دانشگاه گریفیث استرالیا

دانشگاه گریفیث استرالیا یکی از دانشگاه‌های زیر رتبه 100 جهان با سن کمتر از 50 سال است. پیشرفت گریفیث بیانگر موفقیت آمیز بودن مدل تحصیلی پیشرو این دانشگاه است که توسط موسسان آن پایه گذاری شده است. دوره‌های دانشگاه گریفیث شما را آماده موفقیت در جامعه جهانی آگاه تکنولوژیکی و آگاه محیطی که به طور فزاینده‌ای بهم متصل هستند، می‌کند.

دانشگاه گریفیث استرالیا

مختصری از دانشگاه گریفیث استرالیا

دانشگاه گریفیث یکی از دانشگاه‌های زیر رتبه 100 جهان با سن کمتر از 50 سال است. اولین پردیس گریفیث در سال 1975 با 451 دانشجو آغاز به کار کرد. چهل سال بعد هم اکنون گریفیث 43 هزار دانشجو دارد که در 5 پردیس Queensland جنوب شرقی در حال تحصیل هستند.

پیشرفت گریفیث بیانگر موفقیت آمیز بودن مدل تحصیلی پیشرو این دانشگاه است که توسط موسسان آن پایه گذاری شده است. دوره‌های دانشگاه گریفیث شما را آماده موفقیت در جامعه جهانی آگاه تکنولوژیکی و آگاه محیطی که به طور فزاینده‌ای بهم متصل هستند، می‌کند.

دانشگاه گریفیث 300 نوع رشته در مقاطع لیسانس، تحصیلات تکمیلی و در سطح تحقیقاتی را در زمینه‌های کلی زیر ارئه می‌دهد:

علوم انسانی، علوم تربیتی، حقوق، تجارت، علوم پایه، موسیقی، هنرهای زیبا و پزشکی.

12 تا از رشته‌های ما در بین 200 تای برتر جهان قرار دارند.

در سال 2014 فارغ التحصیلان گریفیث برترین وکیل جوان استرالیا و بهترین پزشک جوان استرالیا شدند. از همان سالی که تحصیلتان در دانشگاه را آغاز می‌کنید با فراهم کردن تیم کاریابی، کارآموزی، آموزش کار محور، برنامه‌های وابسته به صنعت و نظارت الکترونیک جهانی گریفیث به شما کمک میکند تا در شغل آینده‌تان موفق باشید.

از لحاظ کاریابی فارغ‌التحصیلان این دانشگاه از موسسه QS رتبه 5 ستاره را دریافت کرده است.

5 تا از پردیس‌های دانشگاه در سه شهر Queensland جنوب شرقی گسترش یافته‌اند. از سال 2010 توسعه دانشگاهی به ارزش 320 میلیون دلار صورت گرفته است که شامل ساخت اولین ساختمان دوست‌دار محیط زیست 6 ستاره استرالیا می‌شود.

تیم سیار جهانی گریفیث به شما کمک می‌کند تا بخشی از دوران تحصیلتان را در یکی از دانشگاه‌های شریک با گریفیث که در 48 کشور جهان قرار دارند، بگذرانید.

از طریق مشاوران موفقیت تحصیلی، یادگیری زبان انگلیسی همراه با همتایانتان، مشاوران دانشجویان بین‌المللی و کارگاه‌های آموزشی فوق برنامه رایگان، به شما این اطمینان را میدهد که منابع لازم برای موفقیت تحصیلی را در اختیار دارید.

رتبه بندی دانشگاه گریفیث در سال 2019

مجموعه‌ای از سیستم‌های رتبه‌بندی معتبر جهان این دانشگاه را در رتبه 3% دانشگاه برتر جهان قرار داده‌اند. همچنین این دانشگاه در رتبه بندی داشگاه‌های QS در سال2016/2017 در بین 50 دانشگاه‌ برتر جهان که در 50 سال اخیر تاسیس شده‌اند رتبه 34 و در رتبه بندی Times Higher Education در بین صد دانشگاه برتر که در 50 سال اخیر تاسیس شده‌اند رتبه 48 را دارد. با انتخاب دانشگاه گریفیث برای تحصیل دانشجویان از مزایای دوره‌های مجهز به تحقیقات در کلاس جهانی، دانش تخصصی و ارتباطات صنعتی بهره می‌برند.

در 5 تا از بزرگترین و معتبرترین رتبه بندی‌های دانشگاهی جهان، گریفیث در بین 400 دانشگاه برتر جهان قرار دارد:

 1. رتبه بندی Times Higher Education دانشگاه‌های جهان: 300-251
 2. رتبه بندی علمی دانشگاه‌های جهان: 317
 3. رتبه بندی دانشگاه‌های جهان QS: 329
 4. رتبه بندی CWTS Leiden: 300
 5. رتبه بندی دانشگاه توسط توسط عملکرد علمی: 31
گریفیث جوا‌ن و جاه طلب
 • گریفیث رتبه‌بالایی در بین دانشگاه‌های جوان دارد، رتبه 37 در رتبه بندی QS در سال 2015-2016؛ در بین 50 دانشگاه‌ برتر جهان که در 50 سال اخیر تاسیس شده‌اند و در رتبه بندی Times Higher Education 150 در دانشگاه برتر که در 50 سال اخیر تاسیس شده‌اند قرار دارد. جوان بودن دانشگاه به این معنی است که ما می‌توانیم آزادانه به سنتها احترام بگذاریم بدون اینکه توسط آنها محدود شویم که این کار به ما انعطاف‌پذیری لازم برای تطبیق با نیازهای متغییر دانشجویان، صنایع و جامعه را می‌دهد. در گستره‌ی وسیعی از زمینه‌ها از مطالعات آسیایی و علوم محیطی گرفته تا فناوری دندانپزشکی و پزشکی قانونی ،گریفیث اولین دوره‌ها را در استرالیا ایجاد کرده‌ است. گریفیث به سرعت خودش را با تحصیل آنلاین وفق داده و امکان مطالعه آنلاین را تقریباً 2 سال است که فراهم نموده است.

برترین اساتید استرالیا

 • از دیدگاه اداره آموزش و تربیت دولتی استرالیا این دانشگاه از لحاظ پژوهشگران و ارجاعات برترین دانشگاه استرالیا شناخته شده است. از سال 2007 ما برنده:
 1. 3 مورد برنده جایزه برترین استاد سال
 2. 9 بار جایزه برترین مدرس
 3. 4 جایزه برای برنامه‌های تقویت کننده آموزش
 4. 42 تقدیر نامه برای داشتن سهم برجسته در یادگیری دانشجویان
 5. 7 پژوهشگر تدریس ملی
5 ستاره برای کاریابی
 • این دانشگاه از موسسه رتبه بندی QS 5 ستاره بخاطر کاریابی فارغ التحصیلان دریافت کرده است. در گریفیث دانش آکادمیک مورد انتظار از یک دانشگاه با کلاس جهانی و اعتماد به نفس و مهارتی که کارفرماهای بیرون از دانشگاه انتظار دارند را بدست می‌آورند، که باعث می‌شود در زمینه کاریابی همیشه به روز باشند.
رتبه بندی‌های موضوعی

دانشگاه گریفیث در رتبه‌بندی موضوعی دانشگاه‌های جهان توسط موسسه QS در سال 2016 در گستره وسیعی از موضوعات در بین 200 دانشگاه برتر قرار گرفت.

بین 50 دانشگاه برتر

پرستاری و مامایی (رتبه 29 ام )

دوره‌های پرستاری ما به شدت روی کلینیک‌ها همراه با تحقیقات قوی تمرکز می‌کند. ما همچنین روابط پایداری با با برخی از مراکز مثل بیمارستان دانشگاه ساحل طلایی ( Gold Coast University Hospital ) داریم.

بین 50 تا 100 دانشگاه برتر
 • حقوق
 • علوم تحصیلی
 • مطالعات بین‌الملل و سیاست
 • مدیریت و سیاست اجتماعی
 • مطالعات توسعه‌ای
 • محیط سازه / معماری
 • هنر و طراحی
 • هنرهای نمایشی
بین 101 تا 150 دانشگاه برتر
 • ادبیات و زبان انگلیسی
 • علوم محیطی
151 تا 200 دانشگاه برتر
 • مدیریت و بازرگانی
 • مطالعات مطبوعات و ارتباطات
 • روان‌شناسی
 • جامعه شناسی

MBA  دانشگاه گریفیث

در رتبه بندی مجله MBA مجله CEO در سال 2016 رشته MBA دانشگاه ما در بین برترین رشته‌های MBA جهان قرار گرفت. در بررسی رشته MBA انجام شده توسط بخش اقتصادی مجله BOSS در سال 2015 دانشگاه ما در رتبه چهارم قرار گرفت و رتبه 5 ستاره را از انجمن مدیریت فارغ‌التحصیلان استرالیا در سال 2015 دریافت کرد.

کیفیت تحقیق

تحقیقات در زمینه کیفیت تحقیق دانشگاه ها در سال 2015 در استرالیا و مقایسه با استانداردهای جهانی با بیش از 50 معیار مختلف کیفیت عالی تحقیق در دانشگاه گریفیث را بیان می‌کند. دانشگاه گریفیث با بیش از 1700 محقق که روی تمام معیارهای آکادمیک تحقیق می‌کنند روی درک بهتر ما از دنیایی که در آن زندگی میکنیم و بهبود زندگی بشر تمرکز می‌کند.

در 10 زمینه تحقیقاتی زیر دانشگاه گریفیث به مقدار زیادی بالاتر از استانداردهای جهانی قرار دارد.

 • فیزیک ماده چگال
 • فیزیک کوانتومی
 • شیمی ارگانیک
 • شیمی مواد و مایکرو مولکول
 • کاربردهای بوم‌شناختی
 • اکولوژی
 • دندانپزشکی
 • پرستاری
 • جرم‌شناسی
 • علوم سیاسی

 

QS_Icon

رتبه جهانی QS در سال 2019 : 329

Times-Higher-Education-Icon

رتبه جهانی Times در سال 2019 : 300-251

Shanghai-Ranking-Subject

رتبه جهانی Shanghai در سال 2018 : 400-301

دانشکده های دانشگاه گریفیث

دوره‌های این دانشگاه تمام نیازهای دانشجویان، صنایع و جامعه را برطرف می‌کند. در سال 1975 برای اولین بار در استرالیا دانشگاه گریفیث دوره‌های علوم محیطی و مطالعات آسیایی را معرفی کرد. درآن زمان این دوره‌ها یک تحول بودند و امروزه مهم‌تر از قیل هستند.ما در این دانشگاه بیش از 300 دوره تحقیقاتی، لیسانس و فوق لیسانس را به ترتیب زیر ارائه می‌دهیم:

 • تجارت و مدیریت
 • حقوق و جرم شناسی
 • تحصیل
 • مهندسی و فناوری اطلاعات
 • محیط زیست، طراحی و معماری
 • سلامت
 • زبان و علوم انسانی
 • موسیقی
 • علوم هوایی
 • هنرهای بصری و خلاقانهرشته‌های محیط سازه/ معماری، هنر و طراحی، حقوق و مطالعات قانونی و مطالعات بین‌الملل و سیاست در بین 100 رشته برتر جهان قرار دارند.از لجاظ موضوعی ما در بین 200 دانشگاه برتر جهان هستیمگذرگاه زبان انگلیسی (موسسه زبان انگلیسی دانشگاه گریفیث (GELI) که دارای چندین گواهی نامه است) موسسه زبان انگلیسی برپایه دانشگاه است. در GELI میتوانید مهرات‌های انگلیسی خود را بهبود ببخشید تا واجد شرایط برنامه‌های دانشگاه باشید برای کار و یا مسافرت آزمون‌های مهارتی را بگذرانید. دوره‌های با کیفیت گریفیث معادل تحصیلات در سطح دانشگاهی هستند و براساس پردیس دانشگاهی هستند.
 • امکانات آموزشی ما شامل: یک ساختمان تجاری به ارزش 38 میلیون دلار که دارای محل اجتماعات دانشجویان، یک اتاق بازرگانی و یک کافی شاپ است؛ بخش دانش و سلامت gold coast که باعث وحدت بین مرکز سلامتی گریفیث بیمارستان دانشگاهی 1.76 میلیارد دلاری و 750 تخت خوابه gold coast می‌شود و در مجاورت پردیس gold coast دنشگاه قرار دارد؛ بخش Red Zone تعاملی (که در دسترس عمومبه آن آزاد است) جایی است می‌توانید در آن فناوری‌های آینده را آزمایش کنید؛ و ساختمان Sir Samuel که اولین مرکز 6 ستاره دوستدار محیط زیست در استرالیا است.
 • دانشگاه گریفیث از سال 2009 7 جایزه بخاطر کیفیت تدریس، 4 جایزه برنامه‌های افزایش یادگیری، 42 تقدیرنامه بخاطر داشتن سهم برجسته در یادگیری دانشجویان برده است و دارای 7 پژوهشگر آموزشی ملی است. دو تن از اساتید دانشگاه به عنوان معلم استرالیایی نخست وزیر انتخاب شدند

اطلاعات تکمیلی دانشگاه

 پردیس دانشگاه گریفیث (Griffith University)

پنج پردیس دانشگاه گریفیث از بوته‌زارهای بکر (با فاصله اندک از Brisbane) تا یکی از بی‌نظیرترین شهرهای ساحلی استرالیا در گستره‌ای از مناطق South East Queensland قرار گرفته‌اند.

