نیوزلند مهاجرت

نیوزلند مهاجرت

نیوزلند مهاجرت

در این مقاله با عنوان “نیوزلند مهاجرت” همراه شما عزیزان خواهیم بود و به بررسی راه های مهاجرت به نیوزلند و روش های گرفتن اقامت در این کشور زیبا می پردازیم، امید است که مطالب این مقاله راهنمای مفیدی برای شما همراهان همیشگی ما باشد.

در این مقاله به بررسی مطالب زیر می پردازیم:

نیوزلند مهاجرت

  • درباره ی کشور نیوزلند
  • روش های مختلف مهاجرت و گرفتن ویزا به نیوزلند چیست؟
  • مهاجرت با استفاده از ویزای تحصیلی به نیوزلند چگونه امکانپذیر است ؟
  • مهاجرت از طریق ازدواج و یا تولد
  • مهاجرت با استفاده از سرمایه گذاری و ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق تخصص و کار

درباره ی کشور نیوزلند:

درباره ی کشور نیوزلند:
درباره ی کشور نیوزلند:

 

نیوزیلند یکی از کشورهای زیبا و پیشرفته ی صنعتی می باشد و با نام زلاندنو نیز شناخته می شود. این کشور سالانه پذیرای مهاجران بسیاری که از طریق روش های گوناگونی به آنجا مهاجرت می کنند می باشد. نیوزیلند از لحاظ جغرافیایی دراقیانوسیه و جنوب غربی اقیانوس آرام قرار گرفته است و دارای آب و هوای معتدل رو به سرد و مرطوب و بارانی می باشد، در شهرهای جنوبی این کشور دمای هوا سرد می باشد. این کشور زیبا دارای چندین جزایر کوچک و بزرگ می باشد. مهاجران ایرانی که به نیوزلند مهاجرت میکنند بیشتر اقامت خود را توسط اقامت تحصیلی و کاری می گیرند. نیوزیلند دارای موقعیت های شغلی مناسب برای رشته های پزشکی و مهندسی می باشد. نیوزلند به خاطر موقعیت های شغلی مناسب و زندگی راحت و طبیعت چشم نوازی که دارد باعث شده که مهاجران زیادی را به خود جذب نماید. زبان اصلی مردمان نیوزلند انگلیسی می باشد بنابراین برای مهاجرت به این کشور زیبا باید زبان انگلیسی را به خوبی فرا بگیرید. در سال های اخیر نیوزلند یکی از سه کشور دارای اولیت برتر برای مهاجرین ایرانی می باشد.

 

روش های مختلف مهاجرت و گرفتن ویزا به نیوزلند چیست؟

روش های مختلف مهاجرت و گرفتن ویزا به نیوزلند چیست؟
روش های مختلف مهاجرت و گرفتن ویزا به نیوزلند چیست؟

 

روش های گوناگونی برای رفتن و کسب اقامت دائم و یا موقت به این کشور زیبا و صنعتی وجود دارد که شما می توانید به یکی از روش های زیر به این کشور مهاجرت نمایید:

  • مهاجرت با استفاده از ویزای تحصیلی
  • مهاجرت از طریق ازدواج و یا تولد  
  • مهاجرت با استفاده از سرمایه گذاری و ثبت شرکت
  • مهاجرت از طریق تخصص و کار

 

 

مهاجرت با استفاده از ویزای تحصیلی به نیوزلند چگونه امکانپذیر است؟

شما میتوانید با استفاده از ویزای تحصیلی به نیوزیلند مهاجرت نمایید. شرایط سنی مدارس در نیوزیلند از سن پنج تا نوزده سالگی می باشد ولی تحصیل سنین بین شش تا شانزده سال به صورت اجباری می باشد. مدارس دولتی نیوزلند برای ساکنین این کشور که اقامت دائم دارند به صورت رایگان می باشد. شما می توانید با گرفتن ویزای تحصیلی در نیوزلند به این کشور مهاجرت نموده و از یک سال تا چهار سال در نیوزلند اقامت داشته باشید. برای گرفتن ویزای دانشجویی شما نیازمند پذیرفته شدن در یک دانشگاه در کشور نیوزیلند می باشید.

مهاجرت با استفاده از ویزای تحصیلی به نیوزلند چگونه امکانپذیر است؟
مهاجرت با استفاده از ویزای تحصیلی به نیوزلند چگونه امکانپذیر است؟

 

مهاجرت از طریق ازدواج و یا تولد

با استفاده از سند ازدواج با یک شخص نیوزلندی شما می توانید اقامت دائم این کشور را بگیرید و در نیوزلند زندگی کنید، البته دولت شرایط خاصی نیز برای این گونه اقامت ها در نظر گرفته است که از برخی از این شرایط بالاتر بودن سن ازدواج از سن هجده سالگی و بودن در رابطه مستحکم در مدت زمانی بیشتر از دوازده ماه و توانایی صحبت به زبان انگلیسی از دیگر شرایط این اقامت می باشد. در کشور نیوزلند بعد از سال دو هزار و شش قانونی تصویب شد که اقامت فقط و فقط به کودکانی داده می شود که در این کشور متولد می شوند و پدر و یا مادر آن ها نیوزلندی باشند. در سال های قبل از دو هزار و شش فرزندانی که حتی یکی از والدین آن ها نیز نیوزلندی نمی بود و صرفا درخاک نیوزلند متولد می شدند, اقامت داده می شد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

اگر شما یکی از سرمایه دارانی هستید که می خواهید از طریق سرمایه گذاری در کشور نیوزیلند اقامت دائم را دریافت نمایید، دولت پس از اینکه موقعیت سرمایه گذاری و شرکتی که می خواهید از طریق آن به سرمایه گذاری بپردازید را بررسی نموده و پس از بررسی اینکه فرد سرمایه گذار ورشکسته نباشد و یا سابقه ی کیفری نداشته باشد با طرح شما موافقت و به شما اجازه می دهد که از طریق سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت نمایید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت
مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت

مهاجرت از طریق تخصص و کار

دانشجویانی که در کشور نیوزیلند زندگی میکنند می توانند پس گذراندن دوره ی دانشجویی و تحصیلی خود به صورت تخصصی در این کشور به کار مشغول شوند و اقامت دائم خود را بگیرند. البته برای گرفتن اقامت کاری در نیوزلند باید از اتمام زمان دانشگاه آن ها بیشتر از یکسال نگذشته باشد.

در پایان خوب است اشاره کنیم همانطور که گفته شد, یکی از بهترین روش های مهاجرت به نیوزیلند ویزای دانشجویی است. در صورتی که قصد مهاجرت و ادامه تحصیل در نیوزلند را دارید به خدمات ما مراجعه کرده و از مشاوره کارشناسان ما بهره ببرید.

 

در مورد نیوزیلند بیشتر بدانید:

دلار نیوزلند
استان‌ های نیوزلند
۱۱ مورد که باید در مورد فرهنگ نیوزلند بدانید!

می توانید این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا
Call Now Button