ارتباطات بین المللی دانشگاه ولنگونگ

ارتباطات بین المللی دانشگاه ولنگونگ

ارتباطات بین المللی دانشگاه ولنگونگ

دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) موسسه بین المللی تمام عیاری است که با موسسات آموزشی پیشرو و برتر در سرتاسر جهان نیز در ارتباط می باشد.  این دانشگاه توافق نامه هایی رسمی را با بیش از 150 موسسه خارجی در زمینه های مختلف منعقد نموده است از جمله همکاری پژوهشی، تبادل دانشجو و پرسنل، تحصیل در خارج از کشور و off-shore program delivery.

تحقیقات

دانشگاه ولنگونگ پیمان های مهمی را به شرح زیر با شرکت ها و سازمان های بین المللی تشکیل داده است.

  • توافق نامه با شورای بورسیه چین و دفتر توسعه آموزش بین المللی ویتنام به منظور ارائه بورسیه هایی با هزینه مشترک برای دانشجویانی از هر دو کشور.
  • همکاری میان سازمان زمین شناسی و اکتشاف اندونزی و سازمان تحقیقاتی GeoQuEST Research Strength
  • مشارکت اعضای موسسه تحقیقات تحول اجتماعی در شبکه های جهانی متعدد که به شناخت دلایل و شواهد تغییرات اجتماعی و تحولات فرهنگی اختصاص یافته اند. پروژه های همکاری فعلی شامل مرکز تحقیقاتی در ژاپن، سوئد، مالزی، انگلستان و دیگر کشورهاست.
  • مشارکت های تحقیقاتی میان CAPSTRANS و طیفی از گروه های تحقیقاتی در آسیا و اقیانوسیه.
  • موسسه تحقیقاتی پلیمر اینتلیجنت (Intelligent Polymer Research Institute) (IPRI) روابطی جهانی را با موسسات تحققاتی در ایالات متحده، ژاپن، کره، چین، ایرلند، فرانسه، زلاند نو، سنگاپور، تایلند و انگلستان در زمینه کار بر روی مطالب چندمنظوره و محرک-پاسخگو جهت کاربردهای مختلف توسعه داده است.
  • مرکز غذاهای هوشمند و بهداشت و سلامت عمومی با تیم های پژوهشی در فنلاند، سوئد، ایالات متحده و اسپانیا همکاری می کند.

روابط فارغ التحصیلان

فارغ التحصیلان دانشگاه ولنگونگ متعلق به جامعه ای با بیش از 127.754 فارغ التحصیل در بیش از 175 کشور در سطح جهان هستند. دانشگاه ولنگونگ فارغ التحصیلان را تشویق می کند تا ارتباط خود را از طریق گروه های فیس بوک و لینکدین فارغ التحصیلان دانشگاه ولنگونگ و رویدادهای شبکه ای برگزار شده در سرتاسر جهان از جمله چین، مالزی، سنگاپور، ویتنام، تایلند، ایالات متحده، انگلستان و امارات همچنان حفظ کنند.

فارغ التحصیلان همچنین تشویق می شوند تا صرف نظر از محل شغل خود، به شبکه مادام العمر متصل به دانشگاه و همکلاسی های خود بپیوندند. به علاوه، دانشگاه ولنگونگ این فرصت را در اختیار فارغ التحصیلان قرار می دهد تا به شکل گیری آینده این دانشگاه کمک کنند. این کمک ها شامل الهام بخشی و ارائه خدمات مشاوره به دانشجویان فعلی، پشتیبانی و حمایت از بورسیه های دانشجویی و اولویت های تحقیق و نیز گشایش دریچه هایی به سوی مشارکت صنعتی می باشد.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button