دانشگاه تورنتو

دانشگاه تورنتو

(University of Toronto New College)

دانشگاه تورنتو یکی از بهترین و مطرح‌ترین دانشگاه‌های عمومی و پژوهش‌محور کانادا محسوب می‌شود، که در سال 1827 در شهر تورنتوی استان اونتاریو تأسیس شد. این دانشگاه بر اساس رتبه‌بندی QS دانشگاه‌های جهان در سال 2018 به‌عنوان بهترین دانشگاه کانادا انتخاب شده و در سال 2019 هم جایگاه 21م رتبه‌بندی جهانی تایمز را به دست آورده است. دانشگاه تورنتو، با بیش از 45 هزار دانشجو و 2 هزار و 500 پانصد تا 2 هزار 999 کارمند، یکی از دانشگاه‌های بزرگ کانادا به حساب می‌آید.

هنگامی که به موقعیت علمی، تحقیقاتی، بورسیه‌ها و ویژگی‌های خاص دانشگاه تورنتو نگاه می‌کنیم، با این واقعیت روبرو می‌شویم که این دانشگاه در سال 2018 در میان 100 کارفرمای برتر کانادا حضور داشته، در سال 2017 به‌ عنوان یکی از بهترین کارفرمایان متنوع تعیین شده، در میان سبزترین کارفرمایان کانادا قرار داشته (سال 2017)، به‌عنوان یکی از بهترین کارفرمایان خانواده دوست انتخاب شده (سال 2017)، در میان برترین کارفرمایان بزرگ تورنتو بوده (سال 2017) و همچنین به‌ عنوان یکی از بهترین کارفرمایان کانادا برای افراد بالای 40 سال انتخاب شده است (سال 2017).

در واقع، دانشگاه تورنتو از زمان تأسیس خود در سال 1827 به مؤسسه‌ی آموزشی برجسته‌ی کانادا تبدیل شد. این دانشگاه ساختمانی تاریخی با بیش از 100 سال سابقه در اکتشافات و خلق دانش را به نمایش می‌گذارد.

دانشگاه تورنتو بورسیه‌های مختلفی را برای دانشجویان کانادایی و بین المللی ارائه می‌دهد. در آدرس زیر می‌توانید اطلاعات لازم درباره‌ی تمام بورسیه‌های این دانشگاه را به دست آورید:

http://www.future.utoronto.ca/finances/scholarships

گالری تصاویر

سایر دانشگاه ها

1+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست