بورسیه‌ی تحصیلی دانشگاه Adelaide برای دانشجویان کارشناسی‌ارشد و دکترا

استرالیا کشور و قاره‌ای است که توسط اقیانوس هند و آرام احاطه شده است. شهرهای مهم آن  سیدنی، بریزبن، ملبورن، پرت و آدلاید هستند. پایتخت آن نیز کانبرا است. در این کشور دانشگاه‌هایی بنا شده است که بر اساس سیستم آموزشی اروپا و آمریکا هدایت می‌شود.

علاوه‌بر این، مدرک صادره از دانشگاه‌های استرالیا از ارزش و اعتبار بالایی برخوردار است و به کمک آن می‌توانید در بزرگترین سازمان‌ها و شرکت‌های دنیا کار کنید.

در صورتی که بخواهید در دانشگاه خصوصی ادامه‌ی تحصیل دهید، باید انتظار هزینه‌های بالاتری را نیز داشته باشید. پس بهتر است از همین الان به فکر ثبت نام در یک دانشگاه دولتی باشید. هرچند اخذ پذیرش از دانشگاه‌های دولتی کار ساده‌ای نیست و برای آن باید مدارک کاملی ارائه دهید.

برای مثال، باید آخرین مدرک تحصیلی، توصیه‌نامه، انگیزه‌نامه، ریز نمرات تحصیلی، مدرک آزمون‌های بین‌المللی و … را برای دانشگاه ارسال کنید.

با بورسیه‌ی تحصیلی دانشگاه Adelaide بیشتر آشنا شوید!

این بورس تحصیلی برای دانشجویانی است که قصد ادامه‌ی تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا دارند. این بورسیه‌ی تحصیلی از دانشگاه Adelaide به دانشجویان اعطاء می‌شود. به یاد داشته باشید که تمام دانشجویان بین‌المللی از سراسر دنیا می‌توانند جهت اخذ این بورسیه اقدام نمایند.

بورسیه‌ی Adelaide، برای دانشجویان کارشناسی ارشد برای دو سال، و برای دانشجویان دکترا برای سه سال تمدید می‌شود.

مزایای این بورسیه‌ی تحصیلی:

  • این بورسیه برای کارشناسی ارشد به مدت دو سال و برای دکترا به مدت سه سال تمدید می‌شود.
  • مبلغ این بورسیه‌ی تحصیلی سالانه 27082 دلار است.

نحوه درخواست اخذ بورسیه‌های تحصیلی Adelaide

برای درخواست ، باید اپلیکیشن مشخصی را پر کرده و از طریق سیستم آنلاین برای دانشگاه ارسال نمایید. هیچ مبلغی جهت ثبت نام لازم نیست.

0
برچسب‌ها:, ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button