South Bank

از مرکز Brisbane چند دقیقه فاصله دارد و در قلب قسمت فرهنگی قرارگرفته است پردیس South Bank دانشگاه گریفیث دارای رشته موسیقی، هنر، فیلم و ساختمان‌های Graduate است. هر ساختمان در چند کیلومتری جای پارک جلوی رودخانه قرار دارد؛ یک مکان عالی برای الهام بخشی خلاقانه.

دانشجویان پردیس South Bank دانشگاه گریفیث در فاصله چند متری مجتمع هنرهای نمایشی Queensland، گالری هنرهای مدرن Queensland و گالری هنر Queensland قرار دارد.

Mt Gravatt

با مناظر پهنه نما و مکان بوته‌های شهر Brisbane ، پردیس Mt Gravatt یک پیاده روی کوتاه یا رانندگی از پردیس Nathan قرار دارد. پردیس Mt Gravatt دارای زمین در حد کلاس جهانی است و مرکز آبی دارد.

Nathan

Nestled که در بوته‌زارهای بکری قرار دارد فاصله نزدیکی از مرکز شهر Brisbane با ماشین دارد، زمین‌های مدرن همراه با کولا، جوجه تیغی استرالیایی، Possums، گلایدرها و 240 نوع از گل‌های بومی هستند. جدیدترین ساختمان Nathan (مرکز Sir Samuel Griffith) تمرکز ما بر پایدار بودن را نشان می‌دهد. این پردیس اولین گروه تحقیقاتی و آموزشی نوع خودش در استرالیا را دارد و رتبه بندی 6 ستاره سبز را از شورای ساختماهای سبز را دارد.

Logan

پردیس اجتماعی گریفیث مزیت یک دانشگاه مشهور بین‌المللی را همرا با حجم کوچکی از دانشجویان دارد. کلاس‌های کوچک این مزیت را دارند که دانشجویان می‌توانند از مزیت صحبت تک نفره با استاد بهره ببرند و از دسترسی به تمام تجهیزات گریفث لذت ببرند.

Gold Coast

پردیس Gold Coast دانشگاه گریفیث بزرگترین پردیس دانشگاه و نزدیکترین آن به ساحل است. بعد از کلاس در یکی از مراکز پیشرفته میتوانید بوسیله قطارهای سبک شهری خود را به ساحل برسانید و در فضای آزاد مطالعه کنید یا اینکه یک شنای انرژی بخش داشته باشید.

ماموریت ، ارزش ها و تعهدها

ماموریت ماهدف دانشگاه ما درگیر کردن علم و دانشی است که سهم عظیمی در جامعه دارند و انجام تحقیقات بنیادین و تاثیر گذار است. به دانشجویان امکان تحصیلات عالی و ظرفیت لازم برای استفاده از دانش بدست آمده ‌شان برای داشتن تاثیر عمیق در جامعه در تمام طول عمرشان داده می‌شود.

ارزش ها و تعهد ها

 1. استانداردهای عالیه بورسیه
 2. تاثیر مثبت در جامعه از طریق آموزش، تحقیق و فعالیت‌های علمی
 3. رسمیت بخشیدن و شناساندن مکانمان در آسیا- اقیانوسیه و عمیق‌تر کردن ارتباطمان در آن منطقه
 4. جمع کردن معیارها برای پرداختن به مسائل کلیدی حال حاضر
 5. تشویق احترام به حقوق یکدیگر و استانداردهای نژادی
 6. تصمیم‌گیری وحله مسئله به صورت مشارکتی
 7. سهیم بودن در جامعه‌ای قوی، منصف و پایدار محیطی
 8. شناساندن و ارزش دادن به گوناگونی و تنوع در جامعه
 9. رسمیت بخشیدن و شناساندن مردم بومی و محلی جامعه مان و کمک به ادامه نقش مهم آنها در کشور

 

گالری تصاویر دانشگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست