همایش بین‌المللی اعزام دانشجو به کانادا

همایش بین‌المللی اعزام دانشجو به کانادا

سازمان مشاورین بین‌المللی آموزش و پرورش ملقب به ICEF، یک راهنما در سطح بین‌المللی در حوزۀ آموزش و پرورش است. ICEF در واقع متشکل از کارگروهی از مشاورین تحصیلی در سطح جهانی است. این سازمان متعهد است که طریق راه‌کارهای زیر بستر مناسبی در جهت پیشرفت بخش صنعت فراهم آورد:

  • ترویج سازوکارهای ایده‌آل در بخش آموزش
  • تقویت شبکه‌های ارتباطی آموزشی و تحصیلی
  • به اشتراک گذاری دیدگاه‌ها و تجزیه و تحلیل‌های آماری از آخرین ترندها و داده‌های صنعتی

هدف اصلی ICEF، ارائۀ خدمات آمورشی و مشاوره‌ای در زمینۀ اعزام دانشجو به مؤسسات آموزشی (نظیر مدارس، دانشگاه‌ها و کالج‌ها) و نمایندگان ICEF شامل مراکز اعزام دانشجو و مؤسسات خدمات دانشجویی است. این خدمات از طریق برگزاری رویدادهایی نظیر همایش‌ها، کنفرانس‌ها، سمینارها، وبینارها و ورکشاپ‌ها و همچنین ایجاد یک شبکۀ ارتباطی بین آنها انجام می‌پذیرد. رویدادهای ICEF همه ساله در سراسر نقاط جهان برگزار می‌شود و به دلیل سازماندهی عالی در برگزاری این رویدادها، ICEF به شهرت جهانی دست پیدا کرده است. بدون‌شک مهمترین دلیل بر محبوبیب ICEF، سهولت و افرایش سطح کیفی روابط بین مربیان و مشاورین ICEF با نمایندگان خود در سرتاسر جهان است.

به منظور کسب اطلاعات تکمیلی، به وب سایت رسمی ICEF مراجعه فرمایید.

حضور مدیریت مؤسسه آریا در همایش ICEF

حضور مدیریت مؤسسه آریا در همایش ICEF

گروه آریا با هدف ارتقاء سطح کیفی خدمات خود و انجام حمایت‌های لازم از دانشجویان، همواره سعی در ایجاد و حفظ ارتباط و تعامل نزدیک با دانشگاه‌های کانادایی طرف قراراد خود بوده است، به نحوی که مناسب‌ترین و مؤثرترین مشاورۀ تحصیلی ممکن را به متقاضیان خود ارائه دهد. ⁣

در این راستا مدیریت محترم مؤسسۀ آریا، جناب آقای شهرام میرزایی، طبق دیدارهای دوره‌ای و زمان‌بندی شدۀ خود با دانشگاه‌های طرف قرارداد در کانادا، اخیراً در همایش بین‌المللی اعزام دانشجو (ICEF) شرکت کرده و دیداری با مدیران منطقه‌ای این دانشگاه‌ها داشته است. محوریت اصلی این گفتمان‌ها، همکاری‌های دوجانبه با هدف هماهنگی و تسهیل ارتباطات و تعاملات بین مؤسسات آموزشی با نمایندگی‌ها و مراکز اعزام دانشجو و همچنین ارائه‌دهندگان خدمات دانشجویی در سرتاسر دنیا بوده است.

با ما در ارتباط باشید!

با ما در ارتباط باشید!

Contact us!

درصورتیکه قصد ادامه تحصیل در کانادا را دارید، با ما تماس بگیرید. جهت کسب اطلاع از خدمات گروه آریا به لینک مربوطه مراجعه فرمایید. شما می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره تحصیلی، فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود را به ما بسپارید.

 

10+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست