دانشگاه ترینیتی وسترن

دانشگاه ترینیتی وسترن

(Trinity western university)

دانشگاه ترینیتی وسترن (TWU) دانشگاه هنر، علوم و مشاغل است که زیر نظر استان بریتیش کلمبیا اداره می‌شود. دانشگاه ترینیتی وسترن به خاطر کیفیت خود شناخته شده و معروف است. نام این دانشگاه به خاطر تجربه‌ی آموزشی که در اختیار دانشجویان قرار می‌دهد همواره در میان برترین دانشگاه‌های کانادا می‌درخشد. TWU سه کرسی پژوهشی کانادا را دارد و بر آموزش تجربی تاکید می‌کند. دانش‌آموختگان دانشگاه ترینیتی وسترن به دلیل این نوع تجربه‌ی آموزشی آماده‌ی بازار کار بوده و بر جامعه‌ی خود تاثیر می‌گذارند. TWU 42 دوره‌ی منتهی به مدرک کارشناسی، 16 دوره‌ی تحصیلات تکمیلی و برنامه‌های مخصوص بزرگسالان ارائه می‌کند. دانشگاه ترینیتی در عمر 50 ساله‌ی خود با محیط پر جنب و جوش و تعهدی که به آموزش همه جانبه‌ی دانشجویان داشته است، رهبرانی ماهر و متفاوت تحویل جامعه داده است.

دانشجویان از بیش از 45 کشور جهان به دانشگاه ترینیتی وسترن آمده و در سطوح کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ثبت نام می‌کنند. TWU برنامه‌های دانشجویان بین المللی (ISP) را به عنوان پلی بین امریکای شمالی و دانشجویان خارجی ارائه می‌کند، فعالیت‌های اجتماعی را سازمان می‌دهد و برای دانشجویان خارجی و چند فرهنگی، تسهیلات ویژه‌ی خوشامدگویی دارد. همچنین، از طریق برنامه‌های متعدد رسمی و غیر رسمی امکان تبادل فرهنگی و افزایش آگاهی همگانی را فراهم می‌آورد.

رشته‌های مقاطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی شامل مدیریت کسب و کار، رهبری، پرستاری، روانشناسی مشاوره‌ای، آموزش، ارتباطات، علوم انسانی بین رشته‌ای، علوم کامپیوتر، الهیات و غیره می‌شوند. این دوره‌ها به دانشجویان کمک می‌کنند تا به مهارت‌های تفکر انتقادی، تخصص، توانایی‌های حرفه‌ای و ویژگی‌های فرد مقتضی بازار کار جهانی امروز دست پیدا کنند. دانشگاه ترینیتی وسترن همچنین دوره‌های تحصیلات پیوسته در قالب برنامه‌های منتهی به مدرک و آموزش آنلاین برگزار می‌کند.

با اینکه TWU یک دانشگاه خصوصی نسبتاً کوچک است، فرصت‌هایی در اختیار دانشجویانش قرار می‌دهد که در دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی بزرگ‌تر وجود ندارند؛ از جمله‌ی این فرصت‌ها می‌توان این موارد را نام برد: کار بر پروژه‌های تحقیقاتی تامین بودجه شده همراه با اعضای هیئت علمی دانشگاه. چهار کرسی پژوهشی کانادا و بورس‌هایی از طرف موسسات کانادایی مثل تحقیقات سلامت (CIHR)، علوم طبیعی و شورای تحقیقات مهندسی کانادا (NSERC) و شورای تحقیقات علوم اجتماعی و علوم انسانی کانادا (SSHRC) نشان دهنده‌ی گستره‌ی تخصص‌های اعضای هیئت علمی TWU هستند.

گالری تصاویر

سایر دانشگاه ها

2+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست