دانشگاه باند استرالیا

دانشگاه باند استرالیا ( Bond University ) در راهنمای دانشگاه های خوب – Good Universities Guide –  در سال 2017، رتبه 5 ستاره دیگری از لحاظ تجربه دانشجویی در مقایسه با دیگر دانشگاه های استرالیا دریافت نمود … کسب مقامی یکسان طی 11 سال متوالی.

دانشگاه باند استرالیا

مختصری از دانشگاه باند استرالیا

دانشگاه شماره 1 استرالیا از جنبه تجربه دانشجویی

دانشگاه باند استرالیا ( Bond University ) در راهنمای دانشگاه های خوب – Good Universities Guide –  در سال 2017، رتبه 5 ستاره دیگری از لحاظ تجربه دانشجویی در مقایسه با دیگر دانشگاه های استرالیا دریافت نمود … کسب مقامی یکسان طی 11 سال متوالی.

Good Universities Guide یک راهنمای قابل اعتماد و مستقل برای دانشجویانی است که به دنبال گزینه های انتخاب رشته تحصیلی کارشناسی خود هستند. این راهنما رتبه بندی، رده بندی، توضیحات و نظرات و اطلاعات مربوط به تمام موسسات آموزش عالی استرالیا را ارائه می کند.

دوره تحصیلی خود را یک سال زودتر از دیگر دوره ها به پایان برسانید.

در دانشگاه باند استرالیا ( Bond University )، زمان شما به دلیل فواصل طولانی میان نیمسال ها از بین نخواهد رفت. ما در این دانشگاه طی یک سال سه نیمسال کامل تحصیلی را برگزار خواهیم کرد و طی ماه های ژانویه، می و سپتامبر اقدام به جذب دانشجو می کنیم. این بدان معنی است که شما می توانید دوره 24 واحدی/درسی کارشناسی را طی دو سال، دوره 12 واحدی/درسی کارشناسی ارشد را طی یک سال و دوره دوبل را در زیر چهار سال و یا ترکیب دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد را طی سه سال به پایان برسانید.

همچنین به این معنی است که مجبور نخواهید بود که برای شروع دوره خود تا فوریه یا جولای سال بعد منتظر بمانید. اگر آماده تحصیل هستید، دوره جذب بعدی ما به زودی شروع می شود.

شما به تمام تجاربی که زندگی شما را کاملا تغییر می دهد دسترسی خواهید داشت

در دانشگاه باند ( Bond University ) اعتقاد ما بر این است که تحصیل و آموزش از حیطه کلاس درس فراتر است. دوره منحصر به فرد Beyond Bond ما ، افق ها و چشم اندازهای شما را با کارآموزی، برنامه های جهانی داوطلبانه، رقابت بین المللی، کنفرانس هایی در زمینه صنعت، تورهای مطالعاتی، خدمات اجتماعی و غیره توسعه خواهد داد. اگر به نظر جالب می رسد به این دلیل است که واقعا اینگونه است. همچنین به همین دلیل است که فارغ التحصیلان ما به دلیل اعتماد به نفس، بلوغ، آگاهی جهانی، مهارت های ارتباطی و کیفیت های رهبری خود بلافاصله در محیط کار متمایز می گردند.

محیط های تدریس و یادگیری با کیفیت

رویکرد دانشگاه باند استرالیا ( Bond University ) به آموزش عالی فراتر از دانش آکادمیک بوده و مهارت های اشتغال پذیری را که استخدام کنندگان در جستجوی آن هستند نیز در بر می گیرد. و از روز اول، تیم مرکز توسعه شغلی ما که در پردیس دانشگاه مستقر می باشد با هر یک از دانشجویان همکاری می کند تا به آنها در اصلاح اهداف شغلی خود و ایجاد یک مسیر شغلی کمک کند. آنها از تماس های خود با بخش صنعت و نیز از طریق شبکه های خود نیز فراتر می روند تا بهترین نتایج فارغ التحصیلی را برای هر یک از دانشجویان تضمین کنند.

