حمایت دانشگاه سیدنی از دانشجویان با توان مالی پایین

بورسیه تحصیلی، دانشجویان دارای پیشینه مالی پایین را به دانشگاه سیدنی جذب می‌کند.

دانشگاه سیدنی برای سال 2023، در حال تغییر روشی است که بتواند از دانشجویان محروم نیز حمایت کند.

بورسیه جدید دانشگاه که برای هموار کردن زمینه‌های آموزشی در نظر گرفته شده است، موجب گشته تا تعداد بورسیه‌های ارائه‌شده برای افراد خواهان ترک تحصیل در مناطق دارای مشکلات اجتماعی و اقتصادی تا 18.5 درصد برای ترم 1 2023 افزایش یابد.

طرح ورود و بورسیه تحصیلی MySydney به هر دانشجوی واجد شرایط پذیرش در مقطع کارشناسی بر اساس ATAR تعدیل‌شده، یک بورسیه تحصیلی سالانه 8500 دلاری برای کل مدت تحصیل مدرک ارائه می‌دهد. این بورسیه برای دانشجویان داخلی از مناطقی که در 25 درصد پایین دفتر آمار استرالیا در شاخص اجتماعی-اقتصادی مناطق، که در بخش آموزش و شغل فهرست شده‌اند، در دسترس است و شامل حمایت هدفمند برای کمک به موفقیت آنها می‌شود.

پروفسور مارک اسکات، معاون و رئیس دانشگاه سیدنی، گفت: «بسته جدید بورسیه تحصیلی MySydney به دانشجویان بااستعدادی که ممکن است بدون این بورسیه‌ها قادر به حضور در دانشگاه نباشند، کمک می‌کند تا به تحصیلات خود ادامه دهند و پتانسیل عظیم خود را محقق کنند.

وی همچنین اظهار داشت: «نکته مهم این است که، دانشجویان با پیشینه‌های مختلف، تنوع فکر و تجربه را برای حل بزرگ‌ترین چالش‌های جهان به ارمغان می‌آورند، که برای نقشی که آموزش عالی در جامعه ما ایفا می‌کند، امری اساسی است.

وی همچنین می افزاید: “دانشجویان در سراسر نیو ساوت ولز خوش‌شانس هستند که تعدادی دانشگاه عالی برای انتخاب دارند، اما این انتخاب نباید به محل زندگی یا پیشینه آنها محدود شود.”

حمایت دانشگاه سیدنی از دانشجویان کم توان مالی

چیزی بیش از بورسیه‌ها و موارد مالی برای کمک به موفقیت دانشجویان موردنیاز است

با درک اینکه بسیاری از دانشجویان برای پیشرفت خود به چیزی بیش از کمک مالی نیاز دارند، دانشگاه به محققان MySydney طیف وسیعی از حمایت‌های غیرمالی را ارائه می‌دهد. این کمک‌ها شامل یک فضای اختصاصی MySydney Scholar هستند که برای تسهیل دوست‌یابی و دریافت مشاوره طراحی شده است. دانش‌پژوهان جدید ما همچنین می‌توانند برنامه‌های راهنمایی برای کمک به آنها در تحصیل، یافتن شغل پاره وقت و برنامه‌ریزی شغلی خود ارائه کنند.

ما می‌دانیم که انتقال از مدرسه به دانشگاه می‌تواند دلهره‌آور باشد.

پروفسور اسکات می‌گوید: طیف وسیعی از سیستم‌ها و فرآیندهای جدید برای پیمایش و همچنین محیط متفاوتی برای مطالعه و معاشرت وجود دارد.

“راه‌اندازی ارتباط با جوامع متفاوت دانشجویان  و حمایت از آنها در طول دوره تحصیلی به دانشجویان کمک می‌کند تا شبکه‌های جدیدی بسازند و از زندگی دانشگاهی خود نهایت استفاده را ببرند.”

منبع: www.sydney.edu.au

برای دریافت مشاوره تحصیلی استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button