دانشگاه ترنت

دانشگاه ترنت

(Trent University)

یکی از برترین دانشگاه‌های کانادا، دانشگاه ترنت است که در یکی از محیط‌های یادگیری ایده‌آل با ویژگی‌های یادگیری شخصی، هدفمند و متنوع مشغول فعالیت می‌باشد. این دانشگاه همواره در حوزه‌های تدریس، تحقیق و رضایت دانشجویان در ردیف بهترین دانشگاه‌های کانادا قرار داشته و توانسته است دانشجویان موفق را از سراسر کانادا و سایر نقاط جهان به سوی خود جلب کند.

دانشگاه ترنت در سال 1963 در شهر پیتربرو ایالت انتاریو تأسیس شد و بیش از 100 برنامه‌ی متنوع و آکادمیک پویا در زمینه‌های هنر، علوم، علوم اجتماعی و برنامه‌های تخصصی برگزار می‌کند. شایان ذکر است که 8 هزار و 500 دانشجوی تمام وقت در دوره‌ی کارشناسی و 500 دانشجوی تمام وقت در دوره‌ی تحصیلات تکمیلی در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند. در حالی که تعداد دانشجویان پاره وقت دوره‌ی کارشناسی به یک هزار و 200 نفر و دانشجویان پاره وقت تحصیلات تکمیلی نیز به 150 نفر می‌رسد. در مجموع 9 هزار دانشجو به صورت تمام وقت در دانشگاه ترنت به تحصیل اشتغال دارند، و از این میان تعداد دانشجویان بین المللی، 700 نفر است.

در ترنت دانشجویان کارشناسی و تحصیلات تکمیلی از طریق جوامع مختلفی که شامل کالج‌ها، کلاس‌های درس، رشته‌ها، فعالیت‌های تحقیقی، کلاس‌های فوق برنامه و فعالیت‌های تشکلات دانشجویی می‌شود، با دانشکده، کارکنان و هم‌دوره‌های خود در ارتباط هستند. همچنین، دانشگاه ترنت در تمام رشته‌ها تفکر انتقادی و جامع را وارد زندگی دانشجویان می‌کند.

دانشجویان از طریق تجارب مشترک ناشی از گفت‌وگو، چشم‌اندازهای مختلف و همکاری، راه تجارت مشترک را هموار می‌سازند. دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه ترنت، در محیط آکادمیکی که اشتیاق همیشگی برای مشارکت، رهبری و تغییرات اجتماعی را در دانشجویان بر می‌انگیزد، با شهروندان جهانی و محرک‌های توسعه‌ی راه‌حل‌های پایدار برای مسائل پیچیده درگیر هستند.

باید خاطر نشان ساخت که پردیس پیتربرو دانشگاه ترنت جایزه‌ی معماری در محیط طبیعی مهیج کنار رودخانه‌ی اتونوبی را کسب کرده است. این ناحیه تنها 90 دقیقه با مرکز شهر تورنتو فاصله دارد، در حالی که پردیس بزرگ‌تر ناحیه‌ی دورهام تورنتوی دانشگاه ترنت نیز برنامه‌های ترکیبی مختلفی را برگزار می‌کند.

گالری تصاویر

سایر دانشگاه ها

1+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست