همایش آشنایی با فرصتهای تحصیلی و تحقیقاتی دانشگاه مک کواری استرالیا

همایش آشنایی با فرصتهای تحصیلی و تحقیقاتی دانشگاه مک کواری استرالیا

همایش آشنایی با فرصتهای تحصیلی و تحقیقاتی دانشگاه مک کواری استرالیا

برگزاری همایش آشنایی با فرصتهای تحصیلی و تحقیقاتی دانشگاه مک کواری استرالیا ( Macquarie University) و بررسی زمینه های همکاری با مراکز آموزشی و تحقیقاتی ایران در 8 مهرماه 1395 توسط موسسه مدیریت مشاوره آریا در تهران.

شرح خبر:
موسسه مدیریت مشاوره آریا (Arya Education Group) بواسطه ارتباط تنگاتنگ با دانشگاه های معتبر استرالیا و بعنوان يکي از پيشگامان اطلاع رساني در عرصه تحصیل در خارج از کشور با حضور اساتید و نمایندگان دانشگاه مک کواری و با دعوت از مسئولین و اساتید فرهیخته دانشگاه های برتر ایران ازجمله: صنعتی شریف، تهران، صنعتی امیر کبیر، تربیت مدرس، علم و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، الزهرا، دانشگاه آزاد قزوین و همچنین دانشگاه های علوم پزشکی ایران و علوم پزشکی تهران اقدام به برگزاری همایشی با عنوان آشنایی با فرصتهای تحصیلی و تحقیقاتی دانشگاه مک کواری استرالیا و بررسی زمینه های همکاری و تبادل دانشجو با مراکز آموزشی و تحقیقاتی ایران درتاریخ 8 مهرماه 1395 (29/Sep/2016) در تهران می نماید.

زمان همایش:  پنج شنبه 8 مهر ماه 1395 ساعت 2 بعدازظهر

 مکان همایش:  تهران، ولیعصر، ابتدای نیایش غرب، بعد از خروجی کردستان جنوب، سالن همایش مجموعه ورزشی انقلاب

 

امتیازات شرکت در همایش آشنایی با دانشگاه مک کواری استرالیا:

  1. تخفیف در هزینه های تحصیلی دانشگاه مک کواری به میزان سالیانه 5000 دلار استرالیا برای متقاضیان تحصیل در مقاطع غیردکتری :
  •  تخفیف به میزان 20000 دلاراسترالیا برای کل دوره مقطع کارشناسی (دوره 4 ساله).
  •  تخفیف به میزان 10000 دلاراسترالیا برای کل دوره مقطع کارشناسی ارشد (دوره 2 ساله).
  1. متقاضیانی که واجد شرایط دریافت پذیرش و بورسیه در مقطع دکتری دانشگاه مک کواری نمی باشند :این عزیزان می توانند با گذراندن یک دوره یکساله کارشناسی ارشد تحقیقاتی با هزینه شخصی در دانشگاه مک کواری و در صورت اخذ 85% معدل دوره ، بصورت 100% تضمینی در مقطع دکتری پذیرش و بورسیه کامل دریافت نمایند.
  1. تخفیف 2000 دلار استرالیا برای هزینه وکالت موسسه :

متقاضیانی که بواسطه شرکت در همایش نسبت به اخذ پذیرش و یا بورسیه از دانشگاه مذکور اقدام نمایند. موسسه مدیریت مشاوره آریا بعنوان نماینده دانشگاه مک کواری در ایران آمادگی دارد تا مراحل ثبت نام ، پذیرش و بورسیه را بصورت رایگان انجام دهد.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button