کارهای مخصوص کانادا

12 کاری که تنها در کانادا پیدا می‌کنید

سوئدیش فیش و خرس قطبی چه شباهتی دارند؟ هر دو فرصت‌های شغلی ایجاد می‌کنند که تنها در کانادا وجود دارند! در اینجا این کارهای مخصوص کانادا را معرفی می‌کنیم:

طباخ نان بیگل در مونترال

اگر تاکنون شانس دیدن فروشگاه نان بیگل مونترال را نداشته‌اید، در اولین فرصت بازدید از آن را در برنامه‌تان قرار دهید. نانوا با مهارت خاصی قطعات خمیر را درون فری که به وسیله چوب داغ می‌شود، قرار داده و لحظاتی بعد یک ردیف از نان خوشمزه بیگل مونترال را طبخ می‌کند.

افسر ارسی‌ام‌پی

برای پیوستن به نیروی سواره‌نظام سلطنتی کانادا، لزومی به پیوند خونی با خاندان سلطنتی ندارید! بااین‌حال برای خدمت در این واحد نیروی پلیس ملی و فدرال کانادا باید کانادایی باشید.

پلیس خرس‌های قطبی

در چرچیل مانیتوبا مردم منطقه در زمستان دردسرآفرین نیستند. بلکه شمار زیادی از خرس‌های قطبی که در اطراف شهر پرسه می‌زنند، بعضاً مشکلاتی را برای شهروندان منطقه به وجود می‌آورند. ازاین‌رو پلیس کانادا یک نیروی ویژه برای امنیت مردم و جلوگیری از آسیب‌های احتمالی این حیوانات ایجاد نموده است.

رسیدگی‌کننده به کاپ استنلی

بدون شک با توجه به اهمیت هاکی در کانادا، کاپ استنلی نیاز به مراقبت‌های ویژه دارد. تعدادی از افراد خوش‌شانس امکان مراقبت و نگهداری از جام استنلی را پیدا می‌کنند. از جمله وظایف این افراد، نگهبانی از جام هنگام برگزاری تورهای هاکی و سفر کردن به همراه کاپ استنلی پیش از بازی فینال است.

مدیر شربت افرا

با توجه به تأمین 76 درصد شربت افرا جهان در کانادا، قطعاً این کسب‌وکار شغل‌های خاص خود را در این کشور ایجاد نموده است. به‌عنوان‌مثال مدیر شربت افرا باید به تمام مراحل تولید، از برداشت تا فراوری شربت افرا نظارت داشته باشد.

تولیدکننده سوئدیش فیش

همه از رونق صنعت ماهیگیری کانادا خبر دارند، اما کمتر کسی ایجاد یک شغل منحصربه‌فرد توسط سوئدیش فیش را باور می‌کند. بااین‌حال سوئدیش فیش به عنوان یک خوراکی خوشمزه در شهر هملیتون کانادا، استان انتاریو تولید می‌شود و ساخت آن نیازمند مهارتهای خاصی است.

راهنمای موزه‌ی تیم هورتونز

کانادایی‌ها بر روی قهوه‌ی تیم هورتونز حساسیت‌های جدی دارند. ازاین‌رو داشتن یک موزه اختصاصی برای این محصول چیز چندان عجیبی نیست. در این موزه یونیفورم‌های قدیمی، اشیای خاطره انگیز و مواردی که تولید آن‌ها متوقف شده‌اند، نگهداری می‌شود. راهنمای موزه از بین کارکنان قدیمی تیم مورتونز انتخاب می‌گردد.

سرآشپز پوتین

هرکسی می‌تواند گوشت و پنیر را با یکدیگر ترکیب کند، اما تهیه‌ی این غذای کلاسیک و خوشمزه‌ی کانادایی بر عهده‌ی سرآشپز ویژه و متبحر آن است.

سازنده‌ی سام بت

طرفداران بیس‌بال برای انجام مراحل ساخت چوب بیس‌بال سام بت باید به عمارت کارلتون در انتاریو بروند. در این مکان، چوب‌های بیس‌بال به شیوه‌ی پیشینُ از درخت افرا ساخته می‌شوند. با این‌حال در ساخت اکثر چوب‌های بیس‌بال از چوب درخت زبان‌گنجشک استفاده می‌گردد.

مربی پیست اسکی ویستلر

اگر از عشاق اسکی به شمار می‌آیید، با پیست اسکی ویستلر به عنوان یکی از مرتفع‌ترین پیست‌های جهان آشنا هستید. به عنوان مربی این پیست اسکی مشهور حداقل از داشتن شغل در هفت ماه از سال راضی و خشنود خواهید شد.

عضویت در تیم ادج‌واک

چگونه توریست‌ها را در ارتفاع چند صد متری هنگام بازدید از حاشیه بیرونی سی‌ان راهنمایی می‌کنید؟ این دقیقاً یکی دیگر از کارهای مخصوص کانادا است که اعضای تیم ادج‌واک در هنگام استفاده‌ی توریست‌ها از این لبه‌ی 1.5 متری بر عهده دارند.


در مورد کانادا بیشتر بخوانید:

مدارک مورد نیاز برای گذراندن دوره دیپلم در کانادا
استخدام فارغ‌التحصیلان در کانادا
تحصیل در کانادا بدون مدرک آیلتس
کار در کانادا بدون مجوز کار
مزایای تحصیل در کانادا
راهنمای یافتن شغل در کانادا

10 سایت کاریابی در کانادا
ملزومات مهاجرت به کانادا


2+
این مطلب را از دست ندهید  مراحل گرفتن ویزای تحصیلی کانادا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button

+


x