رتبه 1  MBA دانشگاه گریفیث در بین شرکت‌های جهان برای چهار سال متوالی!

چهار سال متوالی! MBA دانشگاه گریفیث رتبه 1 را در بین شرکت‌های جهان به خود اختصاص داده است!

برای چهارمین سال متوالی، دانشکده بازرگانی دانشگاه گریفیث (GBS) در رتبه‌بندی 40 شوالیه برتر شرکت‌های MBA در سال 2023 رتبه اول را کسب کرده است. این رتبه‌بندی، برنامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گریفیث (MBA) را به‌عنوان یک مربی در کلاس جهانی و مبتنی بر ارزش‌ها به رسمیت شناخت که هدف کل‌نگر را به رهبران فردا منتقل می‌کند.

امسال برنامه درسی MBA دانشگاه گریفیث توسط Corporate Knights با چند معیار بررسی شد. برخی از آنها به شرح زیر است:

  • 100 مدرک MBA برتر در رده‌بندی جهانی MBA Financial Times در سال 2023
  • بهترین MBA بررسی پرینستون
  • 40 رتبه برتر از رتبه‌بندی Corporate Knight’s Better World MBA در سال 2022
  • و در نهایت همه قهرمانان فعلی PRME
Griffith Business School MBA Director Professor Stephanie Schleimer.

پروفسور استفانی شلیمر مدیر برنامه MBA دانشگاه گریفیث اینگونه بیان نمود که این برد به منزله قدردانی از برنامه بسیار معتبر MBA گریفیث است.

پروفسور شلایمر در اینباره می‌گوید: “امسال، این برنامه با مترقی‌ترین برنامه‌های MBA جهان مقایسه شده است و MBA گریفیث بار دیگر در صدر قرار گرفت!”

وی در ادامه سخنان خود اینگونه بیان نمود که: “من از این دستاورد بسیار خوشحالم زیرا این جشنی است از برنامه درسی منحصر به فرد ما و نحوه پذیرش ارزش‎های پایدار در تمام دوره های اصلی دانشگاه گریفیث.”

براساس این رتبه‌بندی، تأثیر فارغ‌التحصیلان MBA گریفیث در سال جاری نیز اندازه‌گیری شد. براساس آمار به دست آمده از این اندازه‌گیری، دریافتند که 48 درصد از فارغ‌التحصیلان اخیر از MBA کاملا منعطف بر جامعه از طریق نقش‌های مبتنی بر ارزش، در جامعه تاثیرگذار هستند. 

منبع: news.griffith.edu.au

برای دریافت مشاوره تحصیلی استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button