آزمون TOEFL iBT برای ویزای تحصیلی استرالیا و نیوزلند

حتما می دانید که برای مهاجرت، مخصوصا مهاجرت تحصیلی به استرالیا به مدرک زبان معتبر با نمره خوب نیاز دارید که کشور های استرالیا و نیوزلند نیز از این قاعده مستثنا نیستند. یکی از آزمون های معتبر برای دریافت مدرک زبان آزمون TOEFL iBT است که در دانشگاه های استرالیا و همچنین دانشگاه های نیوزلند پذیرفته می شود.

در استرالیا

ویزای استرالیا 2023

آزمون TOEFL iBT در حال حاضر توسط تمامی دانشگاه های استرالیا پذیرفته می شود. اگر قصد دارید برای یک دانشگاه یا موسسه آموزشی استرالیایی درخواست پذیرش ارسال کنید، مستقیما از آنها شرایط را جویا شده یا از موسسات معتبر اعزام دانشجو، مانند گروه اعزام دانشجو آریا در این خصوص مشاوره بگیرید.

اگر برای ویزای استرالیا درخواست می کنید، باید برای ازمون TOEFL iBT در یک مرکز آزمون ثبت نام کنید. وزارت کشور استرالیا ( Australian Department of Home Affairs ) در حال حاضر هیچ یک از آزمون زبان انگلیسی از جمله TOEFL iBT Home Edition را که در خانه انجام شده باشد را نمی پذیرد. همچنین نمرات TOEFL iBT این آزمون که از 26 ژوئیه 2023 تا 4 مه 2024 دریافت شده باشد، همچنان توسط این وزارت برای دریافت ویزا پذیرفته نمی شود.

به عنوان یک دانشجوی بین المللی، شما نیاز به ویزای دانشجویی برای تحصیل در استرالیا دارید. برای اخذ ویزای تحصیلی استرالیا، باید توانایی های زبان انگلیسی خود را به دولت استرالیا نشان دهید که برای این منظور می توانید نمرات TOEFL iBT خود را ارائه کنید! فقط فراموش نکنید که الزامات و نمره مورد نیاز برای موسسات و دانشگاه مورد نظرتان را بررسی کنید – این الزامات ممکن است متفاوت از الزامات ویزای دانشجویی باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد گرفتن ویزای استرالیا، به وب سایت Australian Department of Home Affairs website. مراجعه کنید.

برای ویزای تحصیلی نیوزلند نیوزلند

تافل برای ویزای تحصیلی نیوزلند

برای ویزای نیوزلند نیز شرایط مانند استرالیا است،  دولت نیوزیلند در حال حاضر آزمون های زبان انگلیسی را که در خانه انجام می شود، از جمله TOEFL iBT Home Edition را قبول نمی کند.  ویزای دانشجویی نیوزیلند نیاز به آفر از کالج یا دانشگاه های نیوزیلند دارد، که تایید کند متقاضی برای پذیرش در ]ن موسسه پذیرفته شده است. شما می توانید از نمرات TOEFL iBT خود برای اثبات مهارت زبان انگلیسی برای پذیرش در نیوزیلند استفاده کنید. با موسسات و دانشگاه های نیوزلند برای الزامات نمره مورد نیاز مستقیما در ارتباط باشید یا از موسسه های مجاز اعزام دانشجو به نیوزلند – مانند گروه مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو آریا- سوال بپرسید.

منبع: www.ets.org

برای دریافت مشاوره تحصیلی استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button