برنامه تحصیلی اصلی دانشگاه باند

برنامه تحصیلی اصلی ما پایه گذار و آغاز کننده توسعه و گسترش ویژگی های اصلی فراغت از تحصیل بوده و از ظرفیت دانشجویان به منظور کسب دانش و مهارت های تدریس شده در ترم های تخصصی خود حمایت کرده و فارغ التحصیلان را برای تبدیل این قابیت ها به زندگی شخصی و حرفه ای موفق آماده می سازند.

رتبه بندی دانشگاه باند در سال 2019

دانشکده بازرگانی دانشگاه باند در میان بهترین دانشکده های جهان

دانشکده بازرگانی دانشگاه باند استرالیا توسط انجمن پیشرفت دانشگاهی دانشکده های بازرگانی [ Association to Advance Collegiate Schools of Business (AACSB) ] مورد تائید قرار گرفته است. این تائیدیه فقط به 5% برتر دانشگاه های بازرگانی در سطح جهان اعطا می گردد.

در نظرسنجی اشتغال دانشجویان که توسط شورای تحقیقات دانشجویی استرالیا انجام شده است، دانشکده بازرگانی دانشگاه باند Bond عملکرد بهتری را در زمینه توسعه مهارت ها، اشتغال دانشجویان، کیفیت تدریس، حمایت از دانشجویان و منابع یادگیری در مقایسه با دانشگاه های G8 دارد.

طبق نظرسنجی Australian Financial Review’s 2013 BOSS Rankings ، دانشگاه Bond رتبه #1 را برای رضایت، رتبه برتر پنجم را برای MBA و رتبه برتر سوم را برای دوره های اجرایی MBA در استرالیا کسب نمود.

دانشکده قانون ( Law ) دانشگاه باند استرالیا ( Bond ) در سطح اول [#1] است. ( کسب رتبه 1 قانون استرالیا )

قانون باند Bond به دلیل کیفیت عالی تجربه دانشجویان خود در رتبه اول استرالیا قرار دارد. در نظر سنجی سال 2013 که توسط موسسه Survive Law انجام شد، انجمن پیشرو دانشجویان حقوق استرالیا ( Australia’s Leading Community of Law Students ) جایزه Bond law را برای موارد زیر دریافت نمود:

#1 برای رضایت کلی دانشجویان

#1 برای تجربه تحصیل

#1 برای حمایت شغلی

#1 برای تندرستی دانشجویان ( Student well-being )

QS_Icon

رتبه جهانی QS در سال 2019 :443

Times-Higher-Education-Icon

رتبه جهانی Times در سال 2019 : 600-501

Shanghai-Ranking-Subject

رتبه جهانی Shanghai در سال 2018 : -

اطلاعات تخصصی دانشگاه

بورسیه های دانشگاه باند
جوایز معماری

در سال 2014، دانشکده معماری دانشگاه باند Bond در انجمن جوایز معماری منطقه ای استرالیا با عنوان ساختمان عمومی ساحل طلایی ( Gold Coast ) و روخانه های شمالی سال نامگذاری شد و امتیازی دولتی را در همین رده در AIA’s Queensland Awards دریافت نمود. اتباع ایران می توانند تحصیلات خود را در دانشگاه باند Bond به طرق مختلفی ادامه دهند. دانشگاه باند با ارائه بورسیه های دانشجویی نیم بها در دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد تحصیل در استرالیا را آسان ساخته است.

Endeavour Awards

Endeavour Awards برنامه بورسیه دولت استرالیا برای رقابت بین المللی و بر مبنای شایستگی است که فرصت هایی را برای اتباع آسیا و اقیانوسیه، خاورمیانه، اروپا و امریکا جهت تحصیل، تحقیقات و پیشرفت حرفه ای در استرالیا فراهم می آورد. دانشجویان ایرانی می توانند از طریق Endeavour Awards برای بورسیه های دولت استرالیا درخواست کنند. Endeavour Awards فرصت هایی را جهت تحصیل، تحقیق و پیشرفت حرفه ای کوتاه مدت و بلند مدت در اختیار محققین، مدیران اجرایی و دانشجویان پیشگامی که به استرالیا سفر می کنند قرار می دهد.

گالری تصاویر دانشگاه باند استرالیا

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست