راهنمای جامع مهاجرت تحصیلی به استرالیا- بخش هفتم

راهنمای جامع مهاجرت تحصیلی به استرالیا در گفتگوی ویژه رادیو نشاط با شهرام میرزایی عضو انجمن مشاوران تحصیلی استرالیا

در این سلسله گفتگو درباره اعزام دانشجو ،اخذ بورسیه تحصیلی از دانشگاه ها و تمام مواردی که برای مهاجرت تحصیلی به آن نیاز دارید صحبت خواهد شد.
شرایط مالی لازم برای تحصیل در استرالیا-رادیونشاط

درباره رادیو نشاط
نشاط مدیا، با هدف ساختن فضایی شاد، گرم و صمیمی و اطلاع رسانی از قوانین و نحوه زندگی در کشور پهناور استرالیا راه اندازی شده است.
رادیو نشاط استرالیا مورد تائید دولت فدرال و دولتها و قلمروهای ایالتی این کشور می باشد و مخاطبان می توانند از جدیدترین خبرها و تغییرات قوانین استرالیا در همه سطوح اطلاع پیدا کنند.
همچنین می توانند ازحضور کارشناسان و متخصصان در بخش های مختلف حقوقی ، مهاجرت، اقتصادی، هنری، مالی و حسابداری اجتماعی،علمی و پزشکی و برنامه های متنوع طنز و سرگرمی ،کودکان، گفتگو با هنرمندان و چهره های نام آور علمی و ورزشی به همراه موزیکهای شاد روز که برای مخاطبان تدارک دیده شده استفاده نمایند.

جلسه هفتم: 2022/10/20
موضوع برنامه: شرایط مالی لازم برای تحصیل در استرالیا

  • هزینه‌های تحصیل و زندگی در استرالیا
  • منابع تامین مالی
    تمکن مالی: سپرده بانکی بلند مدت یا پس انداز با موجودی معادل یک سال هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا (سورس پول باید مشخص باشد(
    درآمد مستمر: مدارک شغلی، منابع درآمدی و گردش حساب بانکی.
    سرمایه‌های غیرنقدی: این سرمایه‌ها منابع پولی محسوب نمی‌شوند مگر اینکه تبدیل به نقدینگی شوند ولی پشتوانه‌های مالی خوبی برای نشان دادن قدرت مالی متقاضی و وابستگی شخص به کشور مبدا می باشد، امکان انتقال پول به یک حساب خارج از کشور.
    اسپانسر مالی: ترجیحاً بستگان نزدیک، مدارک شغلی و مالی اسپانسر، حالت‌های مختلف ساپورت مالی، تعهدنامه اسپانسر و دلیل ساپورت مالی.

همچنین در این قسمت به سوالات زیر پاسخ داده می شود:
1. آیا اعلامیه تماهی بانک‌های ایرانی برای ارائه تمکن مالی قابل قبول هستند؟
2. میزان تمکن مالی در سپرده های بانکی با نرخ آزاد محاسبه می‌شود یا با نرخ دولتی؟

قسمت هفتم- شرایط مالی لازم برای تحصیل در استرالیا

برای آشنایی بیشتر با گروه مهاجرت تحصیلی آریا می توانید با کلیک روی دکمه های زیر به بخش درباره ما و خدمات ما دسترسی داشته باشید

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button