شروع برنامه‌های تحصیلی دانشجویان گلی (GELI) در سه ماهه دوم 2023

موسسه زبان انگلیسی گریفیث (GELI) دو فرصت جدید را جهت دستیابی به الزامات زبان انگلیسی برای ورود به رشته‌ها و برنامه‌های تحصیلی ارائه کرد. دانشجویان با بهره از این فرصت طلایی می‌توانند قبل از ورود مستقیم و ثبت نام در دوره‌های تحصیلی سه ماهه اول، سه ماهه دوم و سه ماهه سوم، زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. در نتیجه با تکمیل این سطح زبان، ورود موفقیت‌آمیزی را تجربه خواهند کرد.

در این فرصت عالی، دانشجویان نه تنها به سطح بالایی از مهارت انگلیسی دست می‌یابند، بلکه از طریق توسعه مهارت‌های سواد آکادمیک می‌توانند در مقطع تحصیلی خود یک شروع عالی داشته باشند.

موسسه زبان انگلیسی گریفیث

این فرصت طلایی در دانشگاه گریفیث عملکرد عالی DEP را با اعطای بورسیه 1000 دلاری اثبات می‌کند. همه دانشجویان در هر مقطع تحصیلی (کارشناسی و کارشناسی ارشد) می‌توانند جهت پیشرفت خود از این فرصت بهره بگیرند.

دانشگاه گریفیث اعلام کرد که: ما مشتاقانه منتظر دیدن این دانشجویان هستیم که در پردیس دانشگاه گریفیث در سه ماهه 2، 2023 به ما ملحق شوند.

 

منبع: griffith.edu.au

برای دریافت مشاوره تحصیلی استرالیا این فرم را پر کرده تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button