تجربه کاری فارغ‌التحصیل دانشگاه گریفیث در WestPac

Duwon Ha یک فارغ‌التحصیل از دانشگاه گریفیث است که توانست از شرکت در یکی از رویدادهای صنعتی پردیس، یک موقعیت کاری در WestPac را به دست آورد. اما  چطور؟ در ادامه از تجربیات این دانشجو به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

Duwon Ha فارغ‌التحصیل دانشگاه گریفیث استرالیا

Duwon Ha، لیسانس فناوری اطلاعات (رشته توسعه نرم‌افزار) است که در سال 2022 فارغ‌التحصیل شد. این دانشجوی اهل کره جنوبی فرصت‌های زیادی را حین تحصیل در دانشگاه گریفیث پیدا کرد و توانست با بهره از آنها اعتماد به نفس حرفه‌ای خود را تقویت کند. یکی از فرصت‌های درخشان او در دوران تحصیل، نقش تمام وقت به عنوان یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار در Westpac بود. او درباره اخذ این فرصت طلایی و همچنین کار در Westpac تجربیات خودش را با همه به اشتراک گذاشته که دانشجویان با بهره از آن، می‌توانند به موفقیت برسند.

او درباره اخذ این فرصت حین تحصیل خود اینگونه بیان می‌کند که: “من تمام تلاشم را کردم تا از فرصت‌های بسیاری که خدمات مشاغل و استخدام گریفیث و گریفیث بین‌المللی ارائه می‌دهند استفاده کنم و به دانشجویان کمک کنم تا اعتماد به نفس شغلی خود را ارتقا دهند و برای یافتن شغل پس از فارغ‌التحصیلی آماده شوند.”

Duwon Ha در هنگام شروع تحصیل در کالج گریفیث، سفیر دانشجویان بین‌المللی نیز بود، دقیقا همان‌جایی که وی مدرک دیپلم خود را در آنجا گذرانده و اخذ کرده است. او مدرک لیسانس خود را در دانشگاه گریفیث آغاز کرد و به عنوان مربی به برنامه گریفیث میتس پیوست. پیوستن به میتس به او این امکان را داد تا مهارت‌های رهبری و کار تیمی را توسعه دهد. به گفته وی، شرکت و پیوستن به میتس برای او در تمام دوره تحصیل و حرفه فعلی او بسیار مفید و موثر بوده است.

پس از تجربه بالا، Duwon Ha به عنوان یک منتور به برنامه منتورینگ صنعت پیوست. او در خصوص تجربه خودش در اینجا می‌گوید:

“شرکت و پیوستن به منتورینگ صنعت به من این امکان را داد تا با یک متخصص صنعت با تجربه در زمینه خود ارتباط برقرار کنم. من با مربی خود که یک مدیر عامل در صنعت فناوری اطلاعات و برای من مناسب بود، همسان شدم. توصیه‌هایی که از او دریافت کردم بسیار ارزشمند بود. ما در هفته ملاقات‌هایی داشتیم تا در مورد آرزوهای شغلی‌ام صحبت کنیم. علیرغم مطالعه از راه دور به دلیل تعطیلی مرزها در طول کووید، من همچنان توانستم بهترین و مثبت‌ترین تجربه مربیگری را داشته باشم.”

پس از مدتی Duwon Ha توانست به استرالیا بازگردد. ایندفعه او بسیار خوش شانس بود و توانست در شرکت منتور خود، دوره کارآموزی کسب کند. جایی که او می‌توانست علاوه بر تجربه علمی، تجربه عملی در آی تی را نیز تجربه کند و مهارت‌های حرفه‌ای خودش را توسعه دهد. Duwon Ha در طول تحصیلات خود در استرالیا، تجربیات شغلی پاره وقت بسیار زیادی داشت. به عنوان مثال او به طور معمول در یک کافه کار می‌کرد و امور دانشجویی خودش را اینگونه می‌گذراند.

Duwon Ha درباره تجربیات خود در استرالیا اینگونه می‌گوید که: “هم دوره کارآموزی و هم تجربه کاری به من کمک می‌کند فرهنگ کار استرالیا را بهتر درک کنم. من یاد گرفتم که در استرالیا، داشتن تجربه کاری و هر تجربه دیگری در خارج از کلاس بسیار مهم است.”

در طول تحصیل، Duwon Ha ایمیلی از گریفیث دریافت کرد که در آن او را به یک رویداد صنعتی (Westpac) در محوطه دانشگاه دعوت کرده بودند. او درباره این دعوت می‌گوید:

“من به این رویداد پیوستم و ارتباطات بسیار خوبی با متخصصان صنعت Westpac برقرار کردم و در مورد هدف تجاری، اولویت‌ها و انتظارات آن‌ها از داوطلبان فارغ‌التحصیل اطلاعات بیشتری کسب کردم. درک و یادگیری بیشتر در مورد شرکت واقعاً انگیزه من برای درخواست موقعیت‌ها کاری پس از فارغ‌التحصیلی در Westpac شد. در سال آخر تحصیلم، یک پیشنهاد شغلی از Westpac به عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار دریافت کردم، که با خوشحالی پذیرفتم.”

شما می‌توانید بر دانش حرفه‌ای و اعتماد شغلی خود در سال 2023 تمرکز بیشتری داشته باشید. با شرکت در یک سمینار شغلی و ارتباط برقرار کردن با مدیران آن، فرصت‌های طلایی کاری را برای شما بعد از فارغ‌التحصیلی ایجاد خواهد کرد. بنابراین از تجربه Duwon Ha می‌توانید استفاده کنید.

شغل خود را راه اندازی کنید

شغل خود را ارتقا دهید

خدمات مشاغل و استخدام دانشگاه گریفیث

برای دریافت مشاوره تحصیل در استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان خبره با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button