کالج سنتنیال

کالج سنتنیال-لوگو

[vc_row][vc_column][us_separator][vc_column_text]

کالج سنتنیال

(Centennial College)[/vc_column_text][us_separator][vc_column_text]کالج Centennial در شهر تورنتوی کانادا واقع شده و قدیمی‌ترین کالج عمومی انتاریو است. پردیس‌های این مؤسسه‌ی آموزشی اکثراً در منطقه‌ی شرقی تورنتو، به ویژه در اسکاربرو قرار دارند و یکی از مراکز اصلی آن نیز در داونزویو تأسیس شد. باید اشاره کرد که این کالج مجوز فعالیت خود را از وزارت آموزش، کالج‌ها و دانشگاه‌ها دریافت کرده است. کالج Centennial به عنوان یکی از مؤسسات آموزش عالی با تنوع فرهنگی غنی در انتاریو شناخته می‌شود. در این کالج تقریباً 100 گروه قومی – فرهنگی حضور دارند و دانشجویان آن به 80 زبان مختلف جهان صحبت می‌کنند. باید اشاره کرد که در مجموع 20 هزار دانشجو در کالج Centennial مشغول تحصیل هستند، که سهم دانشجویان بین‌المللی از این تعداد، 5 هزار و 200 دانشجو است. برای اولین بار در تاریخ فعالیت کالج Centennial، در سال 2016، آن را به عنوان یکی از 10 کالج پژوهشی برتر کانادا معرفی کردند. مرکز پژوهشی اصلی این کالج عبارت است از مرکز تکنولوژی‌های پوشیدنی، تعاملی و گوشی‌های هوشمند در حوزه‌ی بهداشت (WIMTACH) کالج Centennial. شایان ذکر است که مرکز یاد شده در سال 2015 و با 75/1 میلیون دلار بودجه‌ی دولتی ساخته و تأسیس شد.[/vc_column_text][us_separator show_line=”1″ thick=”5″][vc_tta_tour tab_position=”right” c_align=”right” controls_size=”10″ title_font=”body”][vc_tta_section active=”1″ title=”افتخارات” tab_id=”1563125822149-eb527d67-9097″][vc_column_text]

 • کالج Centennial اولین کالج عمومی انتاریو است.
 • این دانشگاه بیش از 250 رشته‌ی گوناگون را در سطوح دیپلم و برنامه‌های اخذ گواهی، کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه می‌دهد که شامل 160 برنامه‌ی معتبر بین‌المللی نیز می‌شود.
 • حدود 90 درصد از فارغ‌التحصیلان کالج Centennial پس از گذشت 6 ماه از فارغ التحصیلی استخدام می‌شوند.
 • کالج شماره‌ی یک انتخابی دانشجویان بین‌المللی در کانادا، کالج Centennial است.
 • این کالج مدال طلای شایستگی بین‌المللی سازی را از کالج‌ها و مؤسسات کانادا (CICan) دریافت کرده است.
 • این کالج همچنین اولین مؤسسه‌ی اتحادیه‌ی انتاریو است که پاداش علوم معماری کاربردی را برای دانشجویان آن در نظر گرفت.

این کالج از 7 پردیس جذاب تشکیل شده است که عبارتند از: پردیس پروگرس، پردیس سایت آموزش پیکرینگ، پردیس سایت یادگیری اگلینتون، پردیس آشتونبی، پردیس داونزویو، پردیس مورنینگ ساید و پردیس مرکز هنرهای نمایشی. در ادامه پردیس‌های این کالج را به شما معرفی می‌کنیم.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”پردیس‌ها” tab_id=”1563125822185-68d71242-4b8c”][vc_column_text]در این قسمت هر کدام از پردیس‌های کالج Centennial را به طور جداگانه به شما معرفی می‌کنیم. لازم است اشاره شود که هر کدام از پردیس‌های این کالج شرایط خاص خود را دارند، به همین دلیل دانشجویان آن‌ها از امکانات مربوط به آن پردیس بهره‌مند خواهند شد و هزینه‌های آن‌ها ممکن است کم و بیش تفاوت‌هایی با یکدیگر داشته باشند.

 1. پردیس پروگرس

پردیس پروگرس در اسکاربرو بزرگ‌ترین پردیس کالج Centennial است. این پردیس در خیابان پروگرس، نزدیک جاده‌ی مارکهام و بزرگراه 401 واقع شده و برنامه‌های مربوط به علوم کامپیوتر و تکنولوژی، تجارت و مهمان‌پذیری و هنر آشپزی در آن برگزار می‌شوند. شایان ذکر است که 42 درصد از برنامه‌های این کالج مربوط به تجارت، مدیریت و اقتصاد، 35 درصد برنامه‌ها مربوط به مهندسی و تکنولوژی، 13 درصد مربوط به هنر و 10 درصد برنامه‌ها نیز مربوط به سایر رشته‌های موجود در این کالج هستند.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 14 هزار و 810 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 27 هزار و 810 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.

 1. پردیس مورنینگ ساید

این پردیس در خیابان مورنینگ ساید 755 در منطقه‌ی اسکاربرو واقع شده و عموماً به نام پردیس مورنینگ ساید شناخته می‌شود (مرکز علوم فناوری سابق کالج Centennial). پردیس مورنینگ ساید در تابستان سال 2004 برای برگزاری برنامه‌های مشترک با دانشگاه اسکاربرو تورنتو، که در همان منطقه قرار دارد، تأسیس شد. این پردیس خانه‌ی برنامه‌های گوناگون علوم بهداشتی و علوم محیط زیست است. شایان ذکر است که 27 درصد از برنامه‌های تحصیلی موجود در این پردیس مربوط به مهندسی و تکنولوژی، 18 درصد برنامه‌های مربوط به علوم، 18 درصد مربوط به هنر و 37 درصد دیگر نیز مربوط به سایر رشته‌های موجود هستند.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 14 هزار و 520 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 27 هزار و 520 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.

 1. پردیس آشتونبی

این پردیس در جاده‌ی 75 آستونبی در منطقه‌ی اسکاربرو واقع شده است و میزبانی برنامه‌های تکنسین خدمات خودرو، تکنسین نیروی محرکه، تکنسین تعمیرات بدنه‌ی خودرو، علوم و هنرهای عمومی و سایر برنامه‌ها را به عهده دارد. شایان ذکر است که پردیس آشتونبی به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش تکنولوژی حمل و نقل در آمریکای شمالی شناخته می‌شود. همچنین، پروژه‌ی نوسازی کتابخانه‌ی پردیس آشتونبی در سال 2017 به عنوان یکی از 10 برنده‌ی طراحی عمرانی اتحادیه‌ی انتاریو انتخاب شد.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 14 هزار و 158 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 27 هزار و 158 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.

 1. پردیس مرکز هنرهای نمایشی

این پردیس در نزدیکی دان فورت در خیابان کارلو 951 در ایست یورک واقع شده است. پردیس مرکز هنرهای نمایشی در سال 1994 و برای میزبانی مدرسه‌ی ارتباطات، رسانه، هنر و طراحی کالج Centennial تأسیس شد. طبق نظر بنیاد ایست یورک، این پردیس یک مرکز اصلی آموزش هنرهای بصری و رسانه در منطقه است. در این پردیس اغلب برنامه‌های ارتباطی خلاقانه از قبیل تبلیغات و روابط عمومی و همچنین برنامه‌های تخصصی در زمینه‌ی هنر، مانند انیمیشن‌سازی دیجیتال و طراحی بازی، ارائه می‌شوند. همچنین، مدرسه‌ی ارتباطات، رسانه، هنر و طراحی 4 برنامه‌ی متنوع را در زمینه‌ی اجرا برگزار می‌کند که شامل هنرهای تئاتر و اجرا و نیز اجرا و هنرهای صنعت موسیقی، اجرای رقص و بنیان‌های هنری اجرا می‌شوند. شایان ذکر است که 58 درصد از برنامه‌های این پردیس مربوط به هنر، 31 درصد مربوط به تجارت، مدیریت و اقتصاد، 4 درصد مربوط به مهندسی و تکنولوژی و 7 درصد دیگر نیز مربوط به سایر برنامه‌های موجود در پردیس مرکز هنرهای نمایشی می‌شوند.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 15 هزار و 997 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. همچنین باید 49 دلار را نیز به عنوان هزینه‌ی درخواست به مبالغ بالا اضافه کنید. به این صورت هر دانشجو در سال به 28 هزار و 997 دلار کانادا نیاز خواهد داشت.

