جایگاه ویژه دانشگاه لاتروب در بین دانشگاه‌های برتر حوزه بهداشت و سلامت

برترین دانشگاه‌های حوزه بهداشت و سلامت در جهان؛ جایگاه ویژه دانشگاه لاتروب در بین دانشگاه‌های برتر حوزه بهداشت و سلامت

یکی از دانشگاه های برتر و با رنکینگ بالا در استرالیا دانشگاه La Trobe است که به نتایج چشمگیری در رتبه‌بندی QS World University دست یافته است؛ این دانشگاه با تأکید بر موضوعات حوزه بهداشت، سلامت و نوآوری آموزش، به عنوان یک لیدر جهانی در زمینه آموزش عالی این حوزه شناخته می‌شود.

لاتروب همچنان به برتری خود در جهان ادامه می‌دهد و با تأکید بر موضوعات پرستاری و ورزش در رتبه دانشگاه‌ برتر جهان قرار میگیرد. در راستای پیروی از  BioNTech (یک شرکت بیوتکنولوژی آلمانی مستقر در ماینتس است که رویکردهای ایمنی درمانی فعال برای بیماران را توسعه می‌دهد.)،  از ماه دسامبر مرکز تولید mRNA در دانشگاه لاتروب ایجاد خواهد شد و دولت نیز حمایت خود را از ایجاد یک مرکز جدید برای هوش مصنوعی در نوآوری پزشکی (CAMI) در کنار دانشگاه اعلام کرده است. این مرکز در در پردیس ملبورن بوندورا قرار دارد.

بیمارستان خصوصی لاتروب

پروفسور تئو فارل معاون دانشگاه La Trobe ، این دستاورد را قابل توجه بیان کرد و تعهد کارکنان این دانشگاه در پیگیری تحقیقات و آموزش – که توانایی تغییر زندگی را در دو مقیاس ملی و جهانی به دنبال دارد- را تحسین کرد. با توجه به کمبود تخمینی 100000 پرستار تا سال 2025 به ویژه در مناطق روستایی، La Trobe  در زمینه نوآوری و سلامت، سرمایه‌گذاری قابل توجهی کرده است. پروفسور فارل اظهار داشت: “آموزش و پژوهشی که به رفع این کمبود مهارت‌های حیاتی کمک می‌کند، بسیار ارزشمند است.”

بیمارستان خصوصی جدید La Trobe  که در پردیس ملبورن واقع شده خدمات بالینی برای پرستاری، متحدان سلامت (Allied Health) و مدیریت اطلاعات سلامت (Health Information Management) به دانشجویان ارائه خواهد کرد. لاتروب نقش اساسی در تربیت نیروهای کار حوزه بهداشت و سلامت آینده با همکاری شرکایی مانند Healthscope دارد.

 

همکاری BioNTech و دانشگاه لاتروب

مقطع کارشناسی ارشد رشته بهداشت و سلامت دیجیتال

 La Trobe نه تنها به عنوان یک لیدر در رشته‌های بهداشتی در حوزه بالینی شناخته شده بلکه در سایر زمینه‌های آموزشی نیز عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته و در جهان رتبه بالایی را در بین سایر دانشگاه‌ها کسب کرده است. این دانشگاه مراقبت‌های بهداشتی متمرکز بر آینده را از طریق برنامه‌های آموزشی و پژوهشی در حوزه سلامت دیجیتال و هوش مصنوعی پزشکی دنبال می‌کند.

مقطع کارشناسی ارشد رشته بهداشت و سلامت دیجیتال برای اولین بار در کشور در این دانشگاه شکل گرفته است. در مقطع ارشد رشته‌های نوینی همچون مدیریت اطلاعات سلامت و بهداشت (Health Information Management)، کارشناسی ارشد مشاوره، توانبخشی و سلامت روان وجود دارند که دانشجویان در این رشته‌های تحصیلی می‌توانند مطالعه و ادامه تحصیل دهند.

برای تحصیل در رشته های حوزه سلامت و بهداشت در دانشگاه لاتروب استرالیا، با مشاوران ما در گروه مهاجرت تحصیلی آریا تماس بگیرید.

برای دریافت مشاوره تحصیلی استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button