سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند

در مقاله امروز می خواهیم سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند را مورد بررسی قرار دهیم و اطلاعات مفیدی در این رابطه در اختیار شما کاربران گرامی قرار دهیم.

کشور نیوزلند از جمله کشورهای مهاجرپذیر و مورد علاقه ایرانیان برای مهاجرت می باشد که سالانه افراد زیادی این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت خود انتخاب می کنند. کشور نیوزلند در قاره ی اقیانوسیه واقع شده است. نیوزلند از نظر صنعت و تکنولوژی بسیار پیشرفته است، همچنین از نظر امنیتی یکی از آرام ترین و امن ترین کشورهای دنیا می باشد که کمترین میزان ارتکاب به جرم را به خود اختصاص داده است. نیوزلند به جهت داشتن فرصت های بسیار خوب شغلی و بازار کار گسترده امکان جذب افراد متخصص در زمینه های فنی و مهندسی، پزشکی و سایر علوم پایه را فراهم آورده است. از این رو مهاجرت به نیوزلند طرفداران زیادی دارد.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 • از چه راه هایی می توان به نیوزلند مهاجرت نمود؟
 • متقاضیان مهاجرت به نیوزلند باید چه شرایطی داشته باشند؟
 • چگونه می توان از طریق کار یا تخصص امکان اقامت در نیوزلند را به دست آورد؟
 • چگونه می توان از طریق ازدواج برای اقامت در نیوزلند درخواست داد؟
 • سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

ازچه راه هایی می توان به نیوزلند مهاجرت نمود؟

ازچه راه هایی می توان به نیوزلند مهاجرت نمود؟

ازچه راه هایی می توان به نیوزلند مهاجرت نمود؟

 

به طور کلی و بر طبق اعلام سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند متقاضیان می توانند از طریق راه های زیر اقدام به مهاجرت به این کشور کنند:

 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کار یا تخصص
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق کسب و کار، کارآفرینی و سرمایه گذاری
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق خانواده و همسر
 • مهاجرت به نیوزلند از طریق تحصیل

 

این مطلب را از دست ندهید  چه چیزهایی می‌توانید همراه خود به کانادا ببرید

متقاضیان مهاجرت به نیوزلند باید چه شرایطی داشته باشند؟

از جمله شرایط عمومی برای انواع ویزاهای مهاجرتی نیوزلند که تمامی متقاضیان برای مهاجرت به این کشور باید داشته باشند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • فرد متقاضی باید از سلامت کامل برخوردار باشد.
 • فرد متقاضی دارای وجه شخصیتی مناسبی باشد. (عدم سوء پیشینه یا سابقه کیفری و قضایی)
 • توانایی صحبت به زبان انگلیسی را داشته باشد.
 • سن متقاضی باید حداکثر ۵۵ سال باشد.
 • فرد متقاضی می بایست حداقل ۳ سال در زمینه رشته تحصیلی خود سابقه کار داشته باشد.
 • فرد متقاضی باید حداقل امتیاز ۱۰۰ را از ۱۴۰ امتیاز موجود در سیستم امتیازدهی مهاجرت به نیوزلند را کسب نماید.

 

چگونه می توان از طریق تخصص یا کار امکان اقامت در نیوزلند را به دست آورد؟

چگونه می توان از طریق تخصص یا کار امکان اقامت در نیوزلند را به دست آورد؟

چگونه می توان از طریق تخصص یا کار امکان اقامت در نیوزلند را به دست آورد؟

 

دولت نیوزلند بر اساس سیاست مهارت های ضروری کاری و تخصصی در نیوزلند این اجازه را به کارفرمایان می دهد که اقدام به استخدام نیروی های متخصص از خارج از کشور نماید تا مشکل کمبود نیروی متخصص در بخش های صنعتی این کشور حل شود.

این نوع ویزا که در نهایت منجر به اخذ ویزای دائم برای متقاضی می شود، مناسب برای افراد تحصیل کرده و متخصص که دارای مدرک دانشگاهی هستند، است.

در این نوع ویزا متقاضی می بایست حداقل امتیاز مورد نظر (۱۰۰ از ۱۴۰) در سیستم امتیازگیری تعریف شده توسط اداره مهاجرت نیوزلند را کسب کند. اگر امتیاز متقاضی از حد نصاب پایین تر باشد، وی می بایست از یک کارفرما در داخل نیوزلند پیشنهاد کار دریافت کند تا بتواند کسر امتیاز خود را جبران کند.

ضمناً باید حرفه یا تخصص متقاضی در لیست کمبود مشاغل مورد نیاز (Skill Shortage List) نیوزلند باشد. پس از آن متقاضی مدارک لازم را به همراه درخواست اولیه خود ارسال می نماید تا از طریق یکی از شرکت ها یا کارفرمایان موجود در نیوزلند برای وی دعوت نامه ارسال شده و به مصاحبه دعوت شوید.