 1. پردیس داونزویو

در نوامبر سال 2016 کار ساخت پردیس پارک هوافضای داونزویک با 72 میلیون دلار بودجه و با همکاری وزارت علوم کانادا شروع شد. بودجه‌ی این پروژه به صورت مشترک از جانب حکومت‌های ایالتی و فدرال تأمین و سایت سابق شرکت هواپیمایی هاویلند در پارک داونزویو تورنتو به عنوان مکان ساخت آن انتخاب شده شود. شایان ذکر است که 75 درصد از برنامه‌های موجود در این پردیس مربوط  به مهندسی و تکنولوژی، 13 درصد مربوط به انگلیسی برای مطالعات آکادمیک، 13 درصد مربوط به هنر و 1 درصد مربوط به سایر برنامه‌ها هستند.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 14 هزار و 706 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 28 هزار و 997 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.

 1. پردیس سایت آموزش پیکرینگ

کالج Centennial تعدادی از برنامه‌های تحصیلات تکمیلی را در پردیس سایت آموزش پیکرینگ ارائه می‌دهد. باید یادآوری کرد که تمام برنامه‌های این پردیس بر حرفه‌های مختلف تمرکز می‌کنند. در این پردیس برنامه‌های ویژه‌ای برای افرادی ارائه می‌شود که مدرک دیپلم یا گواهی کالج را اخذ کرده‌اند، اما قصد دارند تخصص خود در زمینه‌ی انتخابی ارتقاء دهند و مدارک بالاتری را اخذ کنند. باید گفت که در واقع سایت آموزشی پیکرینگ مکان ایده‌آلی برای دانشجویان برنامه‌هایی از قبیل مدیریت پروژه و مدیریت استراتژیک به حساب می‌آید. لازم است اشاره شود که 75 درصد از برنامه‌های این پردیس مربوط به تجارت، مدیریت و اقتصاد بوده و 25 درصد دیگر آن نیز به برنامه‌های انگلیسی برای مطالعات آکادمیک اختصاص یافته است.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 13 هزار و 823 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 11 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 24 هزار و 823 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.

 1. پردیس سایت آموزشی اگلینتون

لازم است خاطرنشان سازیم که برنامه‌ی آموزش زبان انگلیسی کالج Centennial در سایت آموزشی اگلینتون برگزار می‌شود. این پردیس در خیابان ایگلینتون 124 غربی در مرکز شهر تورنتو واقع شده است و تنها چند دقیقه تا یانگ و اگلینتون و ایستگاه متروی اگلینتون فاصله دارد. در این پردیس دانشجویان می‌توانند در طول تحصیل خود در کانادا از فرهنگ مرکز شهر، فروشگاه‌ها و رستوران‌‌ها لذت ببرند. شایان ذکر است که 50 درصد از برنامه‌های پردیس سایت آموزشی اگلینتون به تجارت، مدیریت و اقتصاد اختصاص یافته و 50 درصد دیگر برنامه‌های این پردیس نیز مربوط به انگلیسی برای مطالعات آکادمیک مربوط می‌شوند.

هزینه‌های تحصیل و زندگی

لازم به اشاره است که دانشجویان برای تحصیل در این پردیس به طور میانگین باید سالانه 11 هزار و 454 دلار کانادا شهریه پرداخت کنند، در حالی که هزینه‌های زندگی و سایر احتیاجات دانشجو را می‌توان 13 هزار دلار کانادا تخمین زد. به این صورت هر دانشجو در سال به 24 هزار و 454 دلار کانادا نیاز خواهد داشت. شایان ذکر است که در این پردیس هزینه‌ی درخواست از دانشجویان گرفته نمی‌شود.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”رشته‌ها” tab_id=”1563125898210-ef435e26-ebb8″][vc_column_text]باید اشاره کرد که رشته‌های بسیار متعددی در پردیس‌های مختلف کالج Centennial ارائه می‌شوند. اما در اینجا به تعدادی از رشته‌های موجود در این کالج اشاره می‌کنیم، که به قرار زیر هستند:

 • دیپلم تکنسین سیستم‌های کامپیوتری
 • گواهی فارغ التحصیلی در مدیریت تجارت بین‌الملل
 • دیپلم در مهمان‌پذیری – مدیریت اجرایی هتل
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در مدیریت تجارت جهانی
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در مدیریت ساخت و ساز
 • دیپلم در تجارت – حسابداری
 • کارشناسی فناوری اطلاعات (شبکه‌های کامپیوتری و ارتباطی)
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در توسعه‌ی اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند
 • دیپلم در تکنسین مهندسی مکانیک – طراحی
 • دیپلم در بیوتکنولوژی
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در برنامه‌ریزی مالی
 • دیپلم در تجارت
 • دیپلم پیشرفته در تکنولوژی مهندسی برق
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در بازاریابی – پژوهش و تجزیه و تحلیل
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در روابط عمومی – روابط شرکتی
 • دیپلم پیشرفته در مدیریت بازرگانی – امور مالی
 • گواهی فارغ‌التحصیلی در بازاریابی – مدیریت حسابداری شرکتی
 • دیپلم پیشرفته در بیوتکنولوژی – پیشرفته
 • دیپلم پیشرفته در تکنولوژی عمران
 • کارشناسی مدیریت روابط عمومی
 • دیپلم پیشرفته در تکنولوژی محیط زیست
 • دیپلم در تکنسین معماری
 • دیپلم پیشرفته در بیوتکنولوژی – پیشرفته

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”آموزش مشترک” tab_id=”1563125925642-df6f30bc-70d6″][vc_column_text]

برنامه‌های با امکان انتخاب گزینه‌ی آموزش مشترک (صنعت و دانشگاه)

آموزش مشترک روشی است که آموزش کلاس‌محور را با تجربه‌ی کاری عملی در آن رشته ترکیب می‌کند. تجربه‌ی آموزش مشترک اعتبار آکادمیک را برای تجربه‌های کاری ساخت‌یافته فراهم می‌آورد. باید یادآوری کرد که آموزش مشترک به صورت تمام‌وقت و در حالت‌های با حقوق و بدون حقوق برگزار می‌شود. دانشجویان پردیس پروگرس کالج Centennial امکان استفاده از آموزش مشترک را خواهند داشت.

البته باید به یاد داشت که تعدادی از پردیس‌های کالج Centennial امکان استفاده از آموزش مشترک را برای دانشجویان خود فراهم آورده‌اند. این پردیس‌ها عبارتند از پردیس پروگرس، پردیس آشتونبی، پردیس مورنینگ ساید. فراموش نکنید که دانشجویانی که در سایر پردیس‌های این کالج (پردیس سایت آموزشی پیکرینگ، پردیس سایت آموزشی اگلینتون، پردیس داونزویو و پردیس مرکز هنرهای نمایشی) مشغول تحصیل هستند، امکان استفاده از آموزش مشترک را نخواهند داشت.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”شیوه‌های سکونت” tab_id=”1563125967598-103c6709-c39a”][vc_column_text]لازم است یادآوری شود که دانشجویان باید پیش از عزیمت به کانادا مسئله‌ی مکان سکونت خود را حل و فصل کرده باشند. در این کشور فرصت استفاده از تمام گزینه‌های سکونتی به سرعت و پیش از شروع ترم تحصیلی، پایان می‌یابد. پس باید در اسرع وقت اقدام کنید.

 • اقامت در خوابگاه‌های کالج

خوابگاه‌های هر کدام از پردیس‌ها بر اساس صلاح‌دید مدارس این کالج در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرند.

 • اقامت در خارج از محیط دانشگاه

شایان ذکر است که در منطقه‌ی اطراف کالج نیز انواع مسکن‌های اجاره‌ای از قبیل خانه‌های مستقل، دوبلکس‌ها، آپارتمان‌ها و اتاق‌ها وجود دارند. دانشجویانی که می‌خواهند در خارج از محیط دانشگاه ساکن شوند، باید تحقیقات لازم را درباره‌ی محل و نوع اقامت خود انجام دهند و در ضمن قبل از شروع ترم تحصیلی در کانادا حضور یابند.

 • اقامت با خانواده‌های کانادایی

انواع گزینه‌های اقامت با خانواده نیز در دسترس دانشجویان قرار دارد و همکاران کالج Centennial تمام تلاش خود را به کار می‌بندند تا دانشجویان و میزبان‌های آن‌ها را طبق علایق و اولویت‌های طرفین، با یکدیگر منطبق سازند. خانواده‌هایی که آمادگی میزبانی دانشجویان را دارند عبارتند از افراد تنها، زوج‌های جوان دارای فرزند و حیوان خانگی و زوج‌های مسن. باید بگوییم که تحقیقات گسترده و کاملی درباره‌ی تمام سکونت‌گاه‌هایی که برای دانشجویان در نظر گرفته شده‌اند، انجام شده و تمام افراد بزرگسال سابقه‌ی کیفری پاک خود را اثبات کرده‌اند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”اجازه‌ی کار” tab_id=”1563125992759-3010c234-0ca9″][vc_column_text]در مورد دانشجویان بین‌المللی باید یادآوری کرد که اجازه‌ی کار در کانادا به دو بخش اجازه‌ی کار در حین تحصیل و اجازه‌ی کار پس از فارغ‌التحصیلی تقسیم می‌شود. شایان ذکر است که دانشجویان بین‌المللی کانادا می‌توانند از هر دو فرصت کار در حین تحصیل و پس از فارغ‌التحصیلی استفاده کنند. دولت کانادا سیاست‌های رضایت‌بخشی را در مورد دانشجویان بین‌المللی در پیش گرفته و در واقع شرایط بهتری را نسبت به سایر کشورها برای دانشجویان بین‌المللی فراهم آورده است.

 • اجازه‌ی کار در حین تحصیل

دانشجویان بین‌المللی تمام‌وقت دوره‌های کارشناسی و تحصیلات تکمیلی می‌توانند، بدون نیاز به مجوز کار، به مدت 20 ساعت در هفته در هر مکانی در داخل محیط دانشگاه یا خارج از آن کار کنند. به این صورت، هر دانشجو می‌تواند در ماه به طور میانگین 800 تا 1 هزار 500 دلار کانادا درآمد داشته باشد (برای مثال، 20 ساعت کار در هفته ضربدر 11 دلار برای هر ساعت ضربدر 4 هفته برابر خواهد بود با 880 دلار). اما دانشجویان بین‌المللی پس از اینکه برای مجوز کار اقدام کردند، می‌توانند به عنوان یک دانشجوی مشترک بین صنعت و دانشگاه یا یک کارآموز مشغول به فعالیت شوند.

 • اجازه‌ی کار پس از فارغ‌التحصیلی

شایان ذکر است که دانشجویانی که از یکی از مؤسسات آموزش عالی کانادا فارغ‌التحصیل شده‌اند، می‌توانند برای استفاده از تجربه‌ی ارزشمند کار در کانادا از برنامه‌ی مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی دولت کانادا استفاده کنند.[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”بورسیه‌ها” tab_id=”1563126026618-70ce69a9-6201″][vc_column_text]

 • بورسیه‌ی Go Clean
 • پاداش تحصیل جهانی
 • بورسیه‌ی بوکر فیش برای دانشجویان بین‌المللی
 • بورسیه‌ی الگوی بخش مرکزی خارج از کشور
 • بورسیه‌ی یادبود ریچی جنینگز
 • بورسیه‌ی کارشناسی QS
 • بورسیه‌های نوآوری زنان فورکتیپ
 • برنامه‌ی بورسیه‌ی آموزشی مالی سومو
 • بورسیه‌ی تحصیلات تکمیلی CCSE
 • بورسیه‌ی کارشناسی CCSE
 • بورسیه‌ی کارشناسی ارشد اتصال QS
 • بورسیه‌های زنان در امنیت اطلاعات
 • بورسیه‌های دبش کمال
 • پاداش بورسیه‌ی تحصیلات تکمیلی کلید طلایی
 • کمک هزینه‌ی مالی سوزان آر. میسینجر برای تحصیلات تکمیلی در رشته‌ی منابع انسانی
 • بورسیه‌ی شهریه‌ی مایکروسافت
 • بورسیه‌ی نووس بیولوژیکال
 • کمک هزینه‌ی OPEC برای توسعه‌ی بین‌المللی
 • بورسیه‌ی زنان در تجارت جین ام. کلوزمن
 • برنامه‌ی آموزش برای توسعه‌ی انرژی پایدار
 • بورسیه‌ی زنان در امور مالی FINCAD
 • بورسیه‌های ماندانا BL
 • پاداش شایستگی آکادمیک (کارشناسی ارشد)
 • برنامه‌ی بورسیه‌ی بین‌المللی
 • پاداش شایستگی آکادمیک (کارشناسی)
 • کمک هزینه‌ی تحصیلات تکمیلی ساریو دوشی برای هنرها و علوم لیبرال
 • برنامه‌ی بورسیه‌ی جهانی بنیاد اتحادیه‌ی غربی
 • بورسیه‌ی علم اکسل
 • پاداش زنان جوان در امور همگانی
 • بورسیه‌ی بین‌المللی ریچارد آ. فروید
 • گالوانیزه کردن آینده: رقابت مقاله‌ی بورسیه‌ی یادبود آ. ریچارد ال.
 • بورسیه‌ی QS برای شایستگی آکادمیک
 • برنامه‌ی کمک هزینه‌ی تحصیلی راوی سانکاران اینلاک
 • بورسیه‌ی بین‌المللی ریچارد آ. فروید (کارشناسی)
 • بورسیه‌ی رهبری QS
 • بورسیه‌ی لایم گوگل – کانادا
 • بورسیه‌ی الیس آر. اوت برای آمار کاربردی و مدیریت کیفیت
 • بورسیه‌ی تکنولوژی آینده‌ی VueVille برای سال 2017
 • بورسیه‌ی میراث برای دانشجویان کارشناسی
 • پاداش موفقیت‌های کارشناسی کلی طلایی
 • برنامه‌ی تک مارکز گوگل برای زنان (کانادا)
 • بورسیه‌ی میراث برای دانشجویان کارشناسی
 • برنامه‌ی بورسیه‌ی تافل در هندوستان (کارشناسی ارشد)
 • برنامه‌ی بورسیه‌ی تافل در هندوستان (کارشناسی)
 • بورسیه‌ی نوآوری در آموزش

[/vc_column_text][/vc_tta_section][vc_tta_section title=”مهارت زبان” tab_id=”1563126061445-74e18d63-b037″][vc_column_text]برای تحصیل در کالج Centennial، متقاضی باید دارای مدرک آیلتس یا تافل باشد. لازم است به خاطر داشته باشید که نمره‌ی کلی آیلتس شما باید دست کم 5/6 و نمره‌ی تافل باید حدأقل 85 باشد. اما در صورتی که نمی‌توانید در موعد مقرر مدرک مهارت زبانی خود را آماده سازید، نگران نباشید. شما می‌توانید برای دریافت پذیرش مشروط در رشته‌ی انتخابی خود اقدام کنید و پیش از شروع رشته‌ی تحصیلی خود، در دوره‌ی آموزش زبان به غیر انگلیسی زبانان شرکت کنید. اما توجه داشته باشید که در این صورت باید هزینه‌ی شرکت در دوره‌ی زبان را نیز به سایر هزینه‌های خود در کانادا اضافه کنید.[/vc_column_text][/vc_tta_section][/vc_tta_tour][us_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_color=”#ffffff”][us_separator][us_iconbox icon=”fas|image” color=”custom” icon_color=”#ffffff” iconpos=”left” title=”گالری تصاویر” title_tag=”h3″ css=”.vc_custom_1560703981564{padding-top: 0.5rem !important;padding-right: 0.5rem !important;padding-bottom: 0.5rem !important;padding-left: 0.5rem !important;background-color: #fc6600 !important;border-radius: 10px !important;}”][/us_iconbox][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]

[foogallery id=”4776″]

[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][us_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column text_color=”#ffffff”][us_separator][us_iconbox icon=”fas|university” color=”custom” icon_color=”#ffffff” iconpos=”left” title=”سایر دانشگاه ها” title_tag=”h3″ css=”.vc_custom_1560703968861{padding-top: 0.5rem !important;padding-right: 0.5rem !important;padding-bottom: 0.5rem !important;padding-left: 0.5rem !important;background-color: #fc6600 !important;border-radius: 10px !important;}”][/us_iconbox][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner text_color=”#161616″][us_grid taxonomy_category=”%d8%af%d8%a7%d9%86%d8%b4%da%af%d8%a7%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%a9%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%af%d8%a7″ items_quantity=”4″ columns=”4″][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button