6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری در سال 2019

6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری در سال 2019

6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری در سال 2019

آیا قصد دارید تا در آینده حرفه‌ی پرستاری را دنبال کنید؟ این هدف بسیار خوبی است چرا که شغل پرستاری همواره یکی از با اهمیت‌ترین شغل‌ها بوده است.

مهم‌تر از آن، این نکته است که تقاضای زیادی برای پرستاران وجود دارد و مدارک دانشگاهی زیادی در مقطع کارشناسی برای این رشته توسط دانشگاه‌های معتبر ارائه می‌شود. بنابراین مهارت‌هایی که در این رشته در طول دوره تحصیل کسب می‌کنید بسیار مورد توجه قرار خواهد گرفت.

برای شروع کار پرستاری ابتدا باید مدرک لیسانس این رشته را به دست آورید. در این جا 6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری را معرفی می‌کنیم.

1- دانشگاه اروپایی قبرس، قبرس

در دانشگاه اروپایی قبرس، دوره‌ی کارشناسی پرستاری شامل دوره‌های آناتومی، میکروبیولوژی و آمار زیستی می‌باشد و به دانشجویان آموزش داده می‌شود که چگونه به ارتقاء سطح سلامتی انسان‌ها بپردازند. این دانشگاه امکان شرکت در دوره‌های آموزش بالینی و عملی در آزمایشگاه‌های پرستاری دانشگاه و مراکز درمانی محلی را برای دانشجویان فراهم می‌کند.

2- دانشگاه تاسمانیا، استرالیا

در دانشگاه تاسمانیا ، که یکی از 6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری محسوب می‌شود، شما می‌توانید اطلاعات زیادی در مورد نظریه‌های مراقبت‌های بهداشتی، داروشناسی و مدیریت دارو کسب کنید. دانشگاه تاسمانیا امکان گذراندن دوره‌ی لیسانس را در دو سال، به جای 3 سال، برای شما فراهم می‌کند مشروط بر این که شما در دوره‌های بیشتری شرکت کنید و یک برنامه درسی گسترده داشته باشید.

زمانی که دوره‌ی لیسانس خود را بگذرانید، شما می‌توانید به عنوان پرستار نام خود را در انجمن پزشکی استرالیا (AHPRA) ثبت کنید، به خصوص اگر خواسته باشید در این کشور مشغول به کار شوید.

3- دانشگاه میدلسکس، انگلستان

این دانشگاه که یک دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری در سطح جهان است، طیف گستردهای از مدارک در رشته‌ی پرستاری را ارائه می‌دهد و تمرکز آن بر دسته‌های خاصی از بیماران مانند بزرگسالان، کودکان، بیماران روانی و حیوانات است. شما می‌توانید از بین دوره‌های عادی مدرک پرستاری، دوره‌های کارشناسی ارشد یا دوره‌های آموزش حرفه‌ای با توجه به نیاز خود هر کدام را انتخاب کنید. این دانشگاه به شما اطمینان می‌دهد که در تمام سال‌های تحصیل از بالاترین کیفیت آموزشی بهره خواهید برد.

شما می‌توانید آنچه که در این دانشگاه می‌آموزید را در بهترین بیمارستان‌های لندن تمرین کنید.

4- دانشگاه عملی کاربردی متروپولیا، فنلاند

این دانشگاه شامل یک جامعه چند فرهنگی از دانشجویان سراسر جهان است که مشتاق یادگیری ارائه‌ی بهترین کمک به بیماران مختلف هستند. در این دانشگاه شما یاد خواهید گرفت که با همه‌ی گروه‌های سنی کار کنید و مهارت‌هایی کسب کنید که به شما کمک کند تا بهترین همکاری را با تیم پرستاری آینده‌ی خود داشته باشید.

تحصیل در دانشگاه عملی کاربردی متروپولیا، که یکی از 6 دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری به شمار می‌آید، فرصت کار در این رشته را در اکثر نقاط جهان از جمله اروپا و آسیا برای شما فراهم می‌کند.

5- دانشگاه فلوریدای جنوبی، ایالات متحده آمریکا

دانشکده پرستاری در دانشگاه فلوریدای جنوبی تضمین می‌کند که شما با تحصیل در این دانشکده می‌توانید به برترین پرستاران در سطح جهان تبدیل شوید. خبرگزاری ایالات متحده اعلام کرده که این دانشگاه، یک دانشگاه برتر برای تحصیل در رشته پرستاری در ایالات متحده و در سطح جهان است.

دانشگاه فلوریدای جنوبی با بیش از 700 درمانگاه در سراسر جهان و صلیب سرخ آمریکا همکاری می‌کند. دانشجویان پرستاری می‌توانند برای کسب تجربه کار عملی در اسکاتلند، سنت کروکس یا پاناما کار کنند.

6- دانشگاه علمی کاربردی سوونیا (Savonia)، فنلاند

دانشگاه علمی کاربردی سوونیا از آموزش و پرورش بر اساس نوعی مفهوم جدید و نوآورانه پشتیبانی می‌کند که بر درگیر کردن دانشجویان در تحقیق و توسعه تمرکز دارد. مدرک لیسانس در رشته پرستاری پژوهش محور است و دانشجویان را  با ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در ارتباط می‌گذارد، بنابراین آن‌ها از این طریق با وظایف آینده‌ی خود در مورد شغل پرستاری آشنا می‌شوند.

شما می‌توانید در این دانشگاه از امکاناتی مانند یک مرکز شبیه‌سازی پیشرفته، آزمایشگاه‌های مهارت‌های بالینی و فناوری‌های نوین در زمینه بهداشت و درمان بهره ببرید.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button