خدمات مؤسسه

کمک ما به شما چگونه است؟

 1. ارائه مشاوره تخصصی و ارائه اطلاعات كامل، صحيح و مستند توسط مشاورین مجرب و مطلع ما به متقاضی شامل:
  • سیستم آموزشی
  • رشته های تحصیلی
  • دانشکده ها و پردیس ها
  • هزینه های تحصیلی
  • شرایط پذیرش
  • شرایط اخذ بورسیه
  • نحوه دریافت ویزا

و ساير اطلاعات مورد نياز برای انتخاب بهترین گزینه ازمیان تعداد متنوع رشته های تحصیلی و مراکز آموزشی در استرالیا و یا نیوزیلند با توجه به شرایط علمی و مالی شما به منظور انتخاب بهترین نحوه هدف گذاری توسط شما.

 1. انتخاب رشته تحصیلی مناسب با توجه به مدرک تحصیلی و سوابق کاری شما
 2. اخذ پذیرش از دانشگاه، کالج و یا مدرسه در کوتاهترین زمان ممکن.
 3. اخذ بورسیه از دانشگاه در مقطع دکتری
 4. ارزیابی، بررسی صحت مدارک و تکمیل آنها و نیز تایید کلیه مدارک تحصیلی شما توسط کارشناسان مجرب ما برای ارسال به  مراکز آموزشی استرالیا و نیوزیلند.
 5. تکمیل مدارک مورد نیاز و هماهنگی با سفارت خانه های استرالیا و نیوزیلند جهت تسهیل در اخذ ویزای دانشجویی بدون نیاز به مراجعه حضوری متقاضی به سفارت.
 6. برگزاری جلسات توجیهی قبل از عزیمت دانشجو (Pre-Departure Briefing) قبل از شروع دوره به منظور آشنایی هر چه بیشتر با شرایط زندگی و تحصیل درکشورهای استرالیا یا نیوزیلند.
 7. هماهنگی با مرکز آموزشی به منظور فراهم نمودن محل اسکان دانشجو (در صورت اعلام نیاز بموقع و پرداخت هزینه های مربوطه توسط دانشجو).
 8. هماهنگی برای انتقال دانشجو از فرودگاه به محل اسکان در اولین ورود به كشور مقصد (در صورت اعلام نیاز و پرداخت هزینه مربوطه توسط دانشجو).
 9. تاسیس دفتر موسسه مدیریت مشاوره آریا در شهر سیدنی استرالیا با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات موسسه و حمایتهای لازم به محصلین و دانشجویان.
 10. بهره گیری از مترجمین مجرب زیر نظر مترجم رسمی استرالیا برای ترجمه دقیق مدارک متقاضیان با دقت بالا و هزینه مناسب. The National Accreditation Auth Translator and Interpreters – NAATI
فهرست
Call Now Button

+


x