با توجه به نوع شرکت حامی یا اسپانسر متقاضی و نحوه حمایت مالی آن از پرسنل خود، وی در ابتدا به مدت ۲ سال اجازه دارد در نیوزلند کار کند و سپس ویزای موقت او به ویزای دائم تبدیل می شود.

 

این مطلب را از دست ندهید  تحصیل رایگان در کانادا

چگونه می توان از طریق ازدواج برای اقامت در نیوزلند درخواست داد؟

چگونه می توان از طریق ازدواج برای اقامت در نیوزلند درخواست داد؟

چگونه می توان از طریق ازدواج برای اقامت در نیوزلند درخواست داد؟

 

اخذ ویزای نیوزلند از طریق ازدواج به این صورت می باشد که دو نفر که در یک رابطه پایدار و کاملاً واقعی هستند در قالب یک ازدواج قانونی می توانند برای شریک زندگی خود درخواست ویزا نمایند.

الزاماتی که در این نوع ویزا وجود دارد عبارت است از:

 • فردی که می خواهد برای همسر یا شریک زندگی خود درخواست ویزا کند و حامی یا اسپانسر او شود باید حتماً از لحاظ سنی ۱۸ سال تمام را داشته باشد.

تبصره)  در صورتی که سن متقاضی بین ۱۶ تا ۱۷ سال باشد نیاز به رضایت نامه از سوی پدر و مادر فرد است.

 • هر دو زوج می بایست حداقل به مدت ۱ سال به صورت کاملاً واقعی و قانونی در کنار دیگر زندگی کرده باشند و یا در یک رابطه پایدار بوده باشند.
 • همسر فردی  که متقاضی ازدواج با تبعه استرالیا است و قصد دارد می بایست حداقل نیازمندی های زبان انگلیسی را داشته باشد (داشتن حداقل آیلتس ۵).

سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند چه خدماتی را ارائه می دهد؟

سایت رسمی مهاجرت به نیوزلند چه خدماتی را ارائه می دهد؟

 

شما با مراجعه به سایت اداره مهاجرت نیوزلند با تمامی قوانین، شرایط و روش های مهاجرت به نیوزلند بیشتر آشنا شوید. این وب سایت با استفاده از تیمی کارآزموده و متخصص از مشاوران و حقوق دانان معتبر و رسمی بهترین مشاوره ها و راه های قانونی مهاجرت به نیوزلند را با توجه به شرایط و تخصص متقاضی به وی  ارائه می دهد.

شما همچنین از طریق این سایت می توانید مدارک مورد نیاز مهاجرت را برای مجموعه یا کارگروه مربوطه در نیوزلند ارسال نمایید و کارشناسان سایت تمامی کارهای لازم و مربوط به مهاجرت شما را پیگیری می کنند و پروسه مهاجرت شما به بهترین شکل ممکن اتفاق می افتد.

در ضمن توجه داشته باشید که حتماً قبل از هر اقدامی با مشاورین متخصص در زمینه مهاجرت مشورت کنید. پیشنهاد ما به شما مهاجرت از طریق تحصیل به کشورهای استرالیا، نیوزلند و کانادا است.

مهاجرت از طریق تحصیل

موسسه مدیریت مشاوره آریا با سابقه بیش از ۱۵ سال افتخار داشته است که در زمینه اعزام دانشجو به استرالیا، نیوزلند و کانادا با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری فعالیت کند تا با ارائه خدمات مناسب توسط مشاورین دارای مدرک رسمی مشاوره تحصیلی از کشور استرالیا و کادر مجرب خود، متقاضیان عزيز را جهت تحصیل در معتبرترین دانشگاه ها و مراکز آموزشی استرالیا و نیوزلند یاری رساند.

بنابراین مشاوره صحیح و درست در راستای مهاجرت می تواند عاملی بسیار پراهمیت باشد. در صورت تمایل به انجام مشاوره، می توانید از طریق اطلاعات تماس موجود در لینک تماس با ما، با مشاورین ما در ارتباط باشید.

با مشاورین ما در ارتباط باشید

با مشاورین ما در ارتباط باشید

 

این مطلب را از دست ندهید  استخدام فارغ‌التحصیلان در کانادا

متقاضیان عزیز، شما همچنین می توانید با پر کردن فرم مشاوره تحصیلی ما  فرآیند اخذ بورسیه و پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود را به ما بسپارید.

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله تا حدودی اطلاعات شما را در مورد بهترین روش های مهاجرت به نیوزلند آشنا کرده باشیم. در انتها پیشنهاد می کنیم اگر مقصد شما برای مهاجرت، کشور نیوزلند است مقالات زیر را نیز مطالعه فرمایید:

نیوزلند

استان های نیوزلند

۱۱ مورد که باید در مورد فرهنگ نیوزلند بدانید!

دلار نیوزلند

زبان نیوزلند

فرهنگ نیوزلند

مهاجرت به نیوزلند

14+

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
Call Now Button

+


x