کالج بریمر

کالج بریمر

(Braemar College)

کالج بریمر مدرسه‌ی خصوصی کوچکی است که در سال 1995 در مرکز شهر تورنتو، استان اونتاریو، تاسیس شد. تورنتو با 5 میلیون نفر جمعیت در کنار دریاچه‌ی اونتاریو واقع شده و بهترین شهر کانادا و مرکز فرهنگی کشور است و آن را با نیویورک مقایسه می‌کنند. در تورنتو تنوع فرهنگی و جمعیتی زیاد است و بیش از 100 فرهنگ مختلف در آن وجود دارد. کالج بریمر نیز از این رنگ و بوی فرهنگی بی نصیب نمانده و به ویژه دانش آموزان خارجی را می‌پذیرد، به طوری که 90 درصد از دانش آموزان آن خارجی هستند. کالج بریمر مورد تایید دو نهاد رسمی کشور کاناداست، بیش از 350 دانشجو دارد و اندازه‌ی کلاس‌های آن کوچک است به طوری که در هر کلاس به طور میانگین 15 دانشجو وجود دارد.

از لحاظ موقعیت علمی، تحقیقاتی، بورسیه‌ها و ویژگی‌های خاص، این کالج در دسته‌ی مدارس ST Star سال 2018 قرار گرفته است و دانشگاه‌های همکار آن دانشگاه تورنتو، دانشگاه ریرسون (Ryerson)، دانشگاه واترلو (Waterloo) و دانشگاه یورک (York) هستند. کالج‌های همکار کالج بریمر نیز کالج دورهام (Durham)، کالج سنت لارنس (St. Lawrence) و کالج جرج براون (George Brown) هستند. کالج بریمر مدارک تحصیلی دانش‌آموزان خارج از کشور را ارزشیابی و به مدارک معتبر دبیرستانی اونتاریو تبدیل می‌کند. در ده سال گذشته، 42 درصد از فارغ التحصیلان کالج بریمر وارد دانشگاه تورنتو شدند، 13 درصد فارغ التحصیلان وارد دانشگاه ریرسون،  12 درصد آن‌ها وارد دانشگاه یورک و 10 درصد نیز وارد دانشگاه واترلو شدند.

کالج بریمر بر خودمختاری تاکید دارد؛ کلاس‌های آن کوچک و منظم هستند و از ثبت‌نام محدود برخوردارند. در کالج بریمر اساتید با راهنمایی دانش آموزان را هدایت می‌کنند نه با سخنرانی و بر مهارت‌های علمی و آکادمیک تاکید دارند. در این مدرسه مسئولیت‌های فردی بسیار مهم است.

گالری تصاویر

سایر دانشگاه ها

2+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست