حضور در کتابخانه مراقب نسخه‌ی اصلی کتاب‌هایی از قبیل رمان سیلماریلیون، نوشته جی. آر. آر. تالکین باشید.

آدرس: استان بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان ۳۴۴ پندر غربی

شماره تماس: +1 604 428 1344

کتابفروشی پیپر هوند

paper hound bookshop

کتاب‌های تنگل وود (Tanglewood Books)

کتابفروشی تنگل وود یک کتابفروشی زنجیره‌ای است که در قلب شهر ونکوور واقع شده است. در این کتابفروشی مجموعه‌ای از عناوین متنوع، از قبیل آخرین نسخه‌ی کتاب‌ها و نیز کتاب‌های پرفروش، ارائه داده می‌شود. کتابفروشی تنگل وود اکثر کتاب‌های خود را با ۵۰ % تخفیف قیمت به فروش می‌رساند، به همین دلیل ارزش زیادی برای پول مشتریان خود قائل می‌شود، و گروه باسوادی که فروشگاه را اداره می‌کنند، محیط جذابی را برای کتاب‌خوان‌ها به وجود آورده‌اند. این کتابفروشی از طبقات و قفسه‌های چوبی تشکیل شده و همزمان با حفظ ظاهر سنتی، محیطی لوکس و تجملی برای بازدید کنندگان خلق شده است، یعنی مکانی ایده‌آل برای بازدید.

ساعات کاری: دوشنبه تا شنبه ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر، یکشنبه ۱۲ بعد از ظهر تا ۶ بعد از ظهر

توجه: کتابفروشی این امکان را پدید آوده است که بتوانید کتاب‌های دست دوم خود را با قیمت مناسب به فروش برسانید.

آدرس: استان بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان ۲۳۰۶ برادوی غربی

شماره تماس: +1 604 736 8876

انبار کتاب (Book Warehouse)

کتابفروشی انبار کتاب نیز یکی دیگر از بهترین کتابفروشی های ونکوور است. کتابفروشی انبار کتاب یک فروشگاه مستقل محلی است که در شهر پر جنب و جوش ونکوور واقع شده است. باید اشاره کرد که تا کنون سه نسل از قشر کتابفروش‌های مشهور این شهر اداره‌ی انبار کتاب را به عهده داشته‌اند. اداره کنندگان کتابفروشی انبار کتاب، با استفاده از صندلی‌های چوبی و قفسه‌های پر از کتاب، فضای مناسبی را به وجود آورده‌اند، و به خود می‌بالند که به این ترتیب قوه‌ی تخیل بازدید کنندگان را تحریک می‌کنند تا در میان انتخاب‌های گسترده‌ی موجود (عنوان‌ها و ژانرهای مختلف) به پرواز درآیند. این کتابفروشی تخفیف‌های بالایی برای مشتریان خود در نظر می‌گیرد، به همین خاطر یکی از مکان‌های ایده‌آلی است که می‌توانید در یک بعد از ظهر آرام به بازدید آن بروید.

ساعات کاری: دوشنبه تا شنبه  ۹ صبح تا ۹ بعد از ظهر، یکشنبه ۱۰ صبح تا ۶ بعد از ظهر

بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان ۴۱۱۱ اصلی

شماره تماس: 7737 879 604 1+

کتابفروشی کودکان (Kidsbooks)

یکی دیگر از بهترین کتابفروشی های ونکوور ، کتابفروشی کودکان است. اینجا یک کتابفروشی با کتاب‌های متنوع و مؤثر برای کودکان در تمام سنین است. در کتابفروشی کودکان خدمات کاملی ارائه داده می‌شوند. برای مثال می‌توان به مشاوره و قرارهای ملاقاتی اشاره کرد که به منظور تأمین نیازهای مشتریان برگزار می‌شوند. می‌توانید مطمئن باشید که کتابفروشی کودکان کتاب‌های کاملی را در تمام زمینه‌ها، از داستان‌های تخیلی تا موضوعات تخیلی غیر‌داستانی، منابع آموزشی و آثار کلاسیک، برای کودک دلبند شما فراهم کرده است. این کتابفروشی شلوغ توانسته است با بوم‌ها و صندلی‌های راحت چرمی، محیطی آرام و سرزنده را برای کودکان به وجود آورد.

ساعات کاری: دوشنبه تا پنج شنبه 9:30 صبح تا 6 بعد از ظهر، جمعه 9:30 صبح تا 9 بعد از ظهر، شنبه 9:30 صبح تا 6 بعد از ظهر، یکشنبه 11 صبح تا 6 بعد از ظهر

توجه: در کتابفروشی کودکان می‌توانید انواع اسباب بازی‌ها، بازی‌ها، کیت‌های آموزشی و فعالیت‌های کودکانه را نیز خریداری کنید.

استان بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان ۳۰۸۳ برادوی غربی

شماره تماس: 53357 738 604 1+

کتابفروشی پالپ فیکشن یا عامه‌پسند (Pulpfiction Books)

یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ‌ترین کتابفروشی‌های غرب کانادا کتاب‌فروشی پالپ فیکشن است. در این فروشگاه کتاب، انتخاب‌های بی‌نظیری از کتاب‌های جدید، دست ‌دوم و خارج از چاپ را می‌توان پیدا کرد. مشتریان این کتابفروشی معمولاً آن را این گونه توصیف می‌کنند: یک مکان بسیار محبوب، محیطی ایده آل برای دیدن سایت‌ها در یک فضای راحت و دنج و در یک بعد از ظهر؛ شاید می‌توان دلیل اصلی آن‌ها را در درجه‌ی اول در قیمت‌های مناسب پالپ فیکشن جست‌وجو کرد. با وجود صدها عنوان جدید که تقریبا به صورت روزانه به قفسه‌های کتابفروشی اضافه می‌شود، پالپ فیکشن مطمئناً نیازهای خاص شما را تأمین می‌کند.

ساعات کاری: دوشنبه تا چهارشنبه ۱۰ صبح تا ۸ بعد از ظهر، پنج شنبه تا شنبه ساعت ۱۱ صبح تا ۹ بعد از ظهر، یکشنبه ۱۱ صبح تا ۷ بعد از ظهر

توجه: اگر کتاب خاصی در فروشگاه وجود نداشته باشد، نسخه‌ی جدید آن، با ۳۰ درصد تخفیف نسبت به قیمت اولیه، برایتان سفارش داده خواهد شد.

آدرس: بریتیش کلمبیا، ونکوور، خیابان ۲۴۲۲ اصلی

شماره تماس: 4311 876 604 1+


اگر دلتان می‌خواهد در مورد کانادا بیشتر بدانید، پیشنهاد می‌کنیم مطالب زیر را بخوانید:

زندگی در ونکوور کانادا : هر آنچه که لازم است درباره‌ی ونکوور بدانید
اماکن تاریخی ونکوور
هنرهای خیابانی در ونکوور
زیباترین شهرهای بریتیش کلمبیا


0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست