دانشگاه زند

دانشگاه زند

دانشگاه زند

در این مقاله با بررسی دانشگاه زند با شما همراه خواهیم بود. این دانشگاه در شهر شیراز قرار دارد و در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشجو می‌پذیرد. برای آشنایی بیشتر با دانشگاه زند، در ادامه به معرفی رشته‌های مختلف تحصیلی در مقاطع مختلف در این دانشگاه می‌پردازیم.

رشته‌های مقاط مختلف در دانشگاه زند

رشته‌های مقاط مختلف در دانشگاه زند
رشته‌های مقاط مختلف در دانشگاه زند

رشته‌های مقطع کاردانی در دانشگاه زند شامل نرم‌افزار کامپیوتر، مترجمی زبان، مدیریت صنعتی، عمران، تربیت بدنی و حسابداری می‌باشد.

تعداد رشته‌های مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه زند از رشته‌های مقطع کاردانی کمی بیشتر است. این رشته‌ها شامل انواع مهندسی (نرم‌افزار کامپیوتر، صنایع، پزشکی، عمران، برق، ماشین‌های ریلی و مواد یا متالوژی)، مترجمی زبان، زبان و ادبیات خارجه، ادبیات فارسی، علوم ورزشی و تربیت بدنی، علوم تربیتی، روان‌شناسی، حقوق، انواع مدیریت (بازرگانی، کسب و کار، امور بانکی، امور گمرکی)، زیست‌فناوری و زیست‌سلولی ملکولی می‌باشد.

رشته‌های مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه زند هم موارد فوق را شامل می‌شود; از جمله مهندسی نرم‌افزار کامپیوتر، مهندسی اجرایی عمران، مترجمی زبان خارجی، علوم ورزشی، علوم انسانی ورزش، مدیریت صنایع و حسابداری.

از جمله رشته‌های کارشناسی ارشد که به صورت ناپیوسته در دانشگاه زند ارائه می‌شود می‌توان به این موارد اشاره کرد: انواع مهندسی (کامپیوتر گرایش نرم‌افزار، صنایع گرایش سیستم‌های اقتصادی – اجتمایی، صنایع گرایش مدیریت پروژه، عمران گرایش سازه، برق گرایش سامانه‌های برقی حمل و نقل، برق گرایش مخابرات سیستم)، روان‌شناسی، مترجمی زبان خارجی، مدیریت صنعتی، حسابداری.

یک سؤال مهم برای کسانی که قصد دارند در دانشگاه زند به تحصیل بپردازند این است که آیا مدرک این دانشگاه معتبر است یا خیر؟ در جواب باید گفت بله! ازآنجایی‌که این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری می‌باشد، مدرک آن معتبر بوده و قابل ارائه در تمامی شرکت‌های خصوصی و  سازمان‌های دولتی کشور است.

شرایط ثبت‌نام در دانشگاه زند

شرایط ثبت‌نام در دانشگاه زند
شرایط ثبت‌نام در دانشگاه زند

*داشتن دیپلم قدیم یا سه سالۀ جدید یا دیپلم فنی – حرفه‌ای یا کار و دانش*

شما می‌توانید در هر زمان که مایلید در دانشگاه زند که دانشگاه معتبری در ایران محسوب می‌شود، ثبت‌نام کرده و از امکانات آموزشی آن بهره ببرید. البته توجه به زمان آغاز پذیرش در هر ترم از الزامات است.

در انتها پیشنهاد می‌کنیم مقالات زیر را نیز مطالعه فرمایید:

دانشگاه شهید بهشتی

دانشگاه آیت الله العظمی بروجردی

دانشگاه پاسارگاد شیراز

دانشگاه شهید باهنر کرمان

دانشگاه سمنان

دانشگاه صفاهان

دانشگاه تفرش

دانشگاه تابران مشهد


با خدمات مؤسسۀ مدیریت مشاورۀ آریا آشنا شوید!

با خدمات مؤسسۀ مدیریت مشاورۀ آریا آشنا شوید!

Arya Group Student Services!

درصورتی‌که قصد ادامه تحصیل در کشورهای کانادا، استرالیا و نیوزلند را دارید با یکی از دفاتر آریا تماس حاصل فرمایید و با کارشناسان ما در خصوص آینده تحصیلی خود مشورت کنید. شما همچنین می‌توانید با پر کردن فرم مشاوره تحصیلی ما، فرآیند اخذ پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود را به ما بسپارید.

انتخاب رشته

تیم متخصص در امور مشاورۀ گروه آریا، شما را در انتخاب رشتۀ تحصیلی مناسب، با توجه به مدرک تحصیلی و سوابق کاری شما تا زمان اخذ ویزا و حتی اسکان در كشور مقصد یاری می‌رساند. شما متقاضیان عزیز تا پایان تحصیل می‌توانید از مشاورۀ کارشناسان خبرۀ ما در دفاتر استرالیا و کانادا بهره ببرید.

تا انتها کنارتان هستیم!

شما همچنین می‌توانید در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ انواع بورسیه‌ها به مقالۀ “دریافت بورسیه تحصیلی” مراجعه فرمایید.

 چنانچه تمایل به ادامه تحصیل در کانادا و اخذ اقامت دائم این کشور را دارید، مطالب موجود در مقالات زیر را مطالعه فرمایید:

بهترین دانشگاه های کانادا
مدارک لازم برای ویزای دانشجویی کانادا
اقامت کانادا بعد از تحصیل

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button