کافه های تورنتو : 10 کافه برتر مرکز تورنتو برای دانشجویان

هر دانشجویی به خوبی نیاز به تفریح در اوقات نفس‌گیر دانشگاه را درک می‌کند. دانشجویان دانشگاه رایرسون و دانشگاه تورنتو بسیار خوش‌شانس هستند که در دانشگاهی در مرکز این شهر زیبا تحصیل می‌کنند. پردیس دانشگاه پاسخگوی تمام نیازهای دانشجویان هست و حتی فضای محوطه سنت جورج یکی از چشم‌نوازترین مناطق کل کشور به شمار می‌آید. از سوی دیگر دانشگاه رایرسون در نزدیکی مرکز خرید ایتون واقع شده که نقش به سزایی در پر کردن اوقات فراغت و تعطیلات دانشجویان به عهده دارد. با این حال، گاه باید از فضای پردیس دانشگاه خارج شد و به دنبال چیزی بیشتر از استارباکس و شیرینی‌جات بود. در این مقاله، 10 مکان خاص تورنتو برای دانشجویان را به شما معرفی خواهیم کرد.

بالزاک کافی روسترز – مرکز تصویر رایرسون (Balzac’s Coffee Roasters – Ryerson Image Centre)

خوشبختانه کافه بالزاک در سراسر تورنتو شعبه باز کرده است و برای نوشیدن قهوه در روستای لیبرتی یا منطقه دیستلری هیچ مشکلی نخواهید داشت. هرچند بخت با دانشجویان رایرسون یار بوده و امکان نوشیدن قهوه‌های فوق‌العاده بالزاک را در نزدیکی دانشگاه نیز پیدا کرده‌اند. می‌توان ادعا کرد که شعبه کافه بالزاک در رایرسون تقریباً بهترین قهوه‌های تورنتو را دم می‌کند. این کافه همچنین مکانی مناسب برای ملاقات با دوستان، مطالعه یا انجام کارهای دیگر محسوب می‌شود. میزهای بزرگ اجتماعات، صندلی‌های بار، میزهای سبک بیسترو، کافه تراس برای ماه‌های گرم و حتی میز کار نیز در این کافه به چشم می‌خورد. با وجود این کافه بالزاک گاهی بسیار شلوغ می‌شود، طوری که برای نشستن باید به دنبال جا بگردید.

آدرس: 122، خیابان باند، تورنتو قدیم، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0014165971700

سنس اپیل کافی روسترز (Sense Appeal Coffee Roasters)

سنس اپیل در غرب دانشگاه کاملاً مناسب حال افرادی است که به قهوه نیاز مبرم دارند. اگر از دوستداران قهوه کلاسیک هستید، قهوه‌ی تلخ این کافه را امتحان کنید. مطالعه در حین صرف نوشیدنی‌های مخصوص این کافه قابل تحمل‌تر می‌شود. اگر به دنبال تجربه جدیدی هستید، وقت آن رسیده تا آمریکانو را با شیره افرای کانادایی عوض کرده و رنگ و روی شمالی‌تری به زندگی خود ببخشید. سنس اپیل با دکور ساده چوبی در کنار پنجره امکان مطالعه یا تماشای مردم بیرون را با کمترین هزینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

آدرس: سنس اپیل کافی روسترز، 96، خیابان اسپادینا، تورنتو، کانادا

تلفن: 0016475276234

بلک کناری اسپرسو بار (Black Canary Espresso Bar)

کافه بلک کناری در خیابان یونگ و دوناس در طبقه‌ی دوم فروشگاه کتاب‌های کمیک سیلور نیل جای گرفته است. برای دانشجویان رایرسون که می‌خواهند از شلوغی فرار کنند، احتمالاً جایی بهتر از یک کافه عجیب و غریب وجود ندارد. در این کافه کتاب‌های راهنما یافت می‌شود که برای ساده کردن مطالعه‌ی دانشجویان در نظر گرفته شده است. افزون بر این، طعم و مزه فوق العاده‌ی شکلات و افزودنی‌های منحصر به‌فرد بلک کناری از قبیل نوتلا لاته، مارشمالو لاته‌ی سرخ‌کرده و مچتا لاته، این مکان را بیش از پیش برای مشتریان و مخصوصاً دانشجویان خسته از درس، محبوب می‌کند.

آدرس: 329، خیابان یونگ، تورنتو قدیم، تورنتو، کانادا

تلفن: 0014165930889

کافه جیمی (Jimmy’s Coffee)

این کافه‌ی زیبا و شلوغ با مبل‌های فوق‌العاده راحت خود در بازار کنسینگتون قرار دارد. جیمی از دکوراسیون هنری و سرگرم‌کننده‌ای برخوردار است، از اینرو وقتی وارد کافه می‌شوید، به راحتی زمان را به دست فراموش می‌سپارید. افزون بر فضای داخل کافه، در طول تابستان صحن حیاط نیز در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد و سرما و گرما مانعی برای ارائه خدمات به شما ایجاد نمی‌کند. ظاهر مرتب و برازنده‌ی پیشخدمت‌های کافه، سرو حرفه‌ای امریکانو و لاته شیر نارگیل معروف جیمی و امکانات مناسب برای دانشجویان، موجب وفاداری هرچه بیشتر مشتریان به جیمی گردیده است.

آدرس: 191، خیابان بالدوین، تورنتو قدیم، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0016473525466

آلموند باترفلای (Almond Butterfly)

اگر برای هضم و جذب گلوتن یا شیر مشکل دارید، آلموند باترفلای بهترین گزینه‌ی پیش روی شماست. کیک، پاستا و برخی دیگر از غذاهای این کافه از کیفیت مثال زدنی برخوردارند. کافه آلموند باتفلای نیز مانند روبارتس در دانشگاه تورنتو عمل می‌کند و خوراک مناسب برای افرادی که رژیم غذایی خاصی دارند ارائه می‌کند. اگر به دنبال قهوه‌ی فوری یا شیرینی می‌گردید نیز رفتن به آلموند باترفلای انتخاب هوشمندانه‌ای خواهد بود. غذاهای فوق‌العاده خوشمزه‌ی کافه، کوکی‌های شکلاتی و پائلو لاوا که کیک ویژه‌ی این مکان دوست‌داشتنی است، حتماً امتحان کنید.

آدرس: آلموند باترفلای، 100، خیابان هاربورد، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0014167927994

وودو چایلد اسپرسو و کوکتل بار (Voodoo Child Espresso and Cocktail Bar)

دانشگاه تورنتو نیز همانند رایرسون به مکان‌های خوبی برای صرف قهوه و میان وعده نزدیک است. «وودو دال» فراتر از شهرتی که دارد، نوشیدنی‌های خوشمزه‌ای نیز ارائه می‌کند. فضای دوستانه وودو باعث می‌شود که مشتریان اوقات دلپذیری داشته باشند. چه برای انجام کار به این کافه بروید یا برای خوش‌گذرانی، با رضایت خاطر از آن باز خواهید گشت. وودو در مسابقه هنر لاته کانادا در سال 2014 برنده شد و با این افتخار در کارنامه‌ی خود، غذا و نوشیدنی‌های منحصربه‌فردی به مشتریان ارائه می‌کند. از جمله موارد خاص منوی وودو، بوربون اسپرسو و پای سیب پرشده با تست فرانسوی را می‌توان نام برد.

آدرس: 388، خیابان کالج، تورنتو قدیم، تورنتو، کانادا

تلفن: 0016477481011

مرچنتس آو گرین کافی (Merchants of Green Coffee)

این کافه در فضای بازی که حدوداً به 300 متر مربع می‌رسد، از مشتریان ویژه‌ی خود پذیرایی می‌کند. مرچنتس شهرت خود را مدیون استفاده از قهوه‌ی سبز و دانه‌های اورگانیک قهوه‌ی عربی است که با دقت ویژه‌ای برای مراجعین سرو می‌شوند. در کنار سرو قهوه‌ی بسیار مطبوع، دکور کافه با میزهای بلند چوبی با فرم روستایی بسیار قابل‌توجه هستند. با این حال تمرکز اصلی مرچنتس بیش از غذا بر سرو ساده‌ی قهوه است.

آدرس: مرچنتس او گرین کافی، خیابان ماتیلدا 2، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0014164715369

کافه پامنار (Cafe Pamenar)

یک نقطه‌ی دوست‌داشتنی دیگر نیز با میز بار بلند خود در بازار کنسینگتون قرار دارد. بسیاری از دانشجویان وقتی از دانشگاه خارج می‌شوند، رو به سوی کافه پامنار می‌گذارند. علت آن هم قهوه‌ی استلار، اسپرسو، میزهای مشترک و فضایی که به ‌دور از شلوغی بنا شده هستند که بهترین مکان را برای صرف قهوه فراهم می‌کنند. اگر هنگام کار کردن دوست دارید چیزی بخورید، کوکی‌های ارل گری و ساندویچ‌های (panini) دست‌ساز پامنار را امتحان کنید. در طول تابستان که فضای بیرونی کافه نیز قابل‌استفاده می‌شود، هم‌زمان با خوردن نوشیدنی می‌توانید از منظره زیبای اطرافتان لذت ببرید. با توجه به محدودیت فضا در این کافه، بهتر است زودتر برای گرفتن یک جای مناسب برای کار کردن اقدام کنید. پس از ساعت 8 شب، از مشتریان خواسته می‌شود تا لپ‌تاپ‌های خود را کنار بگذارند. بنابراین این زمان بهترین فرصت برای لذت بردن از معجون کافه پامنار فارغ از نگرانی‌های کاری خواهد بود.

آدرس: 307، خیابان آگوستا، تورنتو قدیم، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0016473523627

دارک هورس اسپرسو بار (Dark Horse Espresso Bar)

دارک هورس علاوه بر قهوه‌ی فوق العاده، وای فای رایگان نیز در دسترس مشتریان خود قرار می‌دهد. با شعبات مختلفی که سراسر تورنتو از این کافه به چشم می‌خورد، می‌توان آن را جزئی جدا نشدنی از شهر تورنتو دانست. در کنار فضای بزرگ، شلوغ، میزهای مناسب و جادار، امکان آوردن کتاب و لپ‌تاپتان را به این کافه خواهید داشت. با نوشیدنی‌های سفارشی و ترکیبی از شیرینی‌جات متنوع نظیر بیسکوییت سیب زمینی و پیازچه یا مافین شکلاتی گرسنه نخواهید ماند.

آدرس: 215، خیابان اسپادینا، تورنتو قدیم، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0014169791200

روستر کافی هوس (The Rooster Coffee House)

اگر طرفدار کافه لاته و قهوه اسپرسو هستید، بهتر است برای ماجراجویی سری به شرق دانشگاه بزنید. شیر بادام و چای لاته روستر کافی هوس یکی از بهترین‌های تورنتو شناخته شده‌اند. کافی شاپ روستر، به خاطر چشم انداز فوق‌العاده‌ای که از شهر و رودخانه دارد و به خاطر صندلی‌های راحت، میزهای اشتراکی و دکور منحصر به‌فردی که در اختیار مشتریان می‌گذارد، باعث می‌شود علاوه بر اینکه ساعات کاری مفیدی داشته باشید، از استرستان نیز کاسته شود.

آدرس: روس‌تر کافی هوس، خیابان بوردویوو 479، تورنتو، انتاریو، کانادا

تلفن: 0014169951530


بیشتر بخوانید:

دانشگاه تورنتو

10 رستوران ارزان نزدیک دانشگاه تورنتو

حیوانات وحشی تورنتو

تورنتو

مکان های دیدنی تورنتو

درباره تورنتو کانادا


